Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lara1705
12. aug 2010

Davam na čiernu listinu Andreu Horvatovu, poslala som jej balik na dobierku lebo si to tak želala a neprebrala ho. Tak som musela 2 krat platiť poštovne. Je z Michaloviec. Ešte sa mi to nestalo. Na dobierku už nikdy.

livijja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubulacik
13. aug 2010

Ahojte ja mam skusenost tiez som si objednala oblecko pre mimi a poslala som pani peniaze na ucet bolo to 23€ aj s postovnym aj stymi 0,50centami co jej stahuju pri vklade ci pri com a presli uz 3 mesiace a ja veci stale nemam a tiez na IP a ani na emaili neopdpveda.Preto uz nikdy neposielam peniaze na ucet ale radsej na dobierku a zatial klop klop klop ma nikto neoklamal a dufam ze to tak aj ostane.

labutka
20. aug 2010

Pridavam sem kupujucu Lucia Čupáková z Makova, ktorá vystupuje pod nickom @maminka13342120 . Poslala som jej pred dvoma mesiacmi umele mlieko, platby som sa nedockala a odvtedy mi pise same vyhovorky, preco ich este neposlala. Najprv to bolo ze peniaze poslala, ale asi dala zlu adresu alebo zle cislo uctu, ustrizok z posty samozrejme stratila; potom posle este raz za 2 tyzdne; potom bola posta zatvorena; potom mala choru dceru. Penazi sa uz asi nedockam, ale chcem varovat ostatne uzivatelky, aby jej nic neposielali.

marcela22
21. aug 2010

Aj ja pridávam kupujúcu s menom Lucia Čupáková z Makova s nickom maminka13342120. Za objednané vecy sa peňazí nedočkáte, ja čakám už vyše dvoch mesiacov. Rozhodne neodporúčam komunikovať s ňou, ak aj od nej niečo chcte reaguje drzo a podráždene. Je to pani bez hanby.

alenaban
21. aug 2010

Aj ja pridávam kupujúcu s menom Lucia Čupáková z Makova s nickom maminka13342120. prosim vas, neposielajte jej uz nikto tovar bez predchadzajuceho zaplatenia. mne nezaplatila za 2 objednavky, same vyhovorky ze ma chore dieta a vlastne vsetci v dedine su chori...asi jej to financne nevychadza, naobjednava tovar a potom nevie co s tym. je to cisto podvodne konanie a idem vymyslat co sa s tym da robit...alena

maminka13342120
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
22. aug 2010

@maminka13342120 no sila..sice som nenakupovala ani u vas nepredavala , ale co je toto za spravanie..ze kedy mne bude vyhovovat..to aj v potravinach tak platite za tovar, ze kedy vam vyhovuje????a este maminam nadavat... 😠 😠 😠 😠 ....pre vas mozno usmolenych2 eura ale pre niekoho dost vela...a asi tiez nemozte vyskakovat, ked si ich nemozte dovolit poslat...bazarik je o tom , ze lacno nakupim alebo vyhodne predam..pomozem sebe aj ostatnym maminkam ale nie o takomto spravani.....

son1cka
22. aug 2010

neuveritelne, to je fakt myslene uplne vazne, ze... "peniaze poslem ked mne to bude vyhovovat" !?!?!??? 😨

berenika39
22. aug 2010

@maminka13342120 no když dlužíš po pár euráčcích xx maminkám, nemusí to být pro tebe tak špatný, když to sečteš, máš doma plno věcí a platit, to ne? fakt síla.

rosslyn
22. aug 2010

@maminka13342120 tak to je síla...vy byste se měla jednoducho zamyslet. Tomuhle se říká okrádaní lidí. Pokud peníze nemáte, tak si sakra nic neobjednávejte! O prodejkyních mluvíte jako o sockách jenom proto, že chtějí peníze za svoje zboží? A milá zlatá, pokud jste jim nezaplatila, tak jste sprostá zlodějka.

lodgermaniacka
22. aug 2010

@maminka13342120 super jednanie 😉 presne ako socka 😀

murinka
22. aug 2010

@maminka13342120 keby ste bola taka seriozna na aku sa tu hrate tak nemate tolko nespokojnych ,,zakaznicok,, 😠 vas by to tiez urcite stvalo keby ste niekomu nieco poslali a peniaze vam nepridu 😠 a co sa tyka vaseho vyjadrenia-,,zaplatim kedy ja budem chciet,,-to svedci o vasom charaktere-teda ak nejaky mate 😠 hanbila by som sa 😠 a je to ubohe ze sa vyhovarate na dceru 😠

murinka
22. aug 2010

baby a hodte jej tam ,,primerane,,hodnotenie-nech uz nepreda ani makke F 😠 😠 😠

ani3012
22. aug 2010

ale viete ako sa hovorí: nerob nič čo nechceš aby iní robili tebe...veď si poobjednávajte aj vy od nej 😉 Možno až potom zistí,že aj neprevzatý balíček stojí koruny 😠

miskinadamko
22. aug 2010

tak toto je teda sila 😠 baby ze si to od nej nechate, preco nekontaktujete adminky? ved taka aosoba tu nema co hladat mali by jej zablokovat pristup, minimalne 😠

latvia
22. aug 2010

riesime

miskinadamko
22. aug 2010

zazila som uz vseljake jednanie ale nezaplatit ludom za tovar a este im nadavat do sprostých a ze zaplatim ked ja budem chciet no toto je fakt sila, dovi dopo 😝

miskinadamko
22. aug 2010

@latvia a ako to riesite ked ta osoba je stale tu, mna do toho nic, pretoze mna neoklamala, ale tolkým maminam dlzi peniaze a takto sa vyjadri, no neveriiiim

danu
22. aug 2010

Poprosim vas, vydrzte do zajtra, budeme vas informovat

zuzub
22. aug 2010

@maminka13342120 náhodou somkukla túto tému a akože ty si ma úplne, že fest dobre pobavila 😀 inak by ma zaújmalo na čom frčíš 😀 😀 😀
sa trochu zamysli...

livijja
23. aug 2010

nechcem sa do toho motat ale tato mamninka ma na babybazare tiez neg referencie citajte
Neodporucam vobec ako kupujucu na dobierku, bohuzial sklamala moju doveru a vdaka nej som prisla o postovne :( Slubovala, ze tovar prevezme, ja som tak prisla o viac zaujemcov a dnes sa mi balik vratil :( Dufam, ze aspon vycitky bude mat tato pani !!!! Maj2009
kupujúci 21:04 22.04.2010

Drze spravanie, takato mamina tu nema co robit, ked sme vsetky ostatne pre nu chudery katulienkamini
kupujúci 12:21 15.04.2010
NEODPORÚČAM, ZAVÁDZA, KLAME, ŽE POŠLE ODMENU za UPRAVENÉ FOTKY a DODNES NIČ NEPRIŠLO, samé sľuby... NEOBCHODUJTE S ŇOU !!!!!! Môžete prísť o vlastný tovar alebo peniaze. janahenn
kupujúci 17:20 14.04.2010
neodporucam klame a zavadza som zhrozena,slubila ze dobierku preberie ale balik sa vratil ale stale ma zavadzala NEODPORUCAM!!!!!!!! FUJ ivkabarny
kupujúci 13:05 14.04.2010

labutka
23. aug 2010

@livijja ano, dakujeme za pomoc, aj toto sme uz nasli; aj som dala vediet na babybazar. uvidime ze co s toho bude.

labutka
23. aug 2010

@latvia ano, aj toto uz vieme. 🙂 dakujeme. ale nechceme to nechat len tak, chceme ju vypatrat aj na dalsich bazaroch, ak este niekde je. zatial sme nasli babybazar.

inna7
24. aug 2010

davajte si pozor aj na tuto mamicku - katarina fečová - jej email a adresa: katarina fečova hlavna 50/19 stropkov 09101 😠 objednala si u mna tovar a tvrdila ze ho uz zaplatila - poslala mi aj adresu aby som jej (v domneni ze je zaplatene) balicek poslala... ale aj pri nej som mala akusi intuiciu neposielať skôr a urobila som dobre...na maily nereaguje a platba samozrejme nenabehla...na mmb ma kopec negativnych hodnoteni a pozastaveny ucet!!! pozor aj na ňu - neviem pod akym nickom je tu registrovana, ale zapamätajte si adresu 😠 😠 😠

blistex
27. aug 2010

som sokovana ze taketo nieco sa tu deje. ja som zatial nemala nastastie akykolvek problem - ani ako kupujuca ani ako predavajuca. nechapem, ako moze niekto takto predavat. ale na druhej strane - mne nikto neposlal predtym, ako nenabehli peniazky na ucet, nestacilo im, ked som povedala, ze som to zaplatila. ja som dokonca 1x poslala svoj tovar pred zaplatenim, kupujuca sa mi zdala seriozna a nesklamala ma, zaplatila mi aj ked uz mala tovar. ale je dobre, ze sa tu na take osoby, ktore zneuzivaju doveru, upozorni!!!

tadotami
27. aug 2010

@pet.honey ahoj.ak sa ti to doteraz nepodarilo hod prosbu o pomoc na fotobloky.par krat za den to zopakuj.mne sa to stalo tiez a pani co si u mna kupila zaclonu sa mi po precitani sama ozvala.ale bolo to dost neprijemne.zaclonu som chcela odposlat ale nevedela som kde.ta pani sa ti urcite ozve.

lodgermaniacka
27. aug 2010

mam taky pocit že si adminky asi nevedia s maminkou rady 😒 prave mi poslala toto:

maminka13342120@azet.sk - lucia čupáková (neregistrovaná/ý) - Dnes o 16:16
ako pozeram nemas nic ine na starosti ako len ohovarat ludi .nic som som ti neni dlzna tak laskavo nevypisuj debility.ste tu obycajne nafukane strasne podvedene chuderky.

lodgermaniacka
27. aug 2010

a to som napisala len že sa chova ako socka, lebo tak sama o sebe napisala, chora žena 😀 😀 😀