• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
pridavam predavajuceho pod nickom peter233, absolutne neferovy predavajuci.....zavadzajuci popis tovaru v otrasnej kvalite, ktory samozrejme spat neberie a vobec nema zaujem nejaku nespokojnu kupujucu dalej riesit....s takymto pristupom som sa tu ako kupujuca doteraz este nestretla! :angry: :angry: :angry:
18. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz
ZARA137- bez znamok nosenia- smrdia ako by ich nosil stary chlap, spinave od cokolady, a boh vie coho este.
bola drza. ja som urobila jedinu chybu - neodfotila som ale som si oprala - aj tak su na vyhodenie suce- este aj pracky su hrdzave. a vraj tyzden nosene:(((( neskutocne!!!!! a to ma kopu kladnych hodnoteni ale ten pristup...otras
19. mar 2012 o 09:59  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. mar 2012 o 10:09 • janci27
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. mar 2012 o 13:07 • viera77
dalsia neregistrovana - pajic@azet.sk najskor si chce vec zarezervovat,potom chce cislo uctu,tak jej ho poslem, potom zas pise ze na dobierku a nakoniec napise,ze ,,dakujem za rezervovanie,ale uz nemam zaujem!
19. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz
19. mar 2012 o 18:42 • wilsonka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
20. mar 2012 o 12:54 • szighardt
20. mar 2012 o 22:49 • 2205
pridavam nespolahlivu registrovanu uživatelku MAVALU. kupila som od nej detskú vestu, v popise bolo minimalne nosena, ked mi prišla bola dierava, špinava a flakata. skúšala som vyprat, nejde. vestu som u pani "reklamovala" a ona mi napísala, že mám predat dalej, alebo mam oprat a dat zaplatu.
21. mar 2012 o 08:38  • Odpovedz
nespolahliva @adriana12323, objednala si u mna teplaky, chcela ich podrzat, tak som jej ich rezervovala od 3.3, na dobierku som poslat odmietla, stale slubuje, ze posiela peniaze, doteraz ich vsak nemam, a zrazu napise, ze uz nema zaujem!
Uz sa mi raz ozvala na tenisky, a takisto po par dnoch napisala, ze uz nema zaujem, tak sa nenechajte nahovorit u nej na dobierku:
21. mar 2012 o 09:01  • Odpovedz
21. mar 2012 o 10:32 • adriana12323
Simona Tomkova - neregistrovana - chcela botasky, ale uz sa neozvala, ani "muu", ani "buu". neodporucam.
21. mar 2012 o 12:09  • Odpovedz
Pani s nickom @cabellera si objednala u mňa dupačky, dokonca som jej ich objednávala a dnes mi prišli naspäť :unamused: - nespoľahlivá
A ďalšia pani @lenkatabacikova taktiež objednala dupačky a neprevzala balík. :angry: - nespoľahlivá.
21. mar 2012 o 14:36  • Odpovedz
21. mar 2012 o 16:31 • annie13
21. mar 2012 o 17:11 • zani2877
21. mar 2012 o 17:12 • annie13
21. mar 2012 o 17:57 • benne
21. mar 2012 o 19:26 • mafia102
Tak dávajte si pozor na MARTINU SATINOVU, MELČICE-LIESKOVÉ, poslala som jej skôr šaty ako nabehla platba a už je to vyše týždňa čo mi šaty neuhradila a ani neraguje na maily. Dokonca na mimibazáre mali s ňou takýto problém 3 alebo 4 predávajúce. Je, mi zle z takýchto mamičiek.
22. mar 2012 o 15:14  • Odpovedz
bohužiaľ,aj ja musím sem pridať jedno meno.Je to Magdaléna Konečná zo Zlatých Moraviec-magdula 13,pravdepodobne tu figuruje už pod iným nickom.Spoznali sme sa tu na modrom koníku,preberala odo mňa balíky oblečenia asi rok,získala si moju doveru a na tom som pohorela.Poslala som jej ďalší balík-vecičky si povyberala,ako vždy som pribalila aj veci na donosenie a nie málo a odvtedy ma ignoruje.Za dobrotu na žebrotu,moja naivita a chyba.Takže pozor na ńu.....Magda,nech malému poslúžia vecičky v hodnote 46 €,o ktoré si ochudobnila moje deti....
22. mar 2012 o 22:06  • Odpovedz
23. mar 2012 o 08:05 • annie13
23. mar 2012 o 08:10 • katka_e
23. mar 2012 o 08:16 • annie13
Pridávam meno MARCELA HRUBOŇOVÁ z Nitry- neprebrala dobierku, sľúbila že určite preberie. A mala som tušáka, že je to klamárka... :sweat_smile:
23. mar 2012 o 19:42  • Odpovedz
26. mar 2012 o 09:05 • naty
26. mar 2012 o 09:48 • bv_alexandra
malvina horvathova,hrnciarska ves 150,poltar-neprebrata dobierka a dalsia co o koncatiny dosla a nekomunikuje.
26. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz
26. mar 2012 o 10:34 • annie13
Pridavam aj ja.....neregistrovana Marta Stetkova -kamoska 781@azet.sk......uz viac ako 10 dní sa neozyva,chcela body pre deticky ,nereaguje ani na moje otazky..... :rolling_eyes:
26. mar 2012 o 10:37  • Odpovedz
26. mar 2012 o 10:53 • bv_alexandra
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.