Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

joanita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joanita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
4. aug 2012

Haloooo baby @joanita a @lussy211 tu sa nediskutuje!!!!!!!!!!!!!!!!! zmažú vám to admini. aj my chceme vedieť ako to skončí 😀 😀 😀 Píšte sem: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

joanita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
5. aug 2012
zuziq8
5. aug 2012

unique312 ... "mamicka" ktora sa podpisovala ako Denisa, mala vraj vazny zaujem o kocik ale chcela komunikovat len cez skype.. nakoniec som volala s chlapom, pod skype menom kristina123111 .. cela komunikacia bola velmi divna, urcite neodporucam.

mamiedi
7. aug 2012

Neregistrovaná Martina Dančíková neprávom obviňuje a neuhrádza poštovné. Balík potom posiela spat a pyta si naspat aj peniaze. Premarneny cas aj peniaze! Neodporucam ako kupujucu!

katka_e
9. aug 2012

ja sem pridávam nespolahlivu kupujucu,určite jej nič nepredavajte-hlavne nie na dobierku.je to neregistrovana Bozena75@zoznam.sk.mna takto oklamala-BOŽENA KULTANOVA, Čadca 02201......ja som takto prišla o 4 € na poštovnom

pastelka74
9. aug 2012

...pridávam dalšiu špekulantku a bezočivú podvodníčku,registrovanú DOMUSINKA2010...POZOR!!!!....neoklamala iba mňa,je nás viac,vytiahla z nás peniaze za tovar,ale zabudla už tovar poslať....písala mi jednu výhovorku za druhou....9 dní som čítala tie somariny,čo mi vypisovala...dávajte si na ňu pozor a hlavne jej neposielajte žiadne peniaze, 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

monykam
9. aug 2012

@pastelka74 tak tak, veru 🙂 aj ja som bola oklamaná

eurecka
16. aug 2012

Ahojte, dnes som na inom portáli našla odkaz od jednej poškodenej. Napísala:
PRE TYCH POSKODENYCH.......je tu sposob ