Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sisag99
23. aug 2012

greja@internet.sk - Margaréta Kreháková nespolahliva

pink_widow
23. aug 2012

pozor na predavajucu VACULOVICOVA dala mi zablokovat bazar ,lebo nebola spokojna s topankami,ktore boli na donosenie .pofotene zo vsetkych stran,vyprate,este nositelne za 2.60 aj s postou..pisala ze boli smradlave a vhodne do kontajnera! nie som jedina od ktorej pytala spet peniaze ,POZOR na nu je to spekulantka! !!!

nunus11
23. aug 2012

123456rado@seznam.cz - Adamovičová Agnesa, pani je neregistrovaná, keď som jej napísala, že pošlem balík po nabehnutí peniažkov na účet, napísala, že sa takto neobchoduje, že ona nemusí potom peniažky vidieť, a že jej to mám poslať na dobierku, že ak sa jej bude dať 😝 , že ju prebere, tak som jej odpísala, že moje podmienky sú iné,má sa zaregistrovať, a keď bude mať hodnotká, tak jej pošlem aj na dobierku, odpísala, že nie ďakuje.....takže predpokladám, že išlo len o špekulantku 😠

nikolca
25. aug 2012

Upozornujem na uživatelku s nickom
@laret zajednava su veci,pošle adresu kam jej balik zaslať,no platbu neuhradi,potom na vyzvy či platbu uhradila,že nič neprišlo,nereaguje napriek tomu že tu je,jej adresa je Lubica Malacka,Dolne Oresany,TRnava,a podla jej hodnoteni nie som jedina ktorej vraj uhradila a nič neprišlo,tak si na nu dajte pozor aby jerj niekto neposlal skôr balik a peniaze nikdy neuvidi,takychto vypočitavcov mam najradšej 😠 😠 😠

laret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilma
25. aug 2012

POZOR na miskovapetka Petra Kozmanová- Záturčie okres Martin, klame že poslala peniaze tovar súrne potrebuje a potom keď má tovar samozrejme nezaplatí, mám jej adresu , má zverejnenú svoju foto, dievčatá z Martina kukneti sa , nepoznáte ju niekto? dlhuje vyše 35eur, kladné hodnotenie neviem čo má či sú spoľahlivé alebo len od kamošiek , 🤐 🤐

sisag99
25. aug 2012

andysok nespolahliva

joanita
26. aug 2012

Pozor na predávajúcu s nickom lussy211

candy23
27. aug 2012

Ja pridavam nelinka24

fattamorgana
28. aug 2012

zlá skúsenosť s predávajúcou @smoklik22
kúpila som od nej pršiplášť pre dcérku, potvrdila, že peniaze jej prišli, že mi ho na druhý deň pošle, keď balík ani o týždeň neprišiel, písala som jej, na čo sa mi ospravedlnila, že bola preč a svokra jej to zabudla poslať, vraj ho pošle na druhý deň, odkedy opäť prešiel týždeň a balík nikde. odvtedy mi nereaguje na výzvy, som z toho znechutená. ide o 5 eur, takže mi to príde dosť smiešne, čo je človek ochotný spraviť pre pár korún

nanulik
28. aug 2012

pridávam na čiernu listinu uživatelku @matulka19831 ,6.8. priznala že prišiel jej balíček a ja dodnes čakám na peniaze. lebo pre svoju hluposť 😠 som jej poslala vopred 😢

smoklik22
30. aug 2012

moja bli sme v nemocnici z malym dnes som ti poslal balicek ospravedlnujem sa

kika25
31. aug 2012

nespolahliva rehabka1985 pisala ze ma zaujem, ze uz poslala aj peniaze na ucet, nic neposlala ani sa viac neozvala ☹

kika25
31. aug 2012

nespolahliva rehabka1985@centrum.sk pisala ze ma zaujem, ze uz poslala aj peniaze na ucet, nic neposlala ani sa viac neozvala

maruska261
31. aug 2012

uzivatela babydrink predava moje osobne veci poza moj chrbat,takze velmi nedoveryhodna predavajuca!!!!!!

adka7755
31. aug 2012

@pastelka74 ☹ ☹ ☹ škoda, že som sa sem nepozerala skôr..peniaze má dávno na účte a ja som v naivite čakala na hojdačku pre môjho drobca..pred dvoma týždňami mi písala ,,jej sestra,, vraj je dotyčná v nemocnici s dcérou,..a ona mu poslala hojdačku za ňu,..no to bolo 16.augusta..a doteraz nič...a už ani nekomunikuje...
veľkými písmenami podškrtnem toto meno . DOMUSINKA2010

any241
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any241
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any241
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
4. sep 2012

ojam296@yahoo.com - olga (neregistrovaná/ý)
neodporucam. 4 dni dohadovaciek o postovne a nakoniec bez odpovede.

sny
5. sep 2012

Ja som len teraz našla túto čiernu listinu,pridala by som sem jednu pani,ktorú vôbec neodporúčam:luskacik32.Ešte v máji som jej poslala 5eur vopred za sukničku minnie pre moju dcérku,tovar mi vôbec neprišiel,sa vyhovárala na poštu,že to oni pochybili a pridávala mi zlé hodnotenia,pričom mi aj ďalšia pani písala,že s ňou má zlé skúsenosti.Tak admini nám zlé hodnotenia vymazali,ju zablokovali,ale už tu predáva zase a tú sukničku má ešte vo svojom albume,že čo oni majú-ružová minnie.Takže pozor na ňu,má síce dobré hodnotenia,ale neviem z kade...Ja som 5eur už oželela,len aby to pre niekoho nebolo viacej. 😠

sny
5. sep 2012

Ďalej neodporúčam ani užívateľku VEPAKI,ona predáva iba krásny ružový kočík TAKO,som si ho u nej zajednala už dávnejšie,potom som záväzne,dohodli sa že pošta v cene,ona ho ani nepozastavila,stále ho aktualizovala,vraj ho predáva už rok a stále to niekto odriekol,tak to malo ísť kuriérom za poštu na polovicu,čo bol prvý podraz-lebo pošta mala byť v cene,potom zrazu,že ani tak to nejde,lebo by dlho musela čakať na peniaze(10-15dní)-doteraz čakala rok,chcela peniaze vopred,čo som neposlala,nie je to malá suma,nemá hodnotenie,tak mi tovar odmietla poslať,pričom ja som svoj starý kočík rýchlo predala,aby som mala na ten kočík mojich snov....Tak pre mňa toto fakt nie je fér jednanie,vraj ho dá ďalšej,čo jej peniaze pošle vopred,ju asi už teraz ľutujem,lebo sa mi zdá,že táto pani je špekulantka.
P.S:tá LUSKACIK32 má aj zlé hodnotenia,to moje vymazali,viacerým tovar neposlala,takže nie som jedniná,nechápem ako tu ešte môže predávať

linduska27
5. sep 2012

agdalenka3108 neodporúčam, zavádza rezervuje si tovar a nič z toho, tvrdi ze je v nemocnici a tak 🙂

danabel
5. sep 2012

Pridávam na čiernu listinu @matuuula neserióznu kupujúcu v tom zmysle, že chcela tovar na dobierku, urobila som výnimku a poslala som jej dobierkou, lebo mala viac pozitívnych hodnotení na dobierku. Chyba nastala v tom, že som poprosila manžela, aby to poslal a on do celkovej sumy nezarátal poštovné. Kupujúca mi odmieta doplatiť poštovné za dobierku - čiže vďaka mojej ústretovosti som zase na to doplatila a ešte som zacvakala celé poštovné. Je to svinstvo, keď výjdete druhému v ústrety a takto sa vám za to odplatí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 u mňa už dobierka na 100000% skončila môžu sa aj na mihálnice postaviť. Toto nie je moja prvá zlá skúsenosť.

superzabka
5. sep 2012

sonka809@azet.sk - sona Baranová -neregistrovaná...

denaalubos
6. sep 2012

Pridavam @patrish232 PATRICIA RUMANOVA, ZATURCIANSKA 111, MARTIN
Poslala som jej na dobierku topanky, a spinavo ma oklamala este aj do telefonu mi povedala ze nic jej neprislo, a topanky sa mi vratili nakonec, ze neprevzate....a potom uz ani neodpovedala ani na telefon ani na net.....

henika781
6. sep 2012

tato mamička neprebrala dobierku ,,mimaaa1984,,je nespolahliva!!! ☹ 😠 jej meno je MICHAELA GORALOVA,BANSKA BYSTRICA

2205
8. sep 2012

mirkacan@centrum.sk - mirkacan,NEODPORUCAM,vypytuje sa ohladom tovaru,farba velkost,miery,a uz sa neozve

jonas17
8. sep 2012

@2205 a čo , že sa vypytuje? preto je nespoľahlivá? šak ked n iečo chce kúpiť, tak sa musí veľa pýtať, nie? 😕