• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
NEODPORUČAM :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: neregistrovanu amelie66@seznam.cz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,po tom ako som jej slušne napisala,že na dobierku neposielam ma začala uražať,nadavať mi a podobne veci!!!! Takže s takouto osobou radšj ani nekomunikujte :angry: :angry: :angry: :angry:
28. okt 2012 o 05:10  • Odpovedz
už ma kontaktovala v minulosti aj cez iné bazáre,vždy niečo chce a viac sa neozve,asi ju to moooc baví
michaella238@azet.sk - Jana Verebesova :unamused:
28. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz
Peter 233 ..ako som si všimla, tak nie som jediná, ktorá sem napíše toto meno....kupovala som od dotyčnej osoby kabát, ktorý vôbec nezodpovedal foto a k textu ,, v dobrom nosenom stave,, mal veeeľmi ´daleko,nakoľko skončil hneď v koši..dotyčná osoba mi na moje neg. hodnotenie odpísala, že tovar zodpovedal cene..áno,..cena bola nízka, ale to ešte neznamená, že ke´d je niečo lacné, musí to byť zničené,...či áno????a ak áno, tak to dotyčná mohla aspoň uviesť a varovať...a súhlasím so zuzinabila, že hodnotenia by mali byť aspoň rozdelené, nakoľko kým by som si prečítala všetky jeho (či jej) hodnotenia, tak sa mi už aj drobec zobudí:D:D:D.. ale podľa môjho názoru, ktorý má viac neg. hodnotení, by nemal na tomto bazáriku čo robiť..a čudujem sa, že stále predáva..ale aspoň varovanie pre ostatné mamičky-čítajte viac hodnotení, nielen prvé tak ako ja..predídete sklamaniu..
28. okt 2012 o 13:05  •  3 deti  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na predoslej strane uz zadany prispevok”
28. okt 2012 o 14:15 • anes
neodporucam pani s nickom 1525,viac ako dva tyzdne som jej rezervovala tovar,peniaze vraj poslala ale platba neprisla,ked som jej dala negativne hodnotenie zacala mi nadavat a chcela ma urazit,ale ja som sa nenechala..dobre spravite,ak sa jej budete vyhybat,neviem ci je taka nestastna alebo skor primitivna osoba...
28. okt 2012 o 21:52  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nezverejnu osobne udaje ludi.”
28. okt 2012 o 21:54 • beatkab25
Ďalšia zlá skúsenosť, na bazosi som vopred zaplatila 5,60 € na ucet pani s menom GABRIELA GAZDAČKOVÁ, ŽELEZNIČNÁ 293/14, KAPUŠANY PRI PREŠOVE. Je to veľká podbodníčka, vyláka peniaze a tovar nepošle. Viem, že sa na ňu chystá trestné oznámenie. Tiež veľký pozor, mail gabulik190@azet.sk.
28. okt 2012 o 21:57  • Odpovedz
@nine164 neodporucam pani predavala bundu NEXT,ale prisla mi cinska lacna bunda! vobec si chybu nepriznala ! pozor na nu :angry:
29. okt 2012 o 07:27  • Odpovedz
ja neodporucam neregistrovanu pani jej mail je katarina.hodorova@gmail.com, objednala si u mna hracky v hodnote 30eur a viac sa neozvala. pisala som nech napise aspon ze nema zaujem ale ziadna odpoved uz neprisla...
29. okt 2012 o 18:27  • Odpovedz
pridávam dalšiu neregistrovanú z menom vladenav@azet.sk poslala som jej balík a zabudla poslať peniaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: tak si na nu dávajte pozor...
29. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz
@anes asi si nenapísala nick správne, ukazuje mi, že neexistuje
30. okt 2012 o 11:29  • Odpovedz
@vefi89 ja vobec nevidim zeby @anes nejaky nick napisala :zipper_mouth: ...a uz som si vsimla :slight_smile:
30. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz
b.ivula@zoznam.sk - ivana bubelinyiova (neregistrovaná/ý) prejavila záujem a potom nič
30. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz
@vefi89 ano, je to nini164
30. okt 2012 o 13:08  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. okt 2012 o 15:31 • anes
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. okt 2012 o 18:29 • danielllka
30. okt 2012 o 18:31 • anes
Neodporucam nick cesekova!!! prosila poslat kamaratku na dobierku este jej urobila aj cenu a ked baliček odoslala zacala jej nadavat,Vsak jej aj klamne hodnotenie dala a obvinovala ju ze jej neposlala to co chcela a pritom ani dobierku neprebrala .A vrcholom vsetkeho bolo ze jej zacala nadavat,hrozit a ze jej v zivote nepraje nic dobre iba to najhorsie ...takto vypisovala dva dni pokial nevymazala inzerat.Tak vas mamicky a kupujuci chcem upozornit na tuto kupujucu
30. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz
30. okt 2012 o 18:51 • 200283
cesekova - Eva češekova - 4 hodnotenia od predajcov -objednala si na dobierku ktoru neprevzala a este ma aj obvinuje,pise hodnotenia klamne a zbytocne oštarovacky maminy davajte si pozor
30. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz
30. okt 2012 o 19:59 • kimi2
Žiaľ pridávam ďalšiu... xxltekvica@azet.sk - kucerova renata (neregistrovaná/ý) , objedná, nezabudne napísať svoju adresu, možno čaká že pošlete, ale platbu by ste čakali márne, ako aj na akúkoľvek odpoveď... :(
30. okt 2012 o 20:58  • Odpovedz
Mohla som si skôr, mnou spomínanú xxltekvica@azet.sk - kucerova renata (neregistrovaná/ý) preveriť... Všimla som si viac negatívnych skúseností tu na listine, takže na ňu naozaj pozor...
30. okt 2012 o 21:07  • Odpovedz
neregistrovana kristinka255@azet.sk,ma o tovar zaujem,ale platba a odpoved ziadna ,nekomunikuje .NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. okt 2012 o 05:30  • Odpovedz
dalšia herečka,aj platbu vraj poslala len akosi nikdy nič neprišlo:
matonokovai@centrum.sk Iveta Matonoková , Žarnovická Huta 50,Žarnovica 966 81.
a dalšia :nick Monaliza20 , Monika Labodová,Jazdecká 26/A,Šamorín , 931 01.
Zrejme čakali,že pošlem skôr ako príde platba - no smola,také veci nerobím ! :unamused:
31. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz
31. okt 2012 o 12:38 • luciapejkova
31. okt 2012 o 14:31 • kimi2
neodporúčam HAJASOVÁ BOŽENA, HRADISSKA MOLVA 11, MALČICE, 07206 MICHALOVCE, mail: tomastomasko@post.sk
31. okt 2012 o 20:48  • Odpovedz
miruska.mackova@centrum.sk - neprebrata dobierka :frowning2:
31. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz
Anna Michalková z Humenného neprebrala dobierku. Moja chyba, NEDôVERUJ!
1. nov 2012 o 16:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.