Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

miges
11. máj 2012

Pozor na uživateľlu bungovcik pri výmene mi pani neposlala nič a saka ktoré som jej poslal už predáva, ale za dvojnásobnú cenu ako som ich mal v ponuke ja. Vraj sú jej malé. Všetko som jej premeral a povedala, že ok. Neviem akú veľkosť nosí, keď S je jej malé a M veľké ..... takto to uvádza vo svojich inzerátoch a dokonca ma tam aj veľkosť L a tú mala par krát oblečenú. Myslím si, že pani Viera Lešková si z MK urobila biznis. Je zaujímavé, že do Čane baličky doručujú, ale z Čane už nie!!! Túto pani jednoznačne nedoporučujem...... je nespoľahlivá!!!!

sisag99
11. máj 2012

nadia94@centrum.sk - Natalia Vancova spekulantka

gumkacik
11. máj 2012

pozor na uzivatelke tytusko,chcela aby som jej poslala supravu na dobierku dusovala sa ze ju preberie ze uz ma toma zlty listok ma nic neprebrala .nereaguje ani na spravy 🙄

alzbetko24
11. máj 2012

PODVODNIČKA zuzka1963 -Dominika Nejezchlebova Trnava!!!!!! Chcela balik poslať na dobierku,balik neprebraty a hra sa na mrtveho chrobaka pritom je aktivna!!!! Neznašam takychto ludi,Fuj,že sa nehanbite,ked niečo chcem tak si to preberiem,nikto nieje povinny platiť poštovne dva krat koli vam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Davajte si na nu pozor 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

danielllka
11. máj 2012

@miges mne nikoho s nickom bungovcik nenašlo- nemá to byť iný nick?

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miges
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkas1
12. máj 2012

@macamac nema negatko lebo vystupovala pod megi40 alebo tak nejak uz si presne nepamatam, bazar mala pod tym nikom, ale optom mi uz pisala len ip cez annamaria18, kupovala ta som od nej tricka a vsetky som ich rovno vyhodila do kosa, pretoze boli totalne vynosene a namiesto velkosti 92 boli o polovicu mensie este aj od 6/9 mesiacov a malo to byt vsetko nenosene a bolo to psinave, flakave a obnosene......idem pozriet presne ten jej prvy nik a potom ho sem dopisem...a inak pisala mi aj ina maminka ze s nou tiez takto vypiekla

katkas1
12. máj 2012

macamac@ takze neviem sa nikde dopatrat na ten prvy nic, ale urcite to boloa ako megi40 ale uz si nepamatam presne ako sa pisala presne ale annemarii18 som dala negativne hodnotenie, a najlepsie na tom je to ze ked som jej pisala co to ma znamenat ked mi dosiel balik tak sa robila ze neexistuje a do dnesneho dna sa neozvala a ja som zbytocne vyhodila 15 euro ale ja som sprosta, hned mi to bolo take podozrive lebo ma neskutocne presviedcala ako sa mi to velmi oplati, tolko triciek, tusim ich malo byt 10 akoze cisto novych.....moze sa hanbit spina jedna

959touareg
14. máj 2012

Neodporucam pani JANA POKRYVKOVA, LEOPOLDOV......objedna si tovar, dokonca napise minulu stredu ze posiela peniaze, uda mi svoju adresu...presli uz odvtedy 4-5 prac. dni a na ucte nemam nic. Neodpoveda na maily, akoby sa pod nou zlahla zem. Najhorsie na tom je to, ze som odmietla vela zaujemcov o danu vec, ktora mohla byt davno predata. Takze mi zmarila obchodik. 🙄 🙄 🙄

mandragora22
14. máj 2012

@majusina ahoj, precitala som si tvoju spravu, citujem:
neodporucam (neregistrovanu) buki55@centrum.sk !!!!
preco??? daj mi prosim vediet, rezervuje si u mna asi 4 veci... dakujem!

pipka
14. máj 2012

pridavam neregistrovanu hviezdickaa4@azet.sk (Janka) Jan Belko, Tatranska ul, Banska Bystrica..najprv chcela na dobierku, ked som odmietla, tak ze pojde poslat peniaze...vypytala si cislo uctu a podklady k platbe, dokonca mobil, ze mi da vediet...a dva tyzdne uz ani obraz ani zvuk 🙄
takze NEODPORUCAM...mohla aspon sms poslat, ze nemam zaujem..ak by aj v nemocnici alebo kdekolvek bola 😠 😝

nikolca
15. máj 2012

neodporučam kupujucu
@torpedo nechala si rezervovať veci od 7 aprila s tym že 6 maja uhradi,platby do dnes nikde,na spravy nereaguje a dokonca 26 aprila pytala moju adresu,že ju potrebuje lebo bude platbu posielať šekom,pani ZUZANA BABCAKOVA KRUZLOV 189 08604,nezavadzajte zbytočne pokial nemate na to financie,nerezervujte si veci a neblokujte važnych zaujemcov 😠 😠 😠 😠 ,pokial tato pani prejavi zaujem u niekoho a bude chcieť veci rezervovať automaticky ju mažte je to totalne nespolahliva kupujuca 😝 😝 😝

maca_p
15. máj 2012

ja neodporucam @adriana40, vid nasu komunikaciu. ak ho nechcela, hned mohla napisat, nekusem 😀

mbavlsikova
15. máj 2012

sophinka2011 - Iveta Zuzelková - objedna si trvdi ze zaplatila ale nic.

jully81
15. máj 2012

jednoznacne NEODPORUCAM ,kosinova.iveta@centrum.sk,tvrdila,ze preberie dobierku ,tak strasne to chcela,ze nema cas ist do banky ,a vobec jej nevadilo,ze to bude stat 2.05€ ,teraz samozrejmeme ani obraz ani zvuk ,IVETA KOSINOVA ,KOMARNO !!!!!/!!!!!!

majusina
16. máj 2012

V zivote uz neposlam na dobierku!!!! vcera si jedna naobjednavala 10ks balik na dobierku a ja som sa hnala to ist rychlo poslat a ked bol balik poslany naobed tak mi vecer drzo pise ze netreba ze na co !! Davajte pozor---
Renata Sprtkova @gmail.com
ale má aj ine adresy vzdy obmiena priezviska

majusina
16. máj 2012

Renata Sprtkova, Trenč. Jastrabie 151, 913 22- neposielat dobierky, naobjednava a odstupuje od kupy ale formou- naco ste to posielali???? vysmech do oci , asi sa nudi tak skupuje na strankach tovar o ktory nema zaujem!

ibajeho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajeho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bara89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nttt
16. máj 2012

NEODPORUCAM !!! lucka8791 😠 Otrasny a poskodeni tovar, mal chyby na ktore som sa vyslovene pytala, takze zamerne zamlcane 😠 a odmieta mi vratit peniaze, takze POZOR !!!!

lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz