Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renin
7. apr 2012

pepo161@azet.sk. nespoľahlivý nakupujúci.

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katmi
8. apr 2012

pridávam registrovanú varleska - tovar rezervovaný od 29.03., zaslané číslo účtu, dodatočne aj adresa, nakoľko pani nebola schopná zaslať peniaze bez mojej adresy (veľmi divné, nakoľko doteraz odo mňa nikto adresu nepýtal 😕 ); drzo odpísala, že nech jej pošlem na dobierku alebo nech si tovar nechám tak; po zaslaní dodatočne adresy sa odvtedy neozvala ani po upozornení, že jej bude napísané negatívne hodnotenie. Takže u mňa nie a ďalej určite neodporúčam!!

mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaond
10. apr 2012

zaneta123456 pozor na podvodníčku , už niekoľko dobierok neprebrala, ešte drzo opíše, dakujem, tovar prišiel!!! Adresu má Žaneta Žigmundová, Prievidzská 148/10, Nitrianske Pravno 972 13

chantal21
10. apr 2012

lija63@azet.sk - Jana Littová ,Mala vazny zaujem,no viac sa neozvala.

lenkamiz
10. apr 2012

Ahojte kočky,chcem vás upozorniť na jednu nespoľahlivú osobu s nickom SISAL161,zarezervovala si u mňa sukňu na 3 týždne ,s tým že si ju NAISTO zoberie.Ona sa mi po 10 dňoch ozvala,že obchod ruší,alebo že sukňu si zoberie odo mňa len v tom prípade ,že jej dám väčšiu zľavu.....Naviac sopm zistila,že táto osoba má pozastavený účet aj na MMB.Tak bacha na ňu!
Inak písala som jej včera negatívne hodnotko a dnes pozerám a ona ho tam nemá...Ako je to možné????

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkamiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkamiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denotka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetta20
12. apr 2012

Pán František Baláž z Valaskej nepreberá zásielky.

renin
12. apr 2012

Písala som sem predávajúceho: pepo161@azet.sk.,nakoľko som s ním nemala dobré skúsenosti.Dobierku nakoniec prebral.Aj keď sa neozýval,ako sľúbil,že dá vedieť ,hneď ako balík príde a na moje otázky neodpovedal.Ale nakoniec prebral.Tak to sem opravujem,ako som mu sľúbila.Robím nápravu.

danielllka
12. apr 2012

@akika722 vyzerá to tak, že má jedna osoba viacero mailových adries, vyššie @lamadore tiež spomína niekoho, kto pýta pre syna Tomáška a mne dnes prišla tiež správa z mailovej adresy tomastomasko@post.sk - dobri prosim vas pekne ne podarujetemi ten sveter pre sina velmi samu paci ne mozem mu ho kupit lebo nemame penize zme slapsia rodinka prislizme o rodini domcek aj o vecia nabitki cozme mali to vsetko ostalo vdome cozme mali teras bivame u rodicov moj sincek nema nic oblecenie ani hravki na hrane je velmi smutni chodisa hrat do susedov lebo nema hracki a mne je velmi tasko ze moj sincek je sklamani tak chcela bisou urobit rados aspon stoho svetrika lebo on tu rospravku miluje prosim vas na kolena pomoste mi ak mozete.
Čiže niekto skúša a hraje na city, kto sa chytí................

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
13. apr 2012

kuriatko2309@azet.sk - Simona Tomkova (neregistrovaná/ý)

Neodporucam tuto akoze kupujucu.

michalka78
13. apr 2012

@tadotami mne z tejto adresy neprebrala kostým za 50 eur pod menom Olga Horváthová...neunúvala sa mi to ani vysvetliť..neodpovedala na správy a mala tolko drzosti,že pod iným menom s tou istou adresou si ho zasa pýtala na dobierku! pozor na ňu!

iira
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz