Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

smreko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanika1608
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanika1608
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
2. okt 2011

pridavam deniska2305

domeenika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z_d_e_n_a
3. okt 2011

"momusa" predávala novú nepoužitú hračku a poslala používanú, chýba príslušenstvo a tým je hračka nepoužiteľná, takže určite neodporúčam

petka55555
3. okt 2011

nika2589@azet.sk
arogantna, drza nakupujuca, po tom ako som odmietla poslat na dobierku

petka55555
3. okt 2011

adriana12323

zajednala tovar, vypytala si udaje k platbe na ucet a po 4 dnoch len napisala :
prave v poslednej chvili som sa rozhodla ze tie topanki nechcem

mrepanova
4. okt 2011

Tomuto cloveku nic nepredavajte. alan.cole@blumail.org. Chcela by som tymto varovat ostatnych predavajucich. Tento clovek ponuka viac penazi ako za predavajucu vec pitate, posle vam falosne potvrdenie o platbe, a vy mu poslete danu vec ale peniaze uz neuvidite. O tejto skupine ludi pisu aj na zahranicnych weboch

nunus11
4. okt 2011

lubos1980@gmail.com - Kristina HAJKOVA ....týždeň zavádza, že má záujem o vecičky a potom napíše, že také dostali a nešiel jej mail....

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a2303
5. okt 2011

Bohužiaľ prispievam aj ja... Nespolahlivá mamička pod nickom "ciwawka ", objednala si balíček na dobierku, ktorú neprebrala a ani nič nenapísala, na moje výzvy nereagovala. A tento jej výstrelok ma stál 4 eur, nakoľko sa jednalo o veľký balík. Mamičky, pozor na ňu!

a2303
5. okt 2011

Ciwawka je Katarína Urbancová, ešte to som zabudla...

jaja20
6. okt 2011

@misicka2207 Ahoj 🙂 aj ja som mala do cinenia s Magdalenou Gregorovicovou,ale v januari na inom bazariku.Predala som jej vetrovku ( podotykam,ze bola nova,nenosena,dostala som ju v baliku od rodiny z Anglicka,ale nepacila sa mi,tak som ju hodila na bazar len za 7 eur) a dockala som sa len vyhrazok a nadavok,lebo vraj farba nebola podla jej predstav.Samozrejme,nafotenu aj zmeranu ju mala,takze nemala najmensi dovod na taketo spravanie.Proste strasne neprijemna hnusna stara zenska,ktora asi nema co robit,tak svojimi vystupmi otravuje dalsich ludi.Napisala som jej,ze ak je taka narocna,tak nech nekupuje tovar na bazaroch,ale v znackovych obchodoch,ale tam sotva najde novu vetrovku za 7 eur,ved v Blave za tie peniaze dostane akurat tak kavu...Takze viem o com pises a mas moje sympatie 🙂 Dufam,ze sa s takou zakaznickou uz nestretneme.Prajem prijemny den 🙂

misicka2207
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katmi
6. okt 2011

pridávam nespolahlivú kupujúcu pod nickom tanik123456789... odporúčam absolútne s ňou neobchodovať!!! stačí,ak si pozriete pod jej nickom jej hodnotenia.. čistá hrúza!
moja skúsenosť s ňou navyše - rezervovala si u mňa tovar, kde po 4dňoch na moje naliehanie,či si tovar berie, mi napísala,že nemá záujem, že z dôvodu, že som jej ho nechcela poslať na dobierku. a to dobre vedela, že na dobierku nezasielam a klamala mi, že už posielala peniaze.. a dobre som urobila a ešte lepšie robím, že na dobierku nezasielam - tiež bohužiaľ po veľmi zlých skúsenostiach s inými mamičkami pred ňou...

katmi
6. okt 2011

tu si pozrite.. naozaj sa jej treba vyhybat aj ako predavajucej na sto honov!!!!!
https://www.modrykonik.sk/bazar/hodnotenie/tani...

pajinka23
6. okt 2011

tejto sa treba vyhybat obluuukom
tanikk123456789 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

klody1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klody1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zica1
6. okt 2011

monika642@azet.sk - Monika Petrzilkova (neregistrovaná/ý) mala od 14.9 u mna pozastaveny inzerat, neustale neskoro odpisovala no vzdy napisala ze ma zaujem a ci mam este to a tamto a nech to pofotim az nakoniec dnes ze si to rozmyslela...ze to vlastne nepotrebuje 😠 😠 😠

zica1
6. okt 2011

matka18 - rezervuje si veci, chce pockat kym jej nabehne vyplata a potom sa ani na vyzvu uz viac neozve... 😠 😠 😠

pajinka23
7. okt 2011

pridavam nick deniska2305 zajednala si kopu veci,zevraj chce poslat do uk☹prehovarala ma nech jej to poslem,ked mi posle na i mail podklady o platbe,hnet aby som necakala kym mi nabehnu,ze ona to chce tak!!nesuhlasila som tak sa uz neozvala,je to podvodnicka a klamarka!!!POZOR 😠 😠 😠

magic08
8. okt 2011

bohuzial musim pridat aj ja negativnu skusenost.... smajlik323@azet.sk, aj tu na MK vystupuje pod nickom smajlik323. Nebol to sice bazar na konikovi, ale sledujem ze aj tu obchoduje.
Mala zaujem o kocik, vymenili sme si asi 30 mailov, ziadala viac foto, tak som jej ho nafotila s kazdej moznej strany, cca 14 fotiek, chcela znizit cenu, tak som vyhovela, kolko som mohla... nakoniec ze sa rozhodla ze kocik berie, nech poslem cislo uctu... cislo som poslala, kocik pripravila, ona peniaze neposlala a viac sa neozvala... Na maily nereaguje... Ja som kvoli nej prisla o dalsich zaujemcov...
Smajlik323 - neznamena, ze serioznou kupujucou alebo predavajucou budete len na MK ... Internet je "maly svet"

janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magic08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smreko3
9. okt 2011

neodporucam neregistrovanu mima.ninajova@gmail.com - Miriam Drienovská,nakolko mala vazny zaujem o hrazdicku,ze posle peniaze,pytala si podklady k platbe,peniaze nechodili tak som ju kontaktovala ......

flakulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz