Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

nadhera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkakach
23. jan 2012

neregistrovana osoba vieruska666@azet.sk nechala si odlozit tricko a tahala ma za nos, ze paniaze prevedie hned rano a cakam uz 10 den a peniazky nikde a pisem jej a ona neodpoveda. Neodporucam

rora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jawan
24. jan 2012

Nespoľahlivá osoba s nickom " ukmima " poslala som jej tovar a už 3 mesiace čakám na peniaze

szighardt
25. jan 2012

nespolahliva mamina s nickom bambulkaj1, 2 krat avizovala ze spravila platbu, tovar dostala, peniaze nikde, nedoverujte jej.

szighardt
25. jan 2012

este chcem upozornit na neregistrovanu drob-cek@centrum.sk, necha si rezerovat tovar a viac sa neozve, zbytocne som tovar drzala, nereaguje ani na spravy

borabora666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitka82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulana79
25. jan 2012

petruska2006 maximálne nespoľahlivá osoba; navyberá si veci za 30 eur, dostane zľavu, pošlem čú, pošle adresu a drží ma týždeň v tom, že platba príde a všetky veci určite chce... jej negatívne hodnotenia (a nie je ich málo) svedčia o tomto človeku

rora
25. jan 2012

turinicovat@zoznam.sk / neregistrovana, napisala ze ma zaujem o danu vec a viac sa neozve 🙄

31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milisandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milisandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milisandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boise
25. jan 2012

Ahojte, takze dufala som ze sem nikdy nepridam prispevok, ale vyhnite sa kupujucej s mailom ajkadida@azet.sk . Je neregistrovana. Natahovala ma od oktobra s riflami. Najskor ich chcela, potom zas ne, potom zas ano a teraz ked mala poslat peniaze a nic nedoslo, zas napisala ze nechce.

lulana79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinorev30
25. jan 2012

upozornujem na neregistrovanu zlaticu lacovu,trencianske teplice.Chcela som len aby zaplatila postovne 4eura,ale ani tie neposlala.

anett9
25. jan 2012

kontaktovala vás niekoho pani s nickom "ola79" ? Prišla mi od nej IP S textom: "mám záujem o balík vecí,prosím prezvonte mi,aby sme sa dohodli" + dala t.č. Mala som v ponuke viac balíkov oblečenia,tak som jej poslala SMS,že o ktorý konkrétne balík má záujem. A ona,že " hľadám pekné a lacné veci pre dieťa a pozerám,čo by sa mi páčilo" 😨 A to bolo všetko ! Zrejme pozerá a píše IP. Tak škoda prezváňať,či písať SMS,ako ja...zbytočne dáte cudziemu svoje číslo.Celkom som jej spôsob nepochopila... 😒

adeljanka
26. jan 2012

pridávam neregistrovanú : 😠 KATARINA MASAROVA ,SASTINSKA 507 ,BORSKY MIKULAS,908 77.Poslala som jej autosedačku na dobierku. Naslubuje,že si dobierku hned prevezme ,ako jej príde,zavázda ,klame,neodpovedá a nakoniec si aj tak dobierku neprevezme 😠 .Vznikla mi ,tak škoda na poštovnom 6,20 Eur. 😢

bokifi
26. jan 2012

maimicky dajte si pozor na Moniku Keselovu Michalovce!!!!!!!!!!!!!!!! neprebera baliky ,,tolko prosila na dobierku a neprebrala postu!!!!!!!!!!! a postovne mne nikto nevrati!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

slniecko01
26. jan 2012

neodporúčam !!!!!!! neregistrovanú menom Romana Pacanovská, Kežmarok!!!!!!!. Od 10/1/2012 som jej nechala odložené topánky, Písala mi, že ich uhradí 14/1/2012 a potom 20/1/2012, do dnešného dňa sa tak nestalo. Keby som jej dnes nepísala čo s pripraveným balíčkom, tak mi už asi neozve vôbec.

lulana79
27. jan 2012

neodporúčam registrovanú ako lelacrima... ohlásila sa mi na niekoľko vecí, dostala zľavu z tovaru a poštovné grátis... dva dni nepísala, či chce, či nie a po mojej druhej správe, v ktorej som iba chcela vedieť, či má a či nemá záujem, začala arogantne útočiť a urážať... toto jednanie nebolo na mieste

ronga
29. jan 2012

@dzanka1 -je tu aj ako - Jana Horváthová,Martina Pehelova ,s mailom-tynusa88@azet.sk....hrnčiarska Ves č.d271 ulica velka sucha 98013

benkovamartina
30. jan 2012

Chcela pánske rifle na dobierku, nezvyknem posielať ale maili ma presvečili a poslala som, postupne neodpovedala na maili, dobierku som nemala mesiac doma samozrejme ju neprevzala.
Platila som poštovné 2 krát !!!

Pamela Bartošová
č.35
Velká nad Iplom
985 32

benkovamartina
30. jan 2012

Chcel rifle, poslala som na dobierku, neprevzal !!!!

jozef racz

niulda
31. jan 2012

Upozornujem na neregistrovanu bibpop@hotmail.com - Bibiana Bobcakova - pisala ze ma vazny zaujem a chce tovar surne kupit, tovar som jej rezervovala, ale ked som jej dala cislo viac sa neozvala a na spravy nereagovala 😠 😠 neseriozna