Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

krista
23. jún 2007

Bukos to není špatnej nápad, ale ty maminky si můžou zařídit novou přezdívku a zveřejňovat jména, příjmení popř. adresy, RČ to už by bylo moc 😉

bukos
autor
23. jún 2007

Třeba by je to alespoň trochu "natrklo"....plno vzkazů v IP a odpověď či omluva veškerá žádná---jsme lidi-ne? 😉

krista
23. jún 2007

To mě mrzí, ještě jsem se s tím nesetkala, tak nemůžu soudit, ale hold i takový "lidi" se najdou 😒 Ale jak jsem řekla výše, nevím jaké "chytré" řešení by je "natrklo" 😖

ao
27. aug 2007

ahoj holky, nemám s tím osobní zkušenost, ale jde přece posílat na dobírku, ne?

ambret
27. aug 2007

Ahojky holky, tohle téma jsem založila nedávno na BRMS a někomu už to tam pomohlo. Jinak obchod dobírkou má také svoje nevýhody. Pošlete na dobírku, dotyčná/ý si zboží nevyzvedne a vy platíte poštovné za něj. 😠

ambret
27. aug 2007

Už bch vám sem mohla napsat jednu osůbku, jenže jsem zprávy v IP vymatzala a už nevím kdo to byl. Jedna paní/ slečna u mě měla zamluvenou dlouhou dobu zimní soupravičku, já odmítala zájemce, dotyčná když jsem jí uháněla psala že si jí vezme, poslala jsem jí číslo účtu, ale už se nikdy neozvala. Úplně mě přela chut zde něco prodávat, myslím si, že daleko spolehlivější je mimibazar na kterém nakupuji a ještě se mi tam tohle nestalo

vac.pech
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikca
26. nov 2007

tak s tou dobírkou souhlasím, já takle poslala taky a a byl to docela velkej balík..takže jsem přišla o docela velké poštovné.ikdyž se dotyčná omluvila, a chtěla mi poslat poštovné po poslání čísla učtu tak neučinila ☹ ..takže na dobírku už neposílám

andrea73
27. nov 2007

Holky já jsem se již zde taky setkala s jednou nespolehlivou maminou, velice chtěla riflíky, pak se vymluvila, že peníze poslala na jiné číslo účtu a že to 2x platit nebude. No a když jsem ji řekla, že si peníze po bance může vyžádat zpět a zaslat je na můj správný účet tak už se neozvala. A já bohužel taky odmítla jednoho zájemce. Pak jsem je prodala, protože byly šupa...ale přeci jenom si myslím, že raději na ni upozorním. Je to Terezkaaa.

lenka.tch
18. jan 2008

Dobré dopoledne maminky!Jen jsem vás chtěla upozornit na jednu vypečenou osůbku, ale jak jsem zjistila je už tady zmiňovaná. Před třemi týdny jsem si tady v bazárku od jisté TEREZY VARGOVÉ koupila hrací deku včela pro miminko. Odeslala jsem ji peníze na účet jak chtěla a ona napsala, že deku odeslala. Je to tři týdny, hrací deka nepřišla a TEREZKAAA neodpovídá na moji interní poštu ani emaily.Několikrát jsem se ji ptala kdy balíček odesílala, protože jsem si v první chvíli myslela, že se někde zatoulal, ale odpověď žádná. Milá Terezko, jestli Ti mojich 400Kč pomohlo a udělalo radost, dej si je víš kam... Vás ostatní jsem chtěla jen upozornit na tuhle osůbku, aby jste nebyly zklamané jako já... ☹ ☹ ☹

kupinka
18. jan 2008

Tak to teda čumím,to bych do ní neřekla 😠

alcatko.j
18. jan 2008

Taky teda cumim...dlouho jsem ji tu nevidela..nemohlo se ji treba neco stat?ze je treba nemocna, nebo ja nevim...
Ja si myslim, ze treba nemuze jit na net..

alcatko.j
18. jan 2008

A kde je uz zminovana?

mikca
18. jan 2008

alci hned příspěvekk nad lenkou 🙂

alcatko.j
19. jan 2008

Mikci dik....no, tak to je asi jina....

morusa
27. jan 2008

Vyřešilo se to nějak??

andrea73
19. mar 2008

Alči ne, je to ta samá, kterou myslí i Lenka.tch, prostě Terezkaaa!

balsiger
19. mar 2008

mne se stal opak...nekdo mi neco prislibil,ja jsem z toho mela radost a dotycna osoba se pak rozhodla to prodat nekomu jinemu...aniz by mi to sdelila...az po zeptani mi prislo ip 😖

alcatko.j
20. mar 2008

Andi, tim jak jsem napsala, "ze to je asi jina..", tim jsem nemyslela jako jina holcina, ale jako ten slovni obrat:"to je jina" 😅

poupe
20. mar 2008

joko to je sisstin?

