Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

consti
8. dec 2010

@sima550 Ahoj, nám se stalo to samé. Lístek vyplňoval můj muž a paní na poště mu také takto "super" poradila 😝 . Chlap shrábl zboží i peníze a na maily sice reagoval, ale stylem, že jsme blbí, když neumíme vyplnit lístek a že je to náš problém. Řeš to na poště, odkud jsi to posílala! My si tam došlápli na vedoucí a tak dlouho jsme ji prudili, až nám pošta peníze vyplatila zpět a s panem "poctivým" si to už řešili sami 😉.

ivett1
8. dec 2010

A ešte mám jednu"čerstvú príhodu" s posielaním balíčkov...v novembri (15-dva dni pred sviatkom) som posielala naraz 5 balíčkov...1. triedou, aby ich mamičky mali na 2. deň 🙂 ...doručenie potvrdili 4...za celý čas (cca 2 roky, čo využívam bazárik) sa mi ešte nestalo, aby zásielka neprišla (posielala som už aj obyčajne za 0,60 eur- na základe požiadavky nakupujúcej mamičky) .. a po týždni, keď som si myslela, že sa mi mamička zabudla ozvať, mi príde od nej správička, že balíček nemá ☹ ...tak sa začal "kolobeh" zisťovačiek, čo sa mohlo stať...napadlo mi teda všeličo ...(viete, keď dorazí balíček za jeden deň na vzdialený východ Slovenska a na blízky juh, čo je skoro "za rohom" nie?...čo si o tom myslieť?)...najskôr som išla na našu poštu, potom som referovala mamičke, že je určite u nich na pošte...a ona potom chúďatko behala z jednej pošty na druhú (ani na jednej nebol?...)... potom sa jej po týždni podarilo zastaviť aj poštárku, ktorá si samozrejme "nepamätala 😠 malý balíček v čiernej fólii" ...už sme sa teda obe zmierili s tým, že sa niekde "stratil" a išla som previesť peniažky, ktoré mi už nabehli na účet...a...
...presne v pondelok na MIKULÁŠA bol balíček doručený - naspäť mne s poznámkou, že si ho "adresát nevyzdvihol v lehote uloženia"...je mi záhadou, KDE TEDA BOL ULOŽENÝ, keď o ňom nevedeli ani na jednej pošte...a čo "pani poštárka" ? 😖 (asi má denne doručuje kopec balíčkov v čiernej nepriehľadnej fólii 😝) ...ale, našťastie to dobre dopadlo a už je zase na ceste k novej majiteľke (a tentokrát DOPORUČENE 😉 ..tak uvidíme 😎

m.i.k.u.l.k.a.
8. dec 2010

tak ja mam taky spatnou zkusenost s maminkou sararinka,poslala jsem ji prvni zbozi,mela ho zaplatit a je to uz tri mesice a penize doted nemam.takze varuju vsechny maminky NECHTE SI PENIZKY POSLAT NEJDRIVE NA UCET A PAK ODESLETE ZBOZI,JA BOHUZEL NALETELA ☹

krasnulka
9. dec 2010

@m.i.k.u.l.k.a. na chybach sa clovek uci...bolo to vela euriek?

m.i.k.u.l.k.a.
9. dec 2010

bylo to kolem 150 korun,ale vic me stve,ze clovek tomu druhemu veri a ten slibuje a slibuje a nic.Co se da delat,priste uz budu chytrejsi

janulap
17. dec 2010

Babenky,je tu niekto,koho Vankova oklamala,obrala o peniaze?jedna babenka na MMB dava do kopy vsetko,aby mohla podat hromadne trestne oznamenie.Mrknite tam,alebo mozte aj cezomna,dam vam na nu kontakt.

adka12
19. dec 2010

Dávam na čiernu listinu pani s nicom katarinkakatka44!!!
Pani chcela kúpiť kočík, poprosila ma, aby som jej ho odložila. DOhodli sme sa aspon na zálohe, tú mala poslať pred 2 týždňami, nestalo sa tak. Nakoniec mi napísala, že nestihla a že peniaze poslala v piatok 10.12. DO dnešného dňa mi samozrejme nič neprišlo. Ešte som sa pani pýtala po údajnej úhrade kým som čakala na peniaze, či jej pošlem kočík pred alebo až po Vianociach. A ešte na drzovku napísala po Vianociach.... Od vtedy sa neozvala, nereaguje na mail, na IP, proste na nič... peniaze neprišli, ona prestala komunikovať. Toto sa ťahá 3 týždne a ja som prišla o 3 vážne záujemkyne o kočík.
Predávajúcu vôbec neodporúčam, Klame, Zavádza, je neseriózna! Neviem, ako toto jedna matka môže urobiť!!!
Keby aspoň napísala "nemám záujem", tak predýcham a kašlem na ňu, ale keď sa niekto neozve, to ma vie vytočiť do nepríčetnosti!!!
Takže sa nedajte nachytať ako ja a nič od nej nekupujte, ani jej nepredávatejte. KLAME!!!!

broninka
19. dec 2010

Pozor na neregistrovanú Dagmar Vankovú-Vodárkovú !!!!! Oblbne vás rečami, pošlete jej tovar na dobré slovo a peňazí sa nedočkáte! Nekomunikujte s ňou !!!

bambusko
20. dec 2010

ved vankova z pp takto funguje uz roky aj na mmb 😖

http://www.mimibazar.sk/diskuse.php?forum=405

bzuco
21. dec 2010

ale vanková z MMB je krstným menom jaroslava...

broninka
21. dec 2010

áno, tá je Jaroslava, ja som myslela inú, ale týmto ju chcem z čiernej listiny stiahnuť, podarilo sa mi dnes od nej dostať peniaze po mesiaci!!! Už som tomu neverila.

z_d_e_n_a
21. dec 2010

@broninka ako sa ti to podarilo?

broninka
22. dec 2010

@z_d_e_n_a no neviem sama, ako sa mi to podarilo, začala som sa jej vyhrážať, že pošlem trestné oznámenie, a či sa nehanbí okrádať mamičky, ktoré si chcú pomôcť predajom a nákupom obnosených vecí...vyhovárala sa, ťahala za nos, že poslala, ale nedala som jej pokoj, až mi ich poslala. Som jej veľmi vďačná.

z_d_e_n_a
23. dec 2010

@broninka ja sa doťahujem s dnk25 o vrátenie 19,50 Eur, ale dotyčná už nekomunikuje, hrá mŕtveho chrobáka

andrea487
26. dec 2010

@danielaj ako to dopadlo s tou oliviahajasova@post.sk??pretože aj mne napísala správu.prebrala to,v resp.aspon podakovala?

danielaj
27. dec 2010

@andrea487 ahoj, no našťastie dobierku prebrala po asi 2 týždňoch. som tŕpla, či preberie, alebo nie. ale nepoďakovala sa, ani nenapísala, či je to ok. hlavne, že mi prišli peniaze.teraz najnovšie vypisuje mamičkám, aby jej niekto podaroval všelijaké veci, od oblečenia, po ozdoby, hračky, sladkosti a dokonca aj spodné prádlo. je tu aj taká téma, aké máte skúsenosti s kupujúcimi a predávajúcimi, tam je o nej veľmi veľa popísané. ja som jej ani neodpísala, keď má čas vysedávať pri internete, tak potom nechápem, čo chce.a vždy píše iný príbeh, tak keby si to aspoň premyslela, že už je to nápadné....od teba tiež chcela nejaké veci, aby si jej podarovala?...

pandysek
27. dec 2010

tak dávám upozornění na Hanu peškovou , 123hana
nechává si posílat na dobírku , nepřevezme si ji , lže že si ju vyzvedne pak už se neozve ,nechává si ji zaslat na údajnýho manžela adresa Libor Pěška Ciryla Boudy 516/2 Třebíč 67401
tak si naní dávejte pozor 😠
jinak vyhodíte peníze oknem já přišla o 88 kč
takovým lidem patří nalis..t

andrea487
27. dec 2010

@danielaj
no mne písala takisto volajaký príbeh,že im spadol dom,bývaju v bunkách...a ci jejnemožem podarovat supravu ktorú mám v bazári nike 😀 za 20e 😀 😀 že pre ich mladých 😀
ale kedže ja rada pomožem,ale chcem presne vediet komu,urcite nic posielat nebudem,ja som ochotná doniest,stretnút sa s tou pani,ale tak smejem sa na tej hlúposti,že každemu píše to iste,je aj na bazoši,a stále z iného mesta,dost som o nej vygooglila 😀
čudujem sa že su ludia neopatrný..a tolko sa o tom píše..

pandysek
27. dec 2010

tak další nepodstivá mamina je gazel
objednala jsem si uní bundu zaplatila sem ji ještě tentýž den měla peníze na učtě
asi po 14 dnech jsem ji napsala -nereagovala - o dva dny později jsem ji napsala stížnost a to že chci vrátit peníze a že jsou informování administrátoři ,tak mi napsala že bundu poslala koncem týdne a mám vydžet ,samozřejmě nic nedošlo.Je to měsíc bunda nikde ,penize taky ne paní dělá mrtvýho brouka ikdyž se deno deně přihlašuje 😠 😠 😠
Takže si dávejte pozor ať vás taky neokrade
peníze si nechává zaslat na jméno Eva Zelenková a číslo účtu 237362114....
😠 😠 😠 😠 😠

danielaj
27. dec 2010

@andrea487 No ja som tiež o nej veľa vygooglila, ako tu píše latvia v tom novom čase je aj fotka, vraj má chlapčeka a odo mňa chce veci pre dievčatká a vždy niečo poriadne drahé a značkové, veď keď je človek v hmotnej núdzi, je vďačný aj za nejaké vecičky na donosenie, nie. len keby si vždy nevymýšľala iný príbeh, asi si myslí, že ľudia sú padnutý na hlavu, že si to na PC nedokážu nájsť. ja tiež veľmi rada pomôžem, aj keď nemám na rozdávanie, ale tiež radšej osobne, aby som sa presvedčila, či to tá dotyčná naozaj potrebuje. No veď, kto chce, nech jej pošle.

kala33
3. jan 2011

ja pridávam na čiernu listinu nezodpovednú pani s mailovou adresou d.cunderlikova@zoznam.sk - Darina Cunderlikova , ktorá ma dosť naštvala!!!! Stále mám pocit že už tu možno pretriasaná bola , ale nič som nenašla. Milá pani sa ozvala na inzerát , vybrala si tri veci vypýtala č.u. a viac sa neozvala ani na moju výzvu....Takýchto ľudí by som...... nemám iných vecí len sa zaoberať takýmito nezodpovednými osobami.
Tak si na ňu posvieťte keby náhodou oslovila aj vás....

winona24
3. jan 2011

@kala33 vieš koľko takých som mala ja??? pche...už sa nad tým ani nepozastavujem...ale chápem Tvoj hnev 😒

kala33
3. jan 2011

@winona24 no ved to nebola jediná čo sa pýta podrobnosti a a potom nenapíšem ani ďakujem , neprosím..... Ale táto bola taká rýchla , dôvery hodná a na koniec sa ani neozve.....Ale ved máš pravdu nič s tým nenarobíme ☹

rainee
4. jan 2011

baby to je este to najmenej ked sa zaujemca neozve, to ani neriesim. horsie je keby potom neprevzal tovar, nezaplatil atd. 😒 treba byt obozretny a neposielat veci vopred ani na dobierku, moj nazor....

evinkal
4. jan 2011

Pridávam anita41-neviem aký má dôvod zavádzať.balík som poslala na dobierku v hodnote 8 eur presne 20.12. a dodnes ho neprevzala,už len čakám,že sa vráti nazad.Prvý a posledný krát na dobierku.Cenu som dala 7 eur za vecičky,ale zato že sa ozvala prvá,stiahla som na 5 eur,ale bohužiaľ..aj jej vypisujem a neviem prečo sa neozýva..aspoň zo slušnosti jednoducho napísať-prepáčte neprevezmem,nemám nato,alebo už aspoň niečo.. ☹

zuzkanik
5. jan 2011

pridavam 123adriana45, pise pod meno Slavka Kovacova a vypytuje veci pre svoje deti. Pisala viacerym mamickam a na nete som zistila, ze si vymysla rozne pribehy, raz je vdova, potom slobodna matka, potom stastne rozvedena... Este overujem meno a adresu, ktoru mi dala na MU v Moldave nad Bodvou, ale radsej si dajte na nu pozor.

z_d_e_n_a
6. jan 2011

rozhodla som sa, že podám trestné oznámenie na Denisu Kováčovú = dnk25 alias mi_ma, ak sa chce niekto z Vás pridať, nech mi napíše do IP...ďakujem

krasnulka
7. jan 2011

@z_d_e_n_a ahoj, myslis, ze ti to na policii zoberu? Nemas sancu. Nikto ti nedokaze, co si mala v baliku. Uzavrela si s nou riadny obchod, ty si zaplatila, ona ti poslala balik, ma doklad a viac policiu zaujimat nebude. Vies, kolko mamiciek by to mohlo zneuzit? Si zober, ze by si niektora objednala viac tovaru povecme za 40-50 eur, a zrazu by ti napisala, ze si jej poslala nieco ine? Chcela by po tebe vratit peniaze. Nikto ani tebe,ani jej nedokaze, co v baliku bolo. Jedna znama si objednala pre syna hru na PS2 za 8 eur, hra prisla, original,ako bolo pisane v inzerate, ale bohuzial bez cd-cka. Prisiel prazdny obal. Predavajuci tvrdil, ze tam cd bolo. No,realita bola ina.

evinkal
7. jan 2011

@krasnulka no ja normálne nechápem,čo tí ľudia chcú...ošklbú a rehocú sa...ja som tiež jednej 20.12.poslala balík,neozvala sa,neprebrala a až včera napísala,že za 2 týždne jej 8 mesačná dievka vyrástla o 30cm...vraj jej vecičky boli malé..pritom som jej posielala väčšie ako chcela a môže vedieť....aké jej dcére tie vecičky boli,keď ich ani neprebrala!Keď nemala peniaze,mala rovno povedať a nie sa zatajovať.....ja fakt niektorých ľudí nechápem-keď nemám nepýtam,alebo sa dohodneme na termín,kedy mať budem..