Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

makano
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riskop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanika1983
21. sep 2012

Nedporucam nick navarra , Katarina Gazikova - alebo Jan Popelka, Trencianska 726/66, Nova Dubnica 018 51. Zavadza v popise a dava negatka.drza.arogantna. Predala derave botasky a mne tvrdila ze nie su derave len suchnute a staci pretriet fixkou. Fotky su na fore.tak posudte samy.

nellyf
21. sep 2012

Do čiernej listiny pridávam nick luckaaliu = ide o Luciu z Bratislavy, ani po roku nemám od nej tovar, ani vrátené peniaze, samé výhovorky, je nás viacej, ktorých zavádza, má pozastavené účty a negatívne hodnotenia na viacerých internetových portáloch napr. mimibazar, bazoš. PROSÍM Vás ženy určite si u nej nič nekupujte, tovar nikdy od nej neuvidíte 😲 😠 ☹ !!!!

nellyf
21. sep 2012

@nellyf
pridávam ďalšiu slečnu, ktorá si neprevzala dobierku a tak sľubovala: Barbora Klimová, Pribišova 6, 841 05 Bratislava 😠

sebi10
21. sep 2012

Predávajúca kovacsildi ☹ neodporúčam

marian86
21. sep 2012

neodporučam s menom makano....

kikulienka19
22. sep 2012

Ahojte, na modrom koníkovi som nová. Prihlásila som sa tu pretože mám malé dieťa a nemám čas teraz behať po obchodoch. Od užívateľky sammer80 som si na základe jej inzerátu objednala bundu, u ktorej tvrdila, že sa jedná o značku Reserved. Keďže do inzerátu dala nekvalitné fotky, nevšimla som si, že štítok na bunde pravdepodobne tejto značky nie je. Bundu som ihneď zaplatila a čakala. O to hroznejšie bolo moje sklamanie, keď mi prišla bunda, síce v dobrom stave, ale s odstrihnutým štítkom!!! (pritom na fotke ešte bol). Keď si bundu lepšie obzrela, na vnútornej podšívke bolo zreteľne vidieť, že sa jedná o vietnamský výrobok. Predávajúcej som napísala, aby mi poslala adresu (pretože ani nebola schopná ju viesť na obálke ako spiatočnú), nech mi pošle peniaze aj keď bez poštovného, že jej ju posielam nazad. Predávajúca ma okamžite začala osočovať, že mi bunda nesadla a že mi peniaze nevráti. Povedzte, je toto normálne, takýmto podvodným spôsobom predávať veci? Ešte k tomu mi drzo napísala negatívne hodnotenie. Nakupujem na českom mimibazari dlhé roky ale toto sa mi v živote nestalo. Dá sa voči tomu vôbec nejako brániť???

sammer80
22. sep 2012

Neodporucam kikulienka19 a davam ju tu na čiernu listinu,pretože si u mna objednala nenosenu uplne novu bundu mala som k nej aj miery a ona ked jej dosla bunda,asi jej nesadla a začala si vymyslat že bunda nieje v dobrom stave,začala bundu poškodzovať s umyslom,že si pofotila fotky,odstrihla ustrižok a take znehodnotene fotky hodila tu na net že taku bundu som jej predala...pfuuuuj hamba ako niektore maminy dokážu byt sebeckema hnusne a takto si vymyslat a ešte ma tu davat aj na ciernu listinu.Predavam pekne veci s nikym som tu nemala problem a teraz si tu pride nova žena a takto asi z nudy bude ma osocovat a spinit????Nemam slov..A napisala mi prva negativne hodnotenie ktore je neopravnene a som z toho riadne sklamana že čo sa to tu už deje...A tiež by som sa chcela voči takym maminam branit,pretože si nezaslužim aby som mala tu na modrom konikovi zle meno,ked si niektora -teda dotycna žena len tak zmysli....

01kvapka
22. sep 2012

@nellyf ahoj.neviem,či ide o tu istu osobu ale mna tento tyžden tiež chcela nachytať istá Lucia z BA,inak velmi mila-neregistrovaná.od nedele dodnes mi od nej neprišla platba,myslim,že čakala,že jej balik pošlem skor ako ona mne peniaze.aj som chcela ale nejak ma osvietilo🙂

nikolca
23. sep 2012

@zuzla8454 neodporučam tuto predavajucu,mala som zaujem o lyžiarsku supravu,ked som reagovala na inzerat cena bola 25euro!!!!!no ona cenu potom zmenila arychlo dvihla na 30euro!!!!!no myslim že je neseriozne takto rychlo zdvihnuť cenu 😠 😠 😠 takže neodporučam nikomu u nej nakupovať

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzla8454
24. sep 2012

@nikolca ale som vam to vysvetlila dcera vam aj odpisala ja som o nicom nevedela dnes som cenu zmenila jak som mala a s dcerou som si to vysvetlila tak este raz sa ospravedlnujem neni to fer hned cloveka davat na ciernu listinu

nescafe28
24. sep 2012

neodporucam: meravakatarina@googlemail.com - Katarína Ukova (neregistrovaná/ý) . Odpisala, ze nohavice kupuje a viac sa neozvala, prisla som tak o dalsieho zaujemcu. ☹

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miawalas
24. sep 2012

neodporúčam ďalšiu nespoľahlivú kupujúcu
majka.hornak@gmail.com - Maja Horňáková

lulu1321
24. sep 2012

monika michalekova bohrova7 bratislava 85101 - 30.8. vzala vetrovku a dodnes nezaplatila, nereaguje...Predtym tvrdila, ze problem bude v banke, ale nedolozila platbu dokladom o prevode, ved ako aj, ked ziaden nezrealizovala, vymyslela si chorobu mamy...Naposledy chcela zaplatit cez postu...doteraz nic. Ma zle hodnotenia. Pozor na nu!

babu6
24. sep 2012

Je škoda,že človek musi,riešiť ,takéto veci aj tu .. No bohužial , doplatila som na pani ,ktorá sice má dobre hodnotenia ,ale neviem ,môžno pri tom mojom tovare ,ked ho opisovala ,tak popustila uzdu a napisala ,tam ,čo pravdou nebolo.. Teraz sa ohradzuje tým, že v podmienkách ma napisane ,že tovar neberie spať .. Aj ked to bolo iba 7euro ,ale aj to je peniaz !! To to je nick ,dotyčnej pani ...laskonkaa.... ma zaviedla tým, že zle opísala tovar a vôbec ,nebola ochotná ,niak sa dohodnúť ..

zuzana581
25. sep 2012

Neodporúčam domca5161@azet.sk vyžiadala si podklady k platbe a viac sa neozvala.

janakjk
25. sep 2012

neodporúčam predávajúcú @2205
výmena dopadla tak, že ja som balík poslala, ale mne nič ani po 3 týždnoch neprišlo!!!! ani žiadne vysvetlenie, ani odpoved, ani tovar...!!! takýchto hodnotení už má viac!!!!
adresu má Lucia Meskova Velkomoravska 20,91105,Trencin

s_katka
25. sep 2012

Tiež pridávam na čiernu listinu nick 2205, Pozor! nezodpovedná predávajúca! Výmena dopadla takto: ja som poslala nenosenú tuniku+doplatok 2€ doporučene a mne stále nič neprišlo (mala mi prísť šuštiaková súprava pre syna) a to už čakám 2 týždne!!! Vôbec neodpisuje. Najskôr po prvom týždni sa vyhovorila že objavila na súprave fľak, tak ju ešte prala, keď som sa spýtala či už aspoň poslala, povedala že áno a odvtedy nič neprišlo a ani nekomunikuje... adresa dotyčnej: Lucia Meskova,Velkomoravska 20,91105,Trencin

jankah77
25. sep 2012

@sammer80 nehnevaj sa, ale na fotkach od kikulienky jasne vidno na podsivke napisy inej znacky, nie Reserved. Takze kto klame?

krprtka
25. sep 2012

Ahojte, upozorňujem na kupujúcu katkakorenackova@gmail.com, adresa Katka Prídavková, Mostová 542/32 Partizánske 958 04 , poslala som jej tovar a už 10 dní mi prevádza peniaze cez IB, ani obraz, ani zvuk. poslednýkrát som poslala tovar skôr, ale cestovala som a prišlo mi to fér voči kupujúcej, aby nečakala...za dobrotu na žobrotu....

lusilala
26. sep 2012

ahojte upozornujem na predavajucu Janka3165. zavadza klame o stave tovaru a nevrati vam peniaze ani nevezme spät tovar

anett9
26. sep 2012

dve neregistrované : slavculino@gmail.com - Slávka Valkovičová

mrazula666@azet.sk - Dominika Mrazovská 😒 😒 😒 nerezervujte im veci,kľudne posunte dalej,aj ked pýtajú č.u a pošlú adresu,na peniaze by ste sa načakali...neprídu nikdy,strata času s nimi 😒 😒 🙄

anett9
26. sep 2012

@anett9 mrazula666@azet.sk táto sa nakoniec ozvala,takže ok 🙂

nellyf
27. sep 2012

@lusilala ja mám tiež presne takú istú, klame a neuvádza reálny popis vecí, zasielku neprevzala späť, ide jej len predať za každú cenu, neľudský prístup a arogancia!!!! Neodporúčam: Michaela Mattová, 1. Mája 15, 900 21 Svätý Jur 😒 ☹

pastelka74
27. sep 2012

Neodporúčam @inka63.....nespoľahlivá....vypýta podklady k platbe,pošle adresu ale peniaze zabudne poslať,nereaguje ani na výzvu či uhradila alebo nie,otrasnéééééé 😝 😝 😝 (...Bernardína Horáková Bratislava 😝 😝 )

lusilala
27. sep 2012

pridavam pre istotu celu adresu, spociatku mila privetiva,otazky na tovar zahovori v skratke len aby ste kupili, a vykluje sa znej potvora a ktovie ci to nieje aj chlap podla sprav som mala pocit ze pisem z dvoma osobami
nick janka3165
adresa:Kristina Smutna,Supkova 42/2, Podbrezova 97681

cottoncandy
27. sep 2012

Ahojte, písala som to v rámci mojich príspevkov vo fotoblogu, ale napíšem to aj sem...nekupujte veci od p. Silvie Krajčírovej z Radošiny, vystupuje tu pod nickom bobuliacik...uz niekolkokrát po sebe som jej v dobrej viere darovala oblečenie, ktoré som včera objavila tu na MK v jej bazári...je mi z toho smutno, že rozpredáva veci, ktoré som jej zadarmo dala pre ňu a pre dcéru, vraj slobodná matka s 12 ročnou dcérou, čo rýchlo rastie...akosi by som vedela prehryznúť, že posunie pár kúskov ďalej, čo sa jej možno nehodia, hoc aj za peniaze, ale že k veciam uvádza nepravdivý popis typu kúpila som si a viselo mi v skrini, alebo že v inzerátoch uvádza úplne iné značky ako to oblečko má, prípadne si buď nevšimla alebo zamlčuje vady (fliačky, pozašívané dierky, obnosenosť a pod.), to už je vrchol, ani som z toho v noci nevedela zaspať, čo mi je z toho tak smutno... škoda, že som na to prišla tak neskoro, prvýkrát som jej veci dala ešte v roku 2010, odvtedy spolu päť veľkých tašiek, zdala sa mi seriózna, za oblečko mi dala malý darček (hračku a knižku pre moju malú, písala mi milé maily ak vďaku, prípadne k sviatkom...a teraz toto 😒 posled ú veci som jej poslala minulý týždeň a už ich tu veselo predáva, má 237 hodnotení od kupujúcih a 228 inzwerátov, takže je v tomto asi zbehlá, ktovie koľkí naleteli