Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

dosa
2. aug 2012

@danielllka jaj, nic je opelastra - no pani tvrdi, ze to predavala pre niekoho ineho... neviem posudt, ale ked nieco predavam, mala by som vediet co 😝

berny800
2. aug 2012

nespoľahlivá predávajúca: Ivetka2575. Napíše si do podmienok, že tovar späť neberie a za túto vetu sa schováva keď žiadam vrátenie peňazí, lebo mi poslala tovar, ktorý neozodpovedá popisu v inzeráte a veľkosť nezodpovedá veľkosti ako uviedla.

sonica
2. aug 2012

sisinka8 neskutocne vyjdenavanie, potom sa dlhu dobu neozyva, necha si rezervovat tovar a nakoniec ani obraz ani zvuk 😒

bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berny800
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka826
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berny800
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka826
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berny800
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berny800
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berny800
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krpcek
3. aug 2012

nick - ivusaiva . . . . . 4 dni jednania, rezervovany tovar za 26 € a uz 10 dni cakam na peniaze. Dotycna nevie ani napisat - rozmyslela som si to! 😠

lulana79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joanita
3. aug 2012

Nespoľahlivá predávajúca:nick lussy211...... Napíše do podmienok, že tovar späť neberie a pošle tovar, ktorý neozodpovedá popisu v inzeráte, píše nenosený a následne príde tovar s poškodením (fľaky) a tiež veľkosť uvedená na tovare nezodpovedá veľkosti, ktorú uviedla v inzeráte. Po žiadosti o vrátenie peńazí mi ako argument napíše, že napísala namiesto veľkosti L veľkosť S, lebo má pocit, že ,,je na postavu S a pre iný typ postavy sa nehodí a robí veľký zadok."Takže ona to takto posúdila, že je na zadok veľkosti S a ja sa s tým mám zmieriť. Vôbec neuznala, že mám právo vedieť reálnu veľkosť oblečenia, ktorá je napísaná na štítku. Čo sa týka fľakov z vnútornej strany sukne ich jednoducho spochybní, takže zjavne z Vás urobí klamára a Vy nič nemôžete robiť. A aby to nebolo málo, nakoniec ma začne osočovať, že si o mne pozisťovala veci, že vraj som s viacerými mala problémy, pričom zatiaľ je ona moja jediná negatívna skúsenosť, chvalabohu, všetky moje doterajšie nákupy aj predaj prebehli k spokojnosti oboch strán. Som znechutená správaním tejto pani, ale asi vie čo robí, predsa len nešlo o 2 eurá.....

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joanita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joanita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
4. aug 2012

Nespolahlivy nick: @dominika241
objednala si nafukovaci cln (zrovna som v ten den ocdchadzala na dofcu - tak som rano este letela na postu) na DOBIERKU, ktoru do dnesneho dna neprevzala... cakam, keby sa mi vrati spat... nereaguje na maili, na vyzvy, na upomienky (som firma - nemozem jej ani zle hodnotenie napisat :( ), telefon nenechala...
asi za nu zajdem osobne a jednu jej natiahnem medzi dverami, za vsetky babenky, ktore v poslednych 2 tyzdnoch udubala...

lussy211
4. aug 2012

Neodporúčam @joanita, ako vidím už sa stihla realizovať preto kto má záujem zistiť pravdu rada mu prepošlem celú konverzáciu a mimochodom joanita...stále čakám na fotky a niečo som Vám o tom očierňovaní na môj úkor jasne napísala.Ja dôkaz mám môžete si dovoliť tvrdiť to isté?Takže každý kto miá zdravý rozum a prečíta si konverzáciu tak mu dopne, a mimochodom tu okydávate a mne ste sa už neozvali na správu.Príjemný deň želám.
@macamac@danielllka atď

lussy211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz