Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

jojka7
16. apr 2013

Dievčatá žiaľ po 3 rokoch predávania a kupovania musím aj ja pridať jednu žienky - kedže som neskutočne sklamaná z tovaru a potom aj z jej reakcie a neochoty...ak chcete pozrite si u mňa aký " nenosený" tovar mi predala!!! lillyonice je tu na koníku!!!!

sonia2010
16. apr 2013

tiež musím bohužiaľ prispieť, užívateľka s menom bebikvozárka ma oklamala o 14e, mala mi poslať oblečko a neposlala. takže nemám ani veci ani peniaze. a vôbec nereaguje, toto už je vrchol čoho sú tu niektoré schopné 🙄 😠

sladkasue
16. apr 2013

@patka001 - Patricia Marcinova, Gen.Svobodu 22, Prešov 08001, patricia.marcinova@azet.sk
neseriozna... vyse tyzdna neodpovedala na IP a vyzvy k platbe. Objednala som tovar len kvoli nej - na jej zelanie (nemala som ho doma skladom) a dnes sa mi ospravedlnila, ze uz ju nechce, lebo manzel kupil inu... Hodnotenie jej nemozem pridat, nakolko reagovala len na moj fotoblog :(

zuzu101
17. apr 2013

lenna441@azet.sk - Slávka Dubinová
mala záujem o tovar, adresu poslala, no peniažky už nie 😒.na správu nereaguje.

alenky
17. apr 2013

Neodporúčam neregistrovanú uživateľku nikusha247@azet.sk-Veronika Rumanova. Mala záujem o tovar, napísala, že peniažky poslala na účet, že do dvoch dní ich mám na účte kedže má inú banku ako ja. Samozrejme peniaze nedošli ani po týždni.

zabazelena
17. apr 2013

adriana.porubska92@gmail.com
prejavila vazny zaujem, dohodli sme postu, poslala som detaily k platbe a uz nikdy viac sa neozvala. na spravy nereaguje

dakra
17. apr 2013

petrana333 kúpila som si od nej balík oblečenia, zaplatila som, povedala, že poslala, čakám už týždeń, tak som jej písala čo bude s tým balíkom a ona nereaguje, takže jasné, že nebude z toho nič, som blbá, že som si niečo kúpila od človeka bez hodnotenia..17euro len tak vyhodených za nič

cuculik1
18. apr 2013

Krsniatko123 . Ziadala ma o zaslanie veci ktore mam v bazariku v rubrike darujem, kde som vsak napisala ze to chcem darovat mamicke v hmotnej nudzi.....menovana sa mi raz predstavila ako vlasta potom ako denisa. Ked som ju na to upizornila, ze sa mi to nezda doslova mi napisala, ze mam ist do pi.....

pastelka74
19. apr 2013

Pridávam sem @ nela_gondova....neskutočne dlho naťahovala obchod a nakoniec nevzala...mnie som jediná 😝 😝 😝 ,ktorá má sňou túto skúsenosť

victoriaa
19. apr 2013

@mexico_16 mila pani ja som vam slusne a cestne zavinovacku vratila takze som vas neokradla o 30 eu,poprosim zmazat tento prispevok.dakujem

mexico_16
19. apr 2013

@victoriaa Nemam dovod zmazat moje hodnotenie aby sa nepopalili aj ostatne kupujuce 😠 Mesiac ste mi nedali peniaze,neodpisovali ste az ked som Vas nahanala doma na telefon,tak az vasa sestra bola ochotna tovar poslat spat,lebo nechcela aby som podala tresne oznamenie 😠 Cize vy ste neurobili nic preto,aby ste to vyriesili k mojej spokojnosti ! Hodnotenie nezmazem..Nevystupujete tu nahodou pod dvomi uzivatel. menami ?

mackapacka2
19. apr 2013

ahoj aj ja mam negativnu skusenost s predavajucou miskadaminko uz si preistovu zmazala nic jej meno je michaela paulikova klakovska 27/46 žarnovica 96681 chcela urobit vymenu s plienkami povolila som plienocky poslala a vybrala si z jej ponuky a este doplatila lenze ja som jej tovar poslala ona ho dostala a ja od nej nic vyhovarala sa ze sa balik asi stratil a mna obvinovalo ze ho mam davno doma ale ja som od nej ziadny tovar nedostala aj na poste ho stopovali a nevystovapali klame a zavadza.

porubcanska
20. apr 2013

Ahojte, Chcem Vás upozorniť na pani Janu Kmeťovú z Kremnice. Objednáva si na dobierku ale dobierky neprevezme. Sľubuje aj stály odber vecí. Prosím neverte jej. Iba zbytočne vyhodíte peniaze za poštovné

phillippa
20. apr 2013

@superzabka ved ona ti dala aku adresu, ved Samudovce, Pozdisovce su 2 rozdielne dediny a Michalovce mesto, a smerovka je 07101.....Balogovci su povacsine romskeho povodu tu v okoli

lasenkamilovana
20. apr 2013

neprebera dobierky terezia milkova,maly kiar,levice 93401 😠

ingama
20. apr 2013

klazach s adresou Klaudia Zacharova,Robotnicka 25, Trnava. poslala mikinu s dierkami a podla inzeratu mala byt bez poskodeni. na reklamaciu nereagovala. zatajovala sa, videla som ze na MK si vklada nove inzeraty alebo aktualizuje starsie. ked som jej napisala opat, ale s tym ze to zacnem inak riesit, tak sa konecne ozvala a slubila ze samozrejme posle peniaze za mikinu aj s postovnym na vratenie mikiny. oklamala ma, poslala len cast, lebo vraj nevie najst tie dierky. potom som ju upozornila, ze som si prezrela fotky v inzerate, a jedna dierka je vidiet aj na fotke z inzeratu, nech si ju este raz pozorne prezrie. a uz sa nikdy neozvala.

sonia2010
21. apr 2013

nedávno som písala o bebikvozarka že mi neposlala balík, tak už ho mám... keďže sa to tu ale asi nedá vymazať tak píšem dodatočne...

papocha
22. apr 2013

lucia20 , peniaze dostala, tovar nemam, neodpoveda na spravy, a tovar pravidelne aktualizuje na bazari, pozor na nu... 😠

jaaja111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka191
23. apr 2013

Réka Štugelová , Malé Ludince nick reeka777... Najskor mi vypisuje, aby som jej tovar poslala na dobierku a potom si ju nepreberie... 😠 😠

eurecka
23. apr 2013

Gazdikova.G@azet.sk má záujem, následne napíše, že paniaze poslala a peniaze nikde a komunikácia žiadna. 😒

janka2232
23. apr 2013

@vlastahroncova Nezodpovedna mamicka neprebera dobierky vyhutuje zhanala som jej obruc na kocik ze ju velmi chce a ked jej prisla poslala mi sms ze uz ju nechce a ze ju nepreberie toto sa nerobi 30eur fuc 😠 😠 😠 😠

vlad3331
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlad3331
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sedmokravka
24. apr 2013

janet24 arogantna, nekomunikuje, nevie dokazat odoslanie balika, aj ked som ziadala poslat obycajnou zasielkou, nevie to dokazat, aj vsetko posielam na podaci listok a ked to chcem slusne dospelo riesit, je nechutna na grcanie.

janka22176
24. apr 2013

@zuzkanik Dobrý deň, ja som práve dnes poslala takej pani do Moldavy nad Bodvou zadarmo dva asi 10kg balíčky. Tak to je teda silné kafe. Mne písala, že nemá rodičov a je z detského domova a má 4 deti a manžela, čo ich týral a ešte na dôvažok, že ona sama je onkologický pacient....Zistili ste niečo?

martinalibor
24. apr 2013

Tak i já bohužel musím upozornit na další VYCHYTRALOU ženu!!! Paní mi poprosila o poslání na dobírku ( a i když neposílám na dobírku ) po přemluvení a ujišťování , že si to 100% přebere samozdřejmě nepřebrala. Nejdřív nebyla doma a že balíček pak převezme, poté problémy doma s rodinou a pracovně vytíženého manžela a nakonec paní nenapsala a po urgenci jestli si balík převezme mi paní napsala, že je v nemocnici a má zdravotní problémy a že prý paní akorát přitěžuji! A že těhotenský pás stejně nemůže nosit! Takže akorát vyhozené peníze za poštovné!!! JEDNÁ SE O PANÍ S PŘEZDÍVKOU - paracka - adresa je: Hana Kachlíková, Rysova 485/41, 62100 Brno . Takže bacha na ní! 😠 😠 😠

gubcikova
25. apr 2013

pozor na kupujúcu neregistrovanú Veronika Neumann <wewa.neumann@gmail.com nechala si poslať na dobierku.pletené bolerko.nebola si schopná prebrať dobierku a na moju otázku prečo odpovedala,lebo sa oteplilo

vivia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz