Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

huxy
12. jún 2012

vikivivi menom Eva Olahova

zaba912
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anelka5
13. jún 2012

Tak pridávam sem aj ja negatívnu skúsenosť s predávajúcou bubu2009.
Z jej bazárika som si objednala postieľku ešte 1.6.12 a v ten istý deň som odoslala peniaze. Písala, že hneď ako
obdrží peniaze,tak balík posiela, no žiaľ do dnešnéhoo dňa mi nič neprišlo a nekomunikuje (resp. veľmi stručne) so mnou ☹ 😠
Mala tam zo 6 roznych inzerátov a na všetky mala dosť veľa záujemcov. Konkrétne na tú postielku 16-tich záujemcov po mne...tak si viem predstaviť, že keď od každého zobrala peniaze a neposlala tovar..tak sa fajne nabalila 😠 😒 .
Teraz má vymazané všetky inzeráty, stále svieti, že je aktívna, tak jej prosím nenaleťte ako ja 😖 aj keď podľa mňa takýto ľudia nemajú problém si založiť nový nick a okrádať ďalej.. 😠

Chcem sa ešte opýtať či sa to už niektorej stal takýto konkrétny problém ak ano, ako je možné to ešte riešiť, vie admin nejako zistiť tú osobu, raesp. jej zastaviť vstup sem na MK?? Alebo čokoľvek!!??!

stanislavao
13. jún 2012

aspon pri takych velkych veciach, ako je kocar, by som ocakavala odpoved, ci ma, alebo nema zaujem. a tieto sa mi po zaslani info uz vobec neozvali.
kikusaa - Kristina
tobiasko7

luly3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anelka5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luly3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalifa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka111
13. jún 2012

bohužieľ dávam tu nick - majusina, 😠 dotyčná poslala tovar ktorý vobec nezodpovedal popisu!!! neodpovedá, ani nechce vrátiť peniaze...

superzabka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaba912
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
superzabka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
14. jún 2012

klari555@azet.sk - klára csikova
neodporucam. chce balik veci, co mam zdarma, ale neuhradila postovne a ani neposlala adresu. a napisala mi, ze ved niekedy posle.

mary1985
14. jún 2012

Pridavam neregistrovanu: gabulova.monika@gmail.com - adresa: Monika Gabulová Levická 57 94901
Objednala, chcela c. účtu, tvrdia, ze vyplatila a kedze som mala cestu na postu, tak som nepockala na pripisanie platby a hned som poslala aj jej. No dodnes nevyplatené a ani neodpovedá na maily

buffinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
15. jún 2012

neodporucam katka0001-od predavajucej som chcela kupit kocik,mala mi zistit co stoji kurier,neozvala sa a po 2dnoch som sa ozvala ja a odpisala mi kludne ze kocik predala,bola som prvym zaujemcom!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivetka1981
16. jún 2012

ja pridávam nick veronca00041,mamička má očividne mooc práce alebo neskutočné starosti,nakoľko mi jednak neskôr poslala vysielačky Avent a keď už prišli,tak bez adaptérov!!! 😠 😠 😠
Takže nehovorím,že je zlá predávajúca,ale určite nezodpovedná...škoda a tak som jej verila. ☹

milacikovci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milacikovci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milacikovci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anelka5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
18. jún 2012

@tanyja precitaj si poriadne nazov temy, ak chces niekomu nieco poradit, pis prosim internu postu nech je to tu prehladnejsie.inac admin vsetky prispevky maze ako odbocovanie od povodnej temy.neustale sa tu musi mazat,potom sa cierna listina zle cita

nensyke
19. jún 2012

mferenckova@gmail.com .... objedná, slubuje, potom zmizne.... 😠

stanislavao
19. jún 2012

giertlica@yahoo.com - Zuzana Prekopová (neregistrovaná/ý)
neodporucam. vybrala si mikinu, cakam na peniaze, cakam a nic. ani sa neozyva, ani peniaze neposiela. neznasam neregistrovane kupujuce.

stanislavao
19. jún 2012

danielakrehlikova@centrum.sk - daniela krehlikova (neregistrovaná/ý)
nech sa nikto nehneva, ale ja uz sem budem davat vsetky nezodpovedne kupujuce. vypytuju sa, miery chcu, ale zeby sa potom ozvali, ze nechcem, alebo nieco. je to nezodpovedne.

janulla142
19. jún 2012

zial pridavam aj ja dalsiu najkiss25@azet.sk-Jana Batiova,Čaňa,mala veeelky zaujem o nohavice,pisala,ze nema dobre skusenosti s platbou vopred na ucet...tak ma prosila o dobierku,ktoru si samozrejme neprevzala a mna ten jej vymysel vysiel na 3,25co som musela zaplatit za dobierku 😠