Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doki78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadika1114
19. sep 2013

Chcem upozornit na predavajucu dambala .... Kupila som si od nej teplaciky pri ktorich bolo napisane 2 krat nosene a raz oprate ... na fotke vypadali ozaj ako nove ... No ked prisli boli ako keby prate omnoho viac krat,vytahane,obrazok smolka popraskany a aj cedulka co bola vzadu bola uplne vyprata ... Bola u nas navsteva zrovna tak som im dala teplaky kolovat ze nech mi k nim nieco povedie kolko kat boli asi oprate tak vsetci sa zhodli ze toto niesu teplaky raz oprate .... Tak som pani normalne s kludom ziadne nadavky nic ..ziadne urazanie ...napisala ze teplaciky sa mi nepacia pretoze niesu ako na fotke a podla mna niesu raz oprate lebo su vytahane ... hned sa zacala obhajovat ze ona mi nic nezatajila a urcite su len raz oprate ... tak sme si pisali viacej a napisala som jej ze tie teplaciky nechcem a ci jej ich mozem poslat prvou triedou na moje naklady naspet .... najprv ze dobre teda a potom zrazu mi napisala ze ona si nic nezoberie odomna ze sa poradila tu na MK a ze dospeli spolu k tomu ze mi to nezoberie a ze proste si mam s nimi spravit co chcem ... Takze mame doma teplaky v horsom stave ako su nase teplaky nosene cele leto ... Pani Moc dakujem a vidno jej charakter ...mne keby nietko napisal ze tovar nieje ako na fotke a poprosi ma ci to zoberiem naspet a este aj zaplati postovne tak nieje o com .... zoberiem to a este by som sa mozno hambila aj ..... A teraz co? napisat jej zle hodnotenie? alebo kaslat na to? pretoze ak ja nieco napisem jej tak mozem cakat ze aj ona mne a stoji mi to za to? mam tam vela hodnoteni a vsetky dobre .. stoji mi za to jej dat zle hodnotenie?

vendi77
19. sep 2013

@dadika1114 ahoj, negatko by som jej dala, lebo tovar ktorý ti predala , nebol taky ako popísala v inzeráte, ak ti ona vráti zlé hodnotenie z pomsty, admin ti ho vymaže.

dadika1114
19. sep 2013

@vendi77 a ako to ten admin bude vediet ze mi daco napise z pomsty ?

vendi77
19. sep 2013

musíš ho požiadaš o vymazanie zlého negatka a preposlať mu vašu komunikáciu... on to už potom porieši 🙂

lubika2
19. sep 2013

@natulinka
@natulinka
Nespolahliva Ladymel pozor !!!!!!! nespolahliva Eva knoppova z jasova neuhradza ...

doki78
20. sep 2013

@doki78 chcem stiahnut staznost na pajkapf@azet.sk, nakoniec sme sa rozumne dohodli a vsetko sme si vydiskutovali....

natulinka
20. sep 2013

@lubika2 presne tak, a permanentne mení nicky a na MM má založených viac profilov 😢

jankohrasko
20. sep 2013

nespokojnost PRO-SHOP nick banasf 😖 objednala som si sanky, zaplatila som 7.9, 12.9. mali byt dodane a dodnes nic, nekomunikuje, zavadza, klame, klame a klame..

lenadka
22. sep 2013

@dadika1114 ešte by som ich odfotila a dala fotku /jej aj tú voju vedľa seba/ buď ako album verejný s upozornením na predávajúcu - daj tam @ a jej nick, nech vidí a aj ostatní vidia čo predáva 😉 budeš mať aj rukolapný dôkaz že tepláky nevyzerajú ako 1x prané 😉

dadika1114
22. sep 2013

@lenadka uz som jej dala hodnotenie minule tak je to tam 😒

kucminka
23. sep 2013

neodporúčam @willelmina,dala si u mňa namaľovať tričenko a teraz nereaguje na správy,vyše týždňa dlží peniaze,z 3hodnotení má 2negatká ,to svedčí o jej charaktere 😖

jankohrasko
23. sep 2013

@bbbarunka
Sanky dnes prisli od predajcu "banasf", zabalene v tenkej folii, obite, nekvalitne, opierka na sanky pohodena.. neviem ako ju mam namontovat.
Celkovo nespokojnost s obchodom, komunikacia, nekvalitny tovar, cena, dodacia doba..
Viac sa k tomuto obchodu nebudem vyjadrovat.
Celkovo, myslim, ze k tomuto predajcovi je dost vela negativnych hodnoteni, co robi zle meno nielen samotnemu predajcovi, MK, ale aj Pro-shopom

bbbarunka
23. sep 2013

@jankohrasko uff, skusis to reklamovat?

jankohrasko
23. sep 2013

@bbbarunka kuk IP 😉

lenkaaknel24
23. sep 2013

Pozor na túto kupujúcu!!! najprv presvieča na dobierku a potom ju nepreberie,ani po upozornení viac nereaguje na maily ☹ !!! vikina70162@azet.sk Monika Kotlarova Jarkova369 Dobsina 04925

papinotata
24. sep 2013

NEODPORUCAM..verca_12345@azet.sk - Veronika Gondoľová

janka256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
29lienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
29lienka
24. sep 2013

@janka256 a my sme menili tovar za tovar a nic sme nekupovali 😠 😠 😠

07111968
24. sep 2013

Takže kočky dajte si pozor na .....ingabora@gmail.com - marian bikar (neregistrovaná/ý) ....NEPREBRAL DOBIERKU A NEREAGUJE NA SPRAVY ...moja prva a posledna dobierka poslana neregistrovanym:((((((((((((((.....MARIAN BIKAR , NABREžNA 275 05561 JALOVCE

janka256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
29lienka
25. sep 2013

@janka256 so skupiny som odisla sama a nikto ma nevyhadzoval. so mna tam nikto klamarku robit nebude. a s babami som za ten cas co som tu ziadne problemy nemala akurat s tebou

janka256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
29lienka
25. sep 2013

@janka256 cakam a mam vsetku nasu komunikaciu v ip 😅

babika0
25. sep 2013

regina tancosova 283 malcice okr. michalovce

sisal161
25. sep 2013

PRIDAVAM DALSIU PANI KTORA MA OKLAMALA A ZAVADZALA NA STAVE TOVARU !!!!

NEZODPOVEDALI ROZMERY, BUNDA BOLA SPINAVA, ZAJDENA A MALA DIERU, PRITOM PODLA NEJ MALA BYT BEZ ZNAMOK NOSENIA!!!!

AK BY BOL TOVAR TAKY SUPER AKO HO POPISALA VRATILA BY SLUSNE PENIAZE A NIE SA ZACHOVALA AKO ........TAK ZE SA TO NEDA ANI POPISAT!!!

MATKY TU DOSTAVAJU BIEDNYCH 200EUR MATERSKEJ A ESTE SA AJ NAJDE TAKATO PODLA ZENA KTORA PREDA POSKODENY SPPINAVY TOVAR ZA CENU NOVEHO (19,45 eur nie je mala suma za sekacovu bundu)!!!!

NICK @silvitita

merica123
25. sep 2013

Upozorňujem na neserioznu kupujúcu Naďa Sarisská z Hranovnice je neregistrovaná,neprebrala dobierkuˇ,písala som,jej,že keď príde balík nech sa ozve,neozvala,ozvala sa ,keď som jej napísala,že klamala a zavádzala odpísala,že balík neprebrala lebo bol ľahký a kočík je ťažší,podotýkam kočík bol vyfotený,jasne vidno,že je vhodný pre typ barbie,že je menší ,že na pošte sa smiali,že či je tam kindervajce.Komunikácia žiadna,pričom písala určite vyberiem.Takže dávajte si pozor,aby sa Vám balík nevrátil spať.Ako kupujúcu určite neodporúčam.

mata128
26. sep 2013

NEODPORUCAM neregistrovanu milena parlagiova, podbelova 10,040 17 kosice mail: parlagiova@centrum.sk
strasne prosila o dobierku,lebo veci objednava pre vnuka a nevladze na postu a taktp jej to postarka prinesie az domov a podobne nezmysly...odkedy som dobierku poslala,este stale ju neprebrala,uz ju ma na poste tyzden...moje maily ignoruje☹