Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

traktor
1. dec 2010

@z_d_e_n_a aha....no ale ked sa vymazala, tak pochybujem, ze ti vrati peniazky...skoda, ze sa proti takymto * maminkam* neda lepsie branit...a su vsade, na kazdom bazariku 😠 ....nazbieraju si par dobrych hodnoteni a potom dovi dopo...

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@traktor toto je moja prvá zlá skúsenosť, teba už nejaká mamina takto dostala?

mimikuku
1. dec 2010

@traktor veru veru dovi dopo a je to smutne ☹ ☹ ☹ , ze na to ma niekto zaludok a nervy

traktor
1. dec 2010

@z_d_e_n_a jedna na mimibazariku...chcela som od nej viac veci..teda z aukcie, nestihla som vsak 😅 ...a podarila sa mi len jedna bluzka pre misku...peniaze som poslala a ona nic...potom jej zrusili aj ucet...oklamala viacej ludi...a pritom tiez mala dobre hodnotka..len potom po mne naraz koooopu negatiek....bluzka nestala vela, len ma to stvalo, lebo miska si ju vybrala aj platila svojimi peniazkami...no co uz aj taky su ludia...odvtedy uz nic, len same dobre...a to nakupujem vela...tak klop, klop...snad na take zlodejky uz nenatrafim

olifcek
3. dec 2010

no super... pred par dnami som pisala, ze mne sa este nestratila posta, ci uz doporucena, ci obyc. no a je to tu... od pondelka cakam na jednu zasielku. predavajuca ma dobre hodnotenia, dala mi aj podacie cislo, nakolko to slo doporucene... dnes sa opytam na poste, ci to tam nemaju... ine mi z pondelka uz prisli, fnuk ☹ pokial viem, ak sa to bude reklamovat na poste, ta preplati len postovne, chjo... nebolo to nic extra drahe, cize pripoistenie by nemalo vyznam ☹

mirka907
3. dec 2010

@olifcek ..... na poste sa zvykne stratena zasielka zazracne po zahajeni reklamacie najst. ..mne sa tak stratila poistena zasielka a ked som zahajila reklamanciu, hned na druhy den sa nasla 😉 ....sprievodka chybala, balik bol zniceny, takze pani co som jej posielala veci usudila, ze niekto si ho zrejme pozical a potom sa zlakol a vratil balik spat...

olifcek
3. dec 2010

@mirka907 dakujem za nadej... dnes, ked to na poste nebude, poprosim predavajucu, aby to sla reklamovat x;o)

traktor
3. dec 2010

@olifcek este stale ti môze prist,mne tak isiel prvou triedou a 4 dni mu to trvalo...tak neviem , ci mu na tej poste bolo tak super...ale hlavne, ze dosiel 😉

froschka
3. dec 2010

@z_d_e_n_a trestne oznamenie ti moc nepomoze, ja som prisla o 145 euro ked som z aukro.sk objednala z aukcie kavovar ktory neprisiel.....dotycny oklamal dalsich kupujucich dokopy takmer o 3-4tis eur!!! a policia????...chlapik mal ucet na dajakeho bezdomovca, nik ho nevyparta pritom je to take lahke

na rtl2 chodi relacia ako chranit deti pred internetovymi pedofilmi a ako je mozne ze tam vedia vypatrat adresu cloveka podla IP a MAC adresy pocitaca, ktore nasli v chat protokoloch????
mne toto stacilo na to aby som nikdy uz z SK stranky nic neobjednala

detto dnes mali mi prist zimne gumy, z SK stranky no nejaky to nezadal spravne a ja mam cakat do pondelka.....no nastastie mi ich ten zamestnanec prinesie osobne.

moje ponaucenie sa preto potvrdilo, neschopne slovenske weby, shopy, aukcie atd......

olifcek
3. dec 2010

@traktor duuuufam, ze mas recht... mrzi ma to, lebo to boli darceky na vianoce pre svarinu ☹

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@froschka to s tými IP adresami nechápem ani ja

froschka
3. dec 2010

@z_d_e_n_a ved je to uplne lahke, staci sa obratit na operatora tej danej siete a ten bude vediet povedat na ake meno je ten internet prihlaseny tym padom aj adresu.....a naozaj nechapem kde maju rozum nasi polcajti

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@froschka však je to také jednoduché....nechceš sa zamestnať na polícii ?? 😀

sheinka
3. dec 2010

Holky ono to tak úplně jednoduché není.. Stejně jako banka nesmí vydat jméno toho, komu patří účet v bance, tak operátor by neměl poskytovat informace o IP. Nehledě na to, že většina lidí má už v dnešní době router a není nic jednoduššího než ho zresetovat a máte jinou IP.

Já v říjnu koupila na aukru mobil za 9000Kč doteď se vleče šetření policie. Jediná výhoda je že na aukru funguje program na ochranu kupujících a pokud máte všechny dokumenty v pořádku vyplatí vám při neobdržení předmětu celou částku o kterou jste přišli. Ale je to všechno dané tou policií no.

Nevím jak funguje mimibazar, ale přeci musíte mít informace o člověku, se kterým obchod uzavíráte ne? Nebo kupujete jen na základě nicku?

froschka
3. dec 2010

@z_d_e_n_a este by som tam zblbla 😀 ja som happy ked s policiou nemusim mat nic docinenia

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@sheinka len na základe nicku, potom je to už len na mne, či moje údaje kupujúcemu poskytem alebo nie...pravdaže, keď posielam niečo doporučene, tak tam musím uviesť svoju adresu
takisto keď kupujem, nie vždy predávajúci uvedie svoju adresu

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@froschka 😀 aha teraz vidím, že čakáš bábätko, tak to bude musieť počkať ešte nejaký ten rôčik 🙂 a zatiaľ bude na polícii bordel

sheinka
3. dec 2010

@z_d_e_n_a aha to je pěkně hloupé pač takhle je to asi téměř nevymahatelné pokud se něco podělá 😖

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@sheinka asi ano... zlodejka si vymaže všetky inzeráty, nekomunikuje, a prejde do iného bazáru na inej stránke

sheinka
3. dec 2010

@z_d_e_n_a hm tyhle lidi nechápu..že jim to za to stojí 😒

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@sheinka asi stojí, zrejme chudiatko potrebovala mojich 19,50 Eur

froschka
3. dec 2010

@z_d_e_n_a ja by som tam vela nenarobila, to cela vlada ma s tymto docinenia....to by som musela byt premierka 🙂

z_d_e_n_a
3. dec 2010

@froschka 🙂 no vidíš 🙂 to je ešte lepšie platené miesto 😉

olifcek
6. dec 2010

balicek prisieeeeeel, meskal riadne, ale je tu!! akurat, ze som pisala predavajucej, lebo mal byt doporuceny, ale nebol... a pritom mi ta pani dala i podacie cislo.. neviem, co na tej poste robili, ale hlavna vec, ze je to uz tuuuuuuuu 😉

z_d_e_n_a
6. dec 2010

@olifcek tej pani sa trošku poplietli lístočky 😀 baliček nakoniec prišiel, tak si sa zbytočne strachovala 😉

olifcek
6. dec 2010

@z_d_e_n_a ale mala som uz pocit, ze je to pase x;o)

saxana123
7. dec 2010

dobrý deň dievčatá, chcela by som upozorniť na neserióznu kupujúcu a to Babatko2010, ktorá mala u mňa zajednaný tovar, dva týždne ma naťahovala, ja som inzerát stopla a nakoniec sa vôbec neozýva, neodpovedá na internú poštu a robí mŕtveho chrobáka. Bacha na ňu.

z_d_e_n_a
7. dec 2010

už aj mne sa to stalo, ale nepamätám si nick kupujúcej, dva týždne si nechala niečo zarezervovať a potom sa ani neobťažovala ozvať, že už nemá záujem 😖

ivett1
8. dec 2010

Ahojte s tou rezerváciou vecičiek som mala už aj ja problémy 😝 ... zarezervovanú vecičku som už dokonca zabalila a už mi mala prísť len adresa ...čakám, čakám...2-3 dni nič...posielam e-mail...nič...(mohlo sa aj niečo stať, nečakaná choroba ☹ ..atď)...doteraz nemám žiadnu odozvu (jedno pozitívum predsa len je - už nemusím baliť🙂...a toto sa mi nestalo prvý krát 😖

z_d_e_n_a
8. dec 2010

mne sa to stalo dokonca triktrát s jednou a tou istou novorodeneckou súpravičkou, bola zabalená len som čakala na úhradu, ktorá neprichádzala, tak až na štvrtýkrát bol predaj úspešný a štvrtá záujemkyňa poslala peniaze