sisstin
20. mar 2008

no já doufám ne 😅 😅 😅 😅

sisstin
20. mar 2008

já jsem jiná Terezka než Terezkaaaa 😅 sice mi to trvá, než to pošlu..ale doufám, že každej byl zatím ok 😉

marinka
20. mar 2008

néééé, sisstin ne, má přezdívku Terezkaaa 🙂

sisstin
20. mar 2008

mari: dík, už jsem se lekla, že je něco, o čem nevim 😅

poupe
20. mar 2008

sisstin promin 🙂 🙂 🙂 🙂

sisstin
20. mar 2008

poupe: nic 😅 já jsem se fakt lekla, že jsem se na někoho vyprdla nebo tak...mně to fakt trvá, než se k tomu dostanu..ale to radši hlásím předem 😅

krista
9. apr 2009

misulkaaja • 2d • Včera v 19:54
Čauky holky. Chtěla jsem se zeptat kam mám psát nebo kde se dají vyhleat. Nespolehlivý inerenti nebo kam psát přímo zloděje? Díky Alča 🙂

beruska2x • 1d • Včera ve 21:04
jak to myslis zlodeje 😕

misulkaaja
9. apr 2009

jé díky kristo za tip.

chtěla jsem vás všechny jen upozornit na jednu paní z ústí nad labem. jmenuje se nela lugrová a dle mého názaru je zlodějka.

tato paní si u mě objednala oblečení pro svoje mimi, ale do dnešního dne jsem neobdržela ani platbu a ani vrácené oblečení. na emaily a ni poštu nereaguje a tak se zdá, že jsem byla definitivně okradená.

maminky neposílejte dříve než dostanete platbu na účet, nebuďte tak důvěřivé jako já!!! mě ani tak nemrzí, že okradla mě, ale že okradla maje mimi. za oblečení, které prodám obratem nakupuji větší pro něj.

takže na závěr vzkaz: paní lugrová jestli toto čtete nebo někdo kdo tuto paní zná, domluvte jí prosím, toto se opravdu nedělá!! je to sviňárna!!!

zimnivanek
19. apr 2009

Chtěla bych upozornit na nespolehlivou maminku s mailem PETRA.MIKY77,dnes 5.3.2009 si u mě tato paní zamluvila 6x velký ovocný čaj Hipp a doposud nezaplatila!!! 😠
I přesto,že jsem jí psala,že objednávka je ZÁVAZNÁ,již se neozvala,až dne 19.3. po mých mailech s prosbami o adresu mi napsala mail s různými argumenty a že se tedy domluví s kamarádkou a určitě dá vědět!
Dodnes se mi tato paní neozvala,čajíky nakupuji ze svých peněz a proto mě takové jednání velmi mrzí! 🙄 🙄 🙄
Myslím,že skoro 2 měsíce je dostatečně dlouhá doba, i pokud maminka z nějakých důvodů na maily odpovídat nemůže! 😉

papol
6. máj 2009

Moc zdavím a chci sdělit toto:
Dostala jsem se do velmi nepříjemné situace. Objednala jsem si zboží a to jsem hned zaplatila. Inzerát je stále na MK. Zboží by mělo být v pořádku. Nejen, že na některém oblečení byly díry, nefunkční zip; také o mnoho menší velikost, než je uváděna v inzerátu. Dostala jsem také věci, které jsem si neobjednala a jiné, které jsem chtěla, nepřišly. Když jsem chtěla zboží obratem vrátit (přišlo včera), dostala jsem tuto odpověď. Podotýkám, že jsem na žádnou z vad n e b y l a upozorněna.

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Ája Křičková
> Předmět: Re:
> Datum: 06.5.2009 17:35:41
> ----------------------------------------
>
> DOBRÝ DEN. CO JSTE SI OBJEDNALA TO JSEM VÁM POSLALA. TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA MĚLA
> SICE TROCHU ROZJETÝ ZIP PŘIZNÁVÁM, ALE FUNGOVAL. A O MIKINCE JSEM VÁS
> INFORMOVALA.
>
> NEZLOBTE SE, ALE NA OBLEČENÍ JSTE DOSTALA SLEVU SKORO 600KČ A JÁ UŽ PENÍZE
> NEMÁM. NAKOUPILA JSEM ZA NĚ VĚTŠÍ OBLEČENÍ. OMLOUVÁM SE, ALE JSEM NA TO SAMA SE
> DVĚMA DĚTMY. PROTO KAŽDOU KORUNU MUSÍM HNED INVESTOVAT DO DALŠÍHO, PRO NÁS
> DŮLEŽITÉHO OBLEČENÍ.
>
> VZHLEDEM K TOMU, ŽE ZÍTRA NASTUPUJI DO NEMOCNICE NA VÁŽNOU OPERACI NEMÁM ENERGII
> ANI NÁLADU COKOLIV ŘEŠIT. NEZLOBTE SE, ALE VRACET VÁM NIC NEBUDU. MRZÍ MĚ
> TO...........ALČA

Toť má zkušenost.