Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mbavlsikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denda83
14. apr 2012

Baby chcem vas upozornit na kocku s nickom andyznr .......dotycna sa javila ako spolahliva kedze par obchodikov prebehlo super, ale tento posledny nie....mojou chybou som poslala veci este pred pripisanim peniazkov, samozrejme peniaze som uz nevidela, taha sa to od 5 marca...najskor jej stale nieco do toho prichadzalo ze nemohla, bola chora atd.....potom nereagovala a vymyzala si ma uz aj z priatelov, co mi samo nevadi. A este uvadza ze predava veci nosene len jej malou! Bklbost polovica je co kupila odo mna!

dasababincova
15. apr 2012

chcela by som Vás upozorniť na predávajucu BLUELAGOON je to podvodníčka popisuje že predáva nový tovar a odošle vám nosený,roztrhaný tovar v hroznom stave,dajte si naňu velký pozor

lucifera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucifera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknajka
16. apr 2012

Pridávam nespoľahlivú a ešte aj arogantnú. Je ňou Alica Palečková zo Šamorína, na MK má nick "keju". Mala záujem o blúzku, vyžiadala si podklady ku platbe, napísala že v pondelok uhradí. Keďže som mala cestu na poštu,
poslala som jej blúzku bez úhrady vopred. Naivne som verila, že keď písala ohľadne nej asi 3 - 4 krát, tak že ju uhradí. Za takmer nenosenú blúzku 3,5 € + poštovné 1,2 € samozrejme nezaplatila, ešte mi aj vynadala, že je to moja chyba. No a to som jej ju poslala opranú, naavivážovanú voňavú a vyžehlenú (škoda práce a peňazí).No 30.3. napísala, že ju už uhradila 😝 . Balíček som posielal 26.3.,. Do dnešného dňa 16.4.!!! ani platba ani vrátená blúzka. No nech si ju užije "chudera" ale je to bezcharakterné, špinavé, hnusné správanie. Staré "za dobrotu na žobrotu" sa opäť potvrdilo. Miesto ďakujem mi ešte nadala....fuj, fuj, fuj ☹ ☹ ☹

lucifera
16. apr 2012

@lucifera bunda prišla nakoniec-zrušila by som príspevok. 🤐 aj keď komunikácia nebola z druhej strany

pd900bo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iveta107
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreaeli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betty82
16. apr 2012

pridávam: dolly125 - Terézia Stuchla. Tiež som poslala balíček skôr, než mi nabehli peniažky na účet. (21.3.) Do dnešného dňa ich nemám na účte! Na moje správy nereaguje a pritom tu je, keďže si inzeráty aktualizuje. NEODPORÚČAM! 😠

pd900bo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanika1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bukfenc
16. apr 2012

@adulik75 reagujem an tu Silviu Jencikovu..pravidelne ma otravuje ,ze chce veci na dobierku aj ked som jej uz parkrat napisala ,ze jej nic neposlem na dobierku ,kedze mam s tym velmi zle skusenosti....a je to klamarka...ja jej uz ani neodpisujem...

2ozuzu
17. apr 2012

neregistrovana slavka sese@centrum.sk nechala si pomerat,poslat cislo uctu,samozrejme peniaze neprevviedla a ani nereaguje na maily,nespolahliva

mkiss
17. apr 2012

NEODPORÚČAM !!!!! 'anitkuczman@centrum.sk'neregistrovanááááá
Do dnešného dňa svoju záväznú rezerváciu neuhradila ani nezrušila je iba podvodníčka za účelom pobavenia hlavne že ma prosila o dobierku chcela poslať balíček na dobierku

firstbaby
17. apr 2012

kocky mate niektora skusenost s nickom matkoorusnak@centrum.sk, neregistrovany a pod menom Lenka Rusnakova? Mam pocit, ze si robi zo mna srandu...pisala pred 4 dnami, ze ma zaujem o tovar z mojho bazaru a dnes napisala tu istu otazku...dakujem za kazde info

danielllka
17. apr 2012

@firstbaby s ňou konkrétne nemám, ale stalo sa to nie raz aj mne, s inými a vec som aj predala 🙂- takže srandu si nerobili 🙂 Možno si len nevšimli, že im prišiel mail s odpoveďou 😉

mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adahk
17. apr 2012

@mata128 ja by som nič neposielala, má aj iné nicky, mňa oslovovala z mailu tomastomasko@post.sk

mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz