Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonica
26. mar 2012

@hviezdicka666 , rezervovala si u mna vrchne gatky, ze cez vik si ich vezme, poslala som jej aj tel. aj adresu, napisala ci sa mozu stavit v sobotu, mali sme zrovna oslavu, tak som odpisala, ze bud doobeda, alebo potom v nedelu... napisala, ze si neskoro precitala, tak ze sa zastavi v nedelu... v nedelu vecer som sa pytala, ci ma este zaujem, lebo mam ineho zaujemcu, ale od tej doby nic.... 😖
v nedelu sme cely den boli doma, ze sa zastavi, nikam sme kvoli tomu nesli, pani neposlala ani len smsku na ospravedlnenie 😖

zuzana_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinjasen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabina275s
27. mar 2012

čaute, neviete mi povedať niečo o tejto pani? čo je zač? poslala mi toto chimena123@post.sk - chimena123@post.sk (neregistrovaná/ý) - Včera o 16:51
prosim vas pekne ne podarujetemi tie plienki pre deti mam dve male deti a potrebuja plienki nemam penize na plienki prosim vas som natom dost zle som sama na deti manzel ma opustil teras sa staram sama o moje deticki prosim vas iba ojedne pliebki prosim na kolena prosim prosim ani oblecenie vela ne maju nedavno som prisla orodini domcek zhorel mi teras bivam u sestri prosim ovsetko som prisla pomoste prosim na kolena

given
27. mar 2012

Bohuzial, ZARA137, napisala, ze peniazky poslala na moj ucet, potom, ze zabudla, ale uz to uhradila. Ani na druhy krat nic neprislo...

gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
28. mar 2012

neodporucam @alica99 - alica mackova, od 16.3. cakam na zaplatenie za botasky a nic, furt uz zaplatim, uz zaplatim a nic, uz ani nekomunikuje, len ked stihla napisat adresu, kde jej ich mam poslat ☹

pastelka74
28. mar 2012

@yvetulka ...ja tiež mám podobnú skúsenosť s marika 323...stihla napísať adresu kam mámtovar poslať,ale zaplatiť sa neponáhla...čakala som dva týždne...trepla som jej negatko... 😝 😝 😝 😝

yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika1111
28. mar 2012

pente123 mi predala nefungujúcu odsávačku mlieka..

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankadina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cristi
28. mar 2012

neodporucam @zuzanka28 vypytala si podklady ku platbe a viac sa neozvala, ani neodpoveda na moju spravu,ci poslala uz peniaze... 😒

bernadka
28. mar 2012

Chcem upozorniť na nespoľahlivú kupujúcu zaregistrovaná zaneta123456, silou mocou pýtala balíček na dobierku a potom tú dobierku neprevzala, nechala ju na pošte ... musím samozrejme zbytočne platiť poštovné dvakrát, chodiť na poštu, baliť balíček ... nechápem takéto kupujúce, dajte si na ňu pozor, aby ste nedoplatili ako ja ☹

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz