Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

janette333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janette333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janette333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janette333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janette333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janette333
19. sep 2012

103anjelik69@azet.sk rezervuje bezvysledne , uz 3X

kathy7337
19. sep 2012

@janette333 ona má kopec negatívnych hodnotení.... ani sa teda nečudujem. https://www.modrykonik.sk/bazar/hodnotenie/lia88/

a2303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a2303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a2303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a2303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
19. sep 2012

kral339@azet.sk - karol denes- nespolahlivy!!!

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladulik2
19. sep 2012

vandi84 - monika krutáková - prosila ma, aby som 2 týždne( do 15.9.) čakala s platbou, samozrejme som vyhovela, potom som jej 17.9. písala, keďže sa neozvala a opäť nič, napriek tomu, že si aktualizovala svoje inzeráty ... až dnes, keď som napísala hodnotko, tak ma kontaktovala vraj jej sestra,a vyskočila na mňa, že pani je s dieťaťom v nemocnici a ona jej aktualizuje , ale neotvára poštu a ... proste celé domotané, ale u mňa nespokojnosť

mata262
20. sep 2012

bebenka2@azet.sk - Veronika - nespolahliva

ivetka1981
20. sep 2012

Tak píšem aj ja svoje negatívne skúsenosti...najprv som nechcela,ale tým,že milá slečna alebo pani mi vymazala kladné hodnotenie,ktoré mi napísala,tak som sa rozhodla jej meno uverejniť...nakoľko som sa ohradila,že podprsenka,ktorú som od nej kúpila,mi poslala bez ramienok..Odpísala mi, vraj:či som videla na fotke ramienka na podprsenke?? 😒 😒
Jej nick je @turbuliatko
Je to nespoľahlivá predávajúca a k tomu balíček dezolátne zabalený..no hamba takej predávajúcej... 😠 😠 😠

lulu1321
20. sep 2012

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michalekova/
MICHALEKOVA MONIKA neplati za tovar, citajte jej hodnotenie...

kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makano
21. sep 2012

😢 ahojte vsetky ktore vas oklamali a podviedli ,ja mam rovnaky alebo podobny problem ,kupila som od jejdnej maminy tuniku a s opaskom a neupozornila ma ze je z jednej aj druhej strany odstihnute a poslal mi stuzku do vlasov a vobec farba sa nezhodujem ,nechce mi vratit peniaze ,a povedala som jej ze ma mala upozornit aky je to opasok a,lebo na foto ktore pridala vpbec nevidno ze je to stuzka a nevidno ano konce ze su dstrihnute takym podvodom predala tuniku so stuzkou a nechce vratit peniaze,ani tunika nesedi jedna strana rukava je dlhsia ako druha,ona sa chcela tuniky zbavit ,Baby ale jej to vyzenie stokrat nasobne ako mne lebo ma okradla ,pytala som ju prosila nech mi peniaze vrati ale ona nie ,je drza a neodporucam ju.... marian86 😢 😢 😢

kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz