Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

krasnulka
7. jan 2011

@evinkal je to hroza. To sa ani nesnaz pochopit,lebo nepochopis. Ja ked nieco velmi chcem, dam si to podrzat, stalo sa mi, ze mi mamicka drzala tovar 2 tyzdne,ale dockala sa. Zaplatila som, balik prisiel a bola som vdacna za take mamicky, ktore podrzia tovar aj 2 tyzdne. Ale aj ked to je dost dlho. Ale na dobierku nerada posielam, to fakt len vynimocne, samozrejme kuknem hodnotenie a az potom posielam. Zrovna dnes som posielala dobierku, no neviem ci sa mi preberie, bolo to akosi hrrrr. Až takto rýchlym obchodikom na dobierku neverim. No, uvidime.

aduskatt
7. jan 2011

@evinkal 30cm za dva tyzdne?to je aka haluz?

krasnulka
7. jan 2011

@aduskatt deti rastu ako z vody, nevies? 😀

aduskatt
7. jan 2011

@krasnulka ach tak.....ja hlupana, xixi.ale je to fajn, takato stranka, aspon sa priucime...este nemam skusenosti s takymito predajikmi, ale chcem zacat, tak sa priucim od vas, na co dat pozor

evinkal
7. jan 2011

@krasnulka ja som od jednej mamičky takto dostala kočík,zaplatila som asi až o tri dni a kočík som už používala..Ja nedokážem byť taká sviňa.Keď viem,kedy mám peniaze,tak si dopredu zajednám a ak sa dá,nieje problém,ale väčšinou sú mamičky ochotné a vedia sa dohodnúť.potom daj vedieť,ako si dopadla...
@aduskatt veď toto,keĎ to tak pôjde dalej,tak v 18.tich bude držať rekord-najväčšia žena planéty

aduskatt
7. jan 2011

@evinkal a bude zarabat na tom a ne na bazare.......ach jaj.....niektore fakt nevedia, co so sebou.....kaceny blbe

evinkal
7. jan 2011

@aduskatt inak by ma to tak neštvalo,keby povedala úprimne-nemám...ja tiež nekradnem a nemôžem si dovoliť platiť poštu hore,dole... ☹

aduskatt
7. jan 2011

@evinkal presne, tomu rozumiem.........

krasnulka
7. jan 2011

@aduskatt @evinkal nikdy nebudes dost priucena, lebo vždy sa najde nejaky extrem. Hlavne davaj pozor na dobierky, posielaj len uzivatelom s hodnotenim a vzdy si radsej nechavaj posielat peniazky na ucet. Mne sa stalo, ze mi mamicka poslala tovar a ja som jej napisala, ze peniazky som poslala. Ako odpoved som dostala- ja som vedela, ze sa mozem spolahnut. Balik som dnes odoslala. Ale to som mala vtedy cez 50 kladných hodnoteni. Tak isto som aj ja odoslala balik mamičke a peniazky som na ucte nemala. Takéto mamičky si važim, co veria, ale doveruj,ale preveruj.

evinkal
7. jan 2011

@krasnulka veď áno...je to pravda,lebo 5 môže byť spokojných ale už šiesta môže mať problém...ja som naivná,lebo som vždy verila,že matka matku neoklame...bohužiaľ,aj na inej stránke sa mi to už stalo,že som sa sklamala

krasnulka
7. jan 2011

@evinkal napisem ti jeden traumaticky ale skutocny zazitok. Kupujuca nieco od teba chce. Napises jej cislo uctu. Posle ti peniaze, ty jej odosles balik. Z balika ma tvoju adresu. Ale zalozi si novy nick a predava v tvojom mene a necha si poslat peniaze na tvoj ucet. Ak mas vela obchodikov, tak sumu ktora ti prisla prehliadnes. Stalo sa. Zrazu ti o 2 mesiace zazvonia policajti, ze je na teba podane trestne oznamenie, lebo si dostala peniaze a neposlala balik. Hladas podacie meno na podacich listkoch,ale marne. Podla vypisov zistis, ze ti peniaze naozaj prisli. Tak ti nezostava nic ine, nez na druhy den utekat do banky a rýchlo vložit na ten ucet peniaze, z ktoreho prisli. Nechutne, ale realne. A problem je na svete. Kto ti to zariadil, bohuzial nezistis.

krasnulka
7. jan 2011

@evinkal a este...nikdy nedavaj tel.cislo, radsej komunikuj cez maily alebo posty,lebo nevies, kde vsade sa tvoje cislo objaví za nejaku dobu. By si sa cudovala, co ludia dokazu.

krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinkal
7. jan 2011

@krasnulka fú..tak si mi nasadila chrobáka do hlavy...no by som nepovedala,že vedia byť až tak zákerní ľudia..ja som jednej poslala zadarmo dva krát oblečené rifle,aj poštu som zaplatila-lamentovala aká je chudobná a na bazoši ich strelila za 10 eur! 😠

krasnulka
7. jan 2011

@evinkal biznis je biznis😀

agaven
7. jan 2011

Chcem sa informovat aj vam sa stalo ze iny inzerent vam odobral foto vase ako podobne ako ste mali vy??Ja som predavala foto hracky ale neskor som to zmazala nakolko mi stale blbne pocitac a stale robim a opravujem server a ine ..Po case som si kukla bazar hracky a jedna tam predavala presne rovnaku hracku ako ja .Ale tam mala ona odobrate moje fota co som si ja fotila vyrobok doma presne tak ako ju chcem predat a v takom stave aby vedel kazdy presne co chcem predat a v akom je to stave.Tak uzas s tym som sa este nestretla aby iny brali fota od inych inzerentov a ponukali za svoj .Tak ak sa jedna aj o podobny vyrobok podla mna si kazdy ma odfotit to co ma doma a nie brat od niekoho co ma už odfotene ved naco si davat pracu ked to ma odfotene iny skopirujem a dam si to k sebe uzas...Aj Vam sa to stalo?

z_d_e_n_a
7. jan 2011

@krasnulka keď nič iné, tak aspoň bude mať hanbu

z_d_e_n_a
7. jan 2011

@evinkal úžasné 😝

z_d_e_n_a
7. jan 2011

@agaven mne sa to nestalo, ale viem o tom, že aj také niečo robia podaktorí

krasnulka
7. jan 2011

@z_d_e_n_a no ja si myslim, ze hambu nebude mat ziadnu, lebo s tym sa policia zaoberat nebude. Skor teba vysmeju a poslu domov. Kasli na to. Skus ju vystrasit, napis jej, ze si podala dnesným dnom trestne oznamenie a ked ti pridu naspat peniaze, ze ho stiahnes.

z_d_e_n_a
7. jan 2011

@krasnulka teda niektorí ľudia sú vynaliezaví 🙄

krasnulka
7. jan 2011

@agaven mne sa to este nestalo,ale mne osobne by to neprekazalo. Ak nechces, aby si kopirovali tvoje foto, cez fotku napis v strede svoje meno,alebo nick a mas to vyriesene. Inak, ja som si tiez "pozicala" foto predavajucej z aukcie,ked som si kupila nieco a nesadla mi velkost. Ona to mala pekne na tej figurine, co ukaze krajsie, tak som to dala k inzeratu. Zalezi na kazdom z nas, ci nam to osobne vadi alebo nnie. A nie kazdý ma fotak. A ja osobne nenavidim nafocovanie veci, lebo kazdu fotku musim v PC upravit-zmensit lebo su obrovske a bazare mi ich neberu. Co da dost roboty,teda zabije to vela casu

z_d_e_n_a
7. jan 2011

@krasnulka ona je neaktívna, takže zbytočne jej budem niečo písať

krasnulka
7. jan 2011

@z_d_e_n_a to ano...

agaven
7. jan 2011

No moc vam dakujem za odpoved ja som jej napisala do hodnotenia..Ked iny mne pisu hodnotenie take uzasne tak aj ja inym ..Ale inak je mi jedno co mam v hodnoteni ide o moj predaj bud to predam alebo ostane zase roky vo vrecach pre dalsie deti ci vnucata a co.

agaven
7. jan 2011

No mne blbne server materska doska a ine inak pridem k pocitacu zapnem a nic cierna obrazovka zacnem od znova vsetko hadzat programovat nakolko mam zase cisty pocitac a tak zase aj moj predaj na koniku nie je a zase od znova davam fota a ine a tiez mi to berie cas ..A tiez mam na predaj rovnake hracky ako iny a neberiem od inych fota cize mozem zacat ale tiez by sa to nepacilo im jedine ked napisem mozem vyuzit vase foto a napise ano tak v pohode..

krasnulka
7. jan 2011

@agaven no mne osobne zasa nie je jedno, co mam v hodnoteni. U mna je prvorada spokojnost mojich kupujucich. Ak nastane problem,da sa riesit,ale zasa odtial-potial. Kazda mame inu predstavu o dobrom ci vybornom stave danej veci,takze sa nazory mozu lisit,ale max.nespokojne kupujuce by som neprezila. A nie je nic krajsie,ako ked nabehne nove kladne hodnotenie.

krasnulka
7. jan 2011

@agaven jasne, co clovek, to iny nazor. Ja ked predam vec, a o par mesiacov uvidim tu istu fotku aj s inzeratom ze je odo mna, vobec mi to vadit nebude. Kazdy zodpoveda za stav veci ake mas na foto. A ak bude foto este dobre,ale vec v horsom stave, jej problem, zodpoveda za to sama. A neexistuje,aby po dalsom dietati bola vec v takom istom stave,ako po tom prvom

aduskatt
7. jan 2011

@krasnulka ved to......len co ak bude mamicka oponovat, ze neposle na ucet, aby sa jej nestalo, ze jej nepride balik?....a ja este hodnotenie mat nebudem, kedze len zacinam...no, hadam sa to nejako utrasie🙂)

krasnulka
7. jan 2011

@aduskatt chapem,zaciatok je tazky.Ale kludne jej vysvetlis, ze ak by ti poslala peniaze na ucet a ty by si jej neposlala balik, tak moze podat trestne oznamenie a peniaze jej budes musiet vratit.Takze by si tym nic nevyhrala. A vsetky sme zacinali bez hodnoteni. Neboj sa, pojde ti to. A s tymi fotkami si nelam hlavu. Napis si svoj nick cez fotku a to si nikto neskopiruje