Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

gajdosovam
3. okt 2012

Pridávam bohužiaľ mamičku Dvojbodka ...predávala bundičku, ktorá podľa jej popisu v inzeráte bola s chybičkou a to fľakmi na vrecku. A že bundička len bez poškodení. Áno som to vedela a povedala som si na vrecku to nebude vidno. Užívateľka už teraz inzerát opravila. Zámerne mi zamlčala vadu zatiahnutie na rukáve a fľaky boli aj inde ako na vrecku ako v inzeráte uvádzala. Najprv sa k veci odmietla vyjadriť a vysvetliť. Napriek tomu som bola ochotná sa dohodnúť, ona navrhla hneď vrátenie tovaru s darčekom ktorý mi poslala. Navrhla som vrátenie najprv peňazí - zamietla. Aj dobierku zamietla. Tak som poslala doporučene bundičku s darčekom naspäť. Tovar prevzala Vrátila sumu s dohodnutým poštovným nazad. Očakávala som aj vrátenie sumy čo ma stálo poštovné za vrátenú bundičku. Napísala mi do správy že zasiela " 11eur tovar + poštovné" . Na sume 11eur sme sa dohodli pôvodne aj s poštovným, preto som pochopila že mi vráti ďalšie poštovné za vrátený tovar. Nato ma označila za vydieračku, stačilo napísať že to myslela inak a ja by som to pochopila. Na moju poslednú správu nereagovala a dala som jej slušné negatívne hodnotenie. Ona mi dala hodnotenie štýlu že ju vydieram. Ani raz som ju ničím nevydierala a negatívne hodnotenie som jej pôvodne nechcela dať a ani sem ale jednoducho musím. Potom mi tvrdila že zatiahnutie nevšimla ale na prvej fotografii čo má v inzeráte pri detajlnejšom priblížení to tam bolo, takže nemohla si 10cm zatiahnutie nevšimnúť. Dnes som sa rozhodla dať hodnotenie také aby bolo jasné prečo ju neodporúčam, zas napísala že ju vydieram. Včera som písala reakciu na inzerát že čím ju vydieram. Neodpovedala. Ani sa neospravedlnila , miesto toho mňa označuje za tú ktorá jej ublížila ale ona chcela oklamať mňa.

romanecka
3. okt 2012

kvietok173 pani neprebrala dobierku, sľubovala, že pošle za poštovné, ale už ani chýru, ani slychu... balík sa vrátil naspäť a ja o 7Eur ľahšia. Diky... 😠 A nech tu má aj meno: Alena Valušiaková, Ďumbierska 11, Košice 040 09

szighardt
5. okt 2012

pridavam dalsiu nespolahlivu maminu ktora tu funguje pod nickom spinely, 2 tyzdne som pre rezervovala cizmy, pani 2 krat avizovala ze spravila platbu, dokonca preverila v banke ci odisla, a dodnes nic, asi cakala ze to poslem bez toho aby nabehli peniaze na ucet

szighardt
5. okt 2012

pozor na miskovapetka neprebera dobierky, ma same negatka, adresa Petra Kozmanova, Š.Furdeka 12/3, 03601, Martin-Záturčie

anett9
6. okt 2012

@anett9 slavculino@gmail.com sa po takmer 3 týždňoch ozvala,že zabudla vyplatiť ,mala toho veľa,tak poslala teraz...takže v pohode.Bohužiaľ sa nedá odtiaľto odstrániť príspevok,pokiaľ sa časom ukáže,že ten-ktorý kupujúci sa ,nakoniec spamätal,tak to musím napísať takto 😉

veroninna1
7. okt 2012

neodporucam ako kupujucu osobu s touto emailovou adresou avon120@azet.sk meno Janka Klimekova.

beatkab25
8. okt 2012

neodporucam @cyklamenka, prejaví záujem o tovar a viac sa nozve

katka0026
8. okt 2012

@beatkab25 aj ja mám zlú skúsenosť s @cyklamenka, viac krát zjednávala cenu v zmysle za 25 € s poštovným beriem (tovar s poštovným stál 30,50 €), mala som pocit, že sa hrá na dosť povýšeneckú osobu a každý je povinný dať jej požadovanú zľavu

eurecka
8. okt 2012

sonadudasovask@gmail.com ☹ Neodrorúčam. Dohaduje sa na cene..ked sme sa konešne dohodli a ja jej poslala podklady k platbe ostalo hlucho. Pak až na moju druhú otázku či má ešte záujem, napísala, že nemá záujem a ešte k tomu s !!!

cyklamenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drnda303
8. okt 2012

5. okt 2012 o 14:00

fotoportrét

dccka - bohužiaľ taktiež nespoľahlivá predávajúca! Nerada to píšem, ale nemám rada klamárov a podvodníkov. Príde niekomu normálne, že v nadpise je Trendy rifle Benetton, a niekto vám skoro týždeň neodpisuje, i keď vie, že peniaze má prevedené na účet, potom konečne dorazí balíček a vňom rifle Terranova!!!! Na otázku, prečo mi poslala rifle Terranova, keď som sa ozvala na rifle Benetton, prišla vrcholne nechutná a drzá odpoveď:::

bola som na dovolenke akonahle som dosla domov balicke som poslala rifle terranova na fotke to bolo jasne vdiiet terranova....zla talianska znacka?tak si to prepiste an beneton jasne to bolo vidno na fotke

Žiadala som vrátiť peniaze, ale bohužiaľ, už nedošla ani odpoveď!
Takže kočky, síce mala "Pani klamárka" 7 hodnotení (z toho tiež jedno ..., moja skúsenosť s ňou nebola pozitívna).

dankadina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirstan
9. okt 2012

N E O D P O R Ú Č A M predajkyňu pod nickom nika1803 (Veronika Červeníková, Gándhího, Martin). Poslala mi "novú" bundu s dvomi škvrnami od fixy na golieri a odvtedy sa tvári ako "mŕtvy chrobák". Bunda ma stála 12€ a to si dala ešte poslať 1,20€ za poštu a poslala mi to obyčajne. N E O D P O R Ú Č A M!!!!!!!!!!!!!!!

mata0812
10. okt 2012

dajte si pozor na Renátu Kučerovú alias xxltekvica@azet.sk býva v Cereňanoch,zobrala odo mňa bundu a dodnes ani bundy ani peňazí a dala si to poslať na adresu Anna Urínová,čereňany 😠 ☹

stanislavao
10. okt 2012

Neodporucam pro shop predavajucu: michelleuk • Zvolen, okres Detva
tovar nezodpovedal popisu, velkost tiez nesedela. nikdy viac.

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janakjk
10. okt 2012

u mna si táto xxltekvica@azet.sk zajednala tovar, vypýtala č.u., poslala adresu a viac sa neozvala... zrejme čaká na poslanie vopred... takýchto ľudí sa tu už množí stále viac a viac... hlavne neregistrovaní...

mata0812
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktoria2010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janakjk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luc126
10. okt 2012

Kupujuca alexa237 prebrala tovar(uplne nove saty) a mne nezaplatila! Uz 3 mesiace ma zavadza, ze si svoj dlh voci mne vyrovna ale vobec nic...ani neodpisuje na maily!

miawalas
10. okt 2012

pre mňa ďalšia nespoľahlivá slavka.toscherova@centrum.sk - Slávka Toscherová Zerezervuje si tovar a inak ani obraz, ani zvuk

zutom78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anikab83
11. okt 2012

zuzu24@azet.sk - zuzana malejova (neregistrovaná/ý) neprebratá dobierka ! Neodporúčam!!! Nereaguje na správy

gabriela69111984
11. okt 2012

ahojte neodporucam predajkynu------------------- lienkasnv ------------------kupovala som od nej elektricku odsavacku avent, v inzerate zatajila, ze uz ju mala z druhej ruky ona, a mne nefungovala hned ako som ju umyla vysterilizovala a isla odsavat, a zasekavala sa, cize neodsavala, pani sa bije do prs a dušuje, ze jej fungovala, ale neverim ani mak, ani cena na krabici a cena na blocku nebola totozna, takze neviem, aku odsavacku poskladala. Este si dovolila komentovat, ze ona by mna mohla oznacit za nespolahlivu kupujucu, ze vraj na pani hadzem moju vinu !!! 😠 😠 😠

marian86
12. okt 2012

zase pridavam predavajucu s menom -makano- predava tovar s mojou fotkou

katka0026
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marian86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mashka
12. okt 2012

Neodporucam predavajucu s nickom ---------- vandi84 -------------Kupovala som od nej nove cizmicky HM pre dcerku.Dala som si ich poslat obycajne,ved doposial mi vsetko doslo, no az na tie cizmicky. 😀 S predavajucou sa super komunikovalo do doby pokial nabehli peniazky na ucet, potom uz vobec nereagovala. 😒 Podala jej dalsich hodnoteni mali s nou ten isty problem i ine zienky, takze pravdepodobne zoberie peniazky a tovar neposiela. 😠 😠 😠