Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

macilaci
29. okt 2010

@livijja ahoj, mne napísal to isté som napísala, že posielam len po prevode, chcel číslo účtu, peniažyk nabehli o 2-3 dni a poslala som mu balík, nebol žiadny problém.

irine
30. okt 2010

Ja pridávam na čiernu listinu kupujúce: boka09 Gemelová Kristína, Vasiľov , Lokca, a ešte neregistrovanú p. Dášu Niňajovú z Liptovského Hrádku (vystupuje pod nickom honey85@azet.sk ale ten kedykolvek môže zmeniť)...obe si tovar objednali, ja som v dobrej viere poslala, lebo sľúbili sumu uhradiť, prvá dáma uhradila po mojom osobnom telefonáte k jej svokrovcom, druhá sa vyhrážala neprevzatím, čo mne teda došla trpezlivosť a na pošte som dala storno balíčka, čiže sa mi vrátil našťastie...toľko moje skúsenosti

bzuco
30. okt 2010

@irine
ako si vyhľadám v bazári meno inzerentky ked si chcem prečítať jej hodnotenia?

benne
30. okt 2010

@bzuco daj si bazár, zroluj na prvé fotky a naľavo od číselníka strán nájdeš "hľadaj predajcu" (je to vpravo nad prvými inzerátmi) Alebo priamo na jej profil a prípadne inzeráty, hoc aj počet 0 a tam pohľadaj hodnotenia.

bzuco
30. okt 2010

@benne
dakujem

vanesa77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livijja
4. nov 2010

@macilaci no mne dal len 3 neg referecnie aj ked mam komunikaciu , neviem ci je to chlap ci baba , ale chcel paplonik aj kratasky , poslala som mu aj jednu aj druhu spravu a pise mi ze ja klamem ze ja som klamarka a mam komunikaciu , zial co s tym narobim nic len on si asi robi alebo ona radost tak ja nechapem

macilaci
4. nov 2010

@livijja vieš ľudia sú čudní, na bazári som už zažila všeličo 😠

livijja
7. nov 2010

@macilaci ajj ja ale aby mi niek na rodinu nadaval to nie a toto robi mafo86 ako co je vela to je vela

livijja
10. nov 2010

neodporucam lukasko25 arogantne spravanie a nic nekupi a vypisuje neg hodnotenie je tu kratko a asi sa maximalne nudi a zabava ,

jarunka111
10. nov 2010

Ja mám v poslednej dobe tiež "šťastie na milých ľudí." 😖 Chcela by som sa vás spýtať, či sa niektorej neozvala neregistrovaná olga labantová? Aj ona mala "záujem", informovala sa, odpísala som jej a potom nič!!!!! Chápem rôzne okolnosti, ktoré môžu človeku brániť okamžite pokračovať v komunikácii, ale za krátku dobu mám len takúto skúsenosť a už začínam mať pocit, či si niekto zo mňa nerobí "dobrý deň". 😠 Nechcem robiť okolo toho veľké haló, sme všelijakí, ale nech sa idú takí baviť inde.
@livijja ty máš teda tiež "šťastie" 😖 nemám slov, čo už niektorí dokazujú. Ale teš sa z toho, že veľká väčšina bola spokojná 😉

livijja
10. nov 2010

@jarunka111 to ano vela maminiek je spokojnych inac by som nemala tie referencie zial tie 4 co mam 3 od toho chlapika co mi nadaval na rodinu a jednu od tej novej tak to mi nerobi dobre meno ja som ferova predavam kvalitne veci a toto ? tak hadam stacilo a pritom je to fakt divne lebo su az prilis kratko tu zaregistrovany od oktobra a uz vedia vsetko kde co je a to mi je moc ale moc divne

jarunka111
10. nov 2010

@livijja No to človeka musí dobre naštvať 😠 (pekne povedané), verím ti. Tak ti prajem už len pozitívne ohlasy 😵

benne
10. nov 2010

@livijja tak to posledné hodnotenie, to je sila, hlavne ked nič nekupovala 🙄

benne
10. nov 2010

@livijja to vyzerá na falošnú registráciu, bez inzerátu, bez hodnotenia, bez príspevku!!! tak ked chce len nakupovať, môže aj neregistrovaná, či? Oznámila si adminom?

livijja
10. nov 2010

@jarunka111 dakujem krasne , zial asi ma ma niekto v zaludku co nevie prekusit ze predavam a on nie zial ja za to nemozem ze maminky kupuju a za to im kraswne dakujem
@benne nie nekupila len ma osocila za klamarku lebo predavam tovar a klamem o stave pritom nic nema a nemam slvo nemam cas na taketo detnske veci nech ide ta 38 rocna na ihrisko alebo niekam kde ju bude niekto pocuvat ako fakt uz mam toho dost

livijja
10. nov 2010

@benne hej tak ako toho mafo86 aj tuto ale nic sa nerobi

kejka22
12. nov 2010

nespolahlivá neregistrovaná 🤐 🤐 🤐 oliviahajasova@post.sk 🤐 🤐 🤐 neposielaje radšej dobierku

fatmira
12. nov 2010

Ahojte... chcela by som upozornit na mamicku, predavajucu: @lucy1990 , od ktorej som prostrednictvom bazaru kupila kociar, ktory mi ale predala so zatajenou funkcnou vadou, a vobec nezodpovedal jej opisom! pokial som ziadala vratenie casti penazi ako nahradu za takuto skodu, tak sa so mnou rozlucila a prestala komunikovat.. rozhodla som sa jej teda kociar vratit, ale nereaguje ani na moje spravy, ani na telefonaty... Takze mamicky, buduce mamicky, davajte si pozor na nu a aj na podobne predavajuce aby ste nedopadli tak ako ja !!!

macilaci
12. nov 2010

@kejka22 aj mne tvrdila že iste to prevezme však ona tak nakupuje všade, ale ja na dobierku neposielam. tebe neprevzala veci?

csicsike
13. nov 2010

Ahojte,aj ja chcem upozorniť na Editu Reznikovu z Ba Holíčska 24 tel.č.0907 986 725,objednala si ododmna zimny fusak a neprebrala ho.Je to podvodníčka prveho stupna.Objednavala aj od mojen kamaratky tak isto takto pochodila.Zaplatíte drahe poštovne.Nikto nekradne peniaze,aj ja mam 4 male deti a každy cent sa mi zíde.Dajte pozor.

csicsike
13. nov 2010

Edita reznikova neni registrovana meil mala mamaedit@gmail.com

olifcek
13. nov 2010

boze... ked si predstavim, ze som mala doteraz stastie na predavajuce... a skoro kazda mi pribalila este cosi navyse, co som si neskutocne vazila... dokonca mi niektore maminky odtial, ci z MMB poslali vecicky este skor, nez im nabehla platba... ved par zlodejov, sklamu sa i tieto predavajuce a z budu nedovercive x;o((( mne zase preberat dobierku nevyhovuje, zbytocne viac platit za oblecko, no nie? esteze nakupujem u oblubenych maminiek a to i preto, ze maju mnoho veci, ktore ich deticky nestihli vynosit, alebo mali na sebe len par krat, co i oblecko tomu zodpovedalo... tu si skusim pozriet aspon inzeraty i niektorych z vas, ci cosi nepotrebujeme 😉

elisa7
14. nov 2010

@livijja rada by som Ta podporila a pridala k Tvojmu upozorneniu na mafo86- ked mi niekto aj napise ze sa zaujima o nejaku vec a dalej sa neozve, nezvyknem to riesit (neprikladam tomu az taku vahu-mohol si to rozmysliet, aj ked ozvat sa je slusne), ale ked vidim, aku negativnu referenciu Ti napisal-tak pridavam svoju skusenost:,,mam zaujem o tuto perinku,poprosim zaslat na adresu-Ales Makula,Hotel Banik,nam.Sv.Martina 9,Holic-90851 dakujem"- (podla mna to znie uz ako objednavka!)ked som mu/jej odpisala, ze na dobierku nezvyknem posielat, ci na nej trva, viac sa neozval/a

livijja
15. nov 2010

uz mam toho dost mafo86 si riesi asi nejake komplexi dal mi daksie 3 neg ref cize mam uz 6 od neho ma to vobec alf vobec nebavi nie som sama kt to robi ako fakt mi dochadza trpezlivost to co ma byt no chcel veci nie ja ako aj u dalsich mamickach

traktor
15. nov 2010

@livijja skus nereagovat, prestane ho to bavit....aj tak si uz kazdy utvoril nazor 😉

livijja
15. nov 2010

tak ale 6 neg ref z takym odstupom! Sa mi t6 nepaci a nie som sama

danielaj
15. nov 2010

@livijja aj ja sa pridávam k upozorneniu na mafo 86, mne tiež napísal :,,mam zaujem o tento komplet,poprosim zaslat na adresu-Ales Makula,Hotel Banik,nam.Sv.Martina 9,Holic-90851 dakujem". Všimnite si, že vždy píše rovnakú vetu.Keď som mu odpísala, že či chce poslať na dobierku, alebo mi prevedie peniaze na účet, neozvalsa, napísala som, mu ešte raz, a znova nič.Potom som si všimla, že má viac mamičiek takéto skúsenosti s ním, tak som mu tiež napísala negatívne hodnotenie, samozrejme slušne.A on mi napísal dve negatívne hodnotenia, že si nič neobjednal, že som trápna a podobne....Pritom túto jeho akože objednávku mám stále v svojom bazári.Vyjadrovanie skrátka na úrovni.Neviem, čo je zač tento pán alebo pani, pretože raz o sebe píše v mužskom inokedy v ženskom rode, ale dajte si na neho pozor. Ja nemám zatiaľ veľa hodnotení, som tu pomerne krátko iba od augusta tohto roku, ale zatiaľ boli mamičky spokojné.Tento človek mi kazí potom moje meno, fakt je "strašne milý".

danielaj
15. nov 2010

@kejka22 tak tejto oliviahajasova@post.sk som pred viac ako týždňom posielala súpravičku na dobierku, tak asi môžem čakať, že sa mi vráti späť?Lebo zatiaľ mi neprišlo nič, tak uvidím.

traktor
15. nov 2010

@danielaj este stale ti môzu prist peniazky...dobierku este nemusela prebrat, mozno cakala na matersku, tak vydrz 😉