Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

darinkamandarinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilakd
19. jún 2013

Pridavam dalsiu na ciernu listinu za neprebratie zasielky
vikiriskova :Rišková Viktoria kollarova938 kuty 908 01 pani sa neozyvy a nereaguje ani na inzeratove spravy ani na internu postu hlavne ze sa dusovala ze jasne samozrejme dobierku preberiem...uz 2x mi to zmazali ale nechapam preco teraz mam paltit spetne postovne a je to 2x2,55..... 5,10e nie je tak malo niektore maminy musia setrit kazde euro mrzi ma takyto pristup kupujucej

kamilakd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
07111968
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ustrachana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meganso1
20. jún 2013

pridávam túto osobu adiklm poslala nám mikinu vraj málo nosená mikina prišla špinavá asi od jogurtu to by som ešte predýchala a mikinu oprala ale ona je popísaná asi perom alebo fixom a to dám asi tažko dolu mikina za 5€+pošta vhodná do kontajnera už som jej písala ale vraj som si mala prečítat obch.pod. že € nevracia asi vie prečo ked predáva hnoj 😠 😠 😠 😠 dajte si na ňo pozor písala som aj adminovi napíslala hodnotenie aj priamo na jej stránku aby neokrádala dalšie mamičky 😠 😠 😠

kiara0666
20. jún 2013

POZOR!!!

- npetkas - Petra Kozmanová, Š.Furdeka 12/3, 03601, Martin
BALIK BOL NA POSTE 18 DNI -za ten cas sa vobec neozvala,nevysvetlila,nereaguje na spravy. baby dajte pozor a nedoverujte nikomu. moje ponaucenie je,ze uz balik na dobierku nikomu neposlem.

betina1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
22. jún 2013

@pastelka74 Tiež som pani uviedla v čiernej listine, mne písala ako alena, ale všetko ostatné sedí, aj spôsob komunikácie, aj arogancia: alena strakova petrzalska 5 kezmarok06001, písala z iného mailu: strakovb2@centrum.sk - Alena strakova (neregistrovaná/ý), ale bude to určite jedna osoba.

miges
22. jún 2013

nick levierka a bungovcik je ta ista osoba. je to Viera L. z Cane a je podvodnicka. davajte si na nu pozor

lila0212
22. jún 2013

Pozor na @dina12 neprebrala dobierku mapriek slubom sa zachovala nekorktne,mamicku oznacujem ako nespolahlivu

kamaska501
23. jún 2013

ariel19 aj ked ma dost pozitivnych hodnoteni mna oklamala už asi mesiac čakam na šaty pisala že balik je odoslany ked som jej pisala po2 tyždnoch že stale neprisiel napisala že sa pojde spytat na poštu a odvtedy na moje otazky neodpoveda rada by som to riešila cez admina neviem ako 😠

meganso1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salomee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka8565
23. jún 2013

pridavam pani.JANKA LAJGUTOVA,RIMAVSKA SOBOTA 97901,sabova 12, na konikovi nick:nicotomi2-zle nameria sandale,nieje ochotna vratit peniaze za tovar,po pohrozeni sice ze peniaze posle na vyplatu 15.6.2013 ale doposial nic neposlala,nereaguje na spravy,zmazala vsetky inzeraty aj albumy. ☹

zuzike3811
23. jún 2013

Upozorňujem na @nika7894 kúpila som u nej "Predam damsku tasku malo nesenu", prišla v otrasnom stave, písala som jej viac krát poštu sľúbila že pošle peniaze hňeď po 15tom ako nabehne výplata, ale dodnes mi nič neprišlo a na správy nereaguje. Bližšie info a fotky tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

katarinaja
24. jún 2013

ahojte pridávam na čiernu listinu pani, ktorá si neprevzala dobierku
ingrida@centrum.sk - ingrida lukacova (neregistrovaná/ý) - 25. mája o 10:39 adresa je ingrida lukacova komenskeho2211/25 trebisov 07501

katarinaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karinkaeich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinaja
24. jún 2013

@karinkaeich v piatok mi prišla naspäť dobierka - tam mínus 3 týždne cca. no ja tie ženy nechápem to čo skúšajú načo. pravdepodobne som skrz túto pani skončila s dobierkami, lebo toto je už strašné jednanie :(

karinkaeich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lillyanne
24. jún 2013

Nataša Bendikova ... šindliar 102...posta ...lipovce ..okr..prešov 08 236,meri52@azet.sk je to obcianka pocernejsej pleti,a neprebera zasielky

aksis
25. jún 2013

Chcem mamicky upozornit na predavajucu zuzanka957 je to podvodnicka. 20.maja som jej zaplatila za snehule a dobdnesneho dna nic ziadna komunikacia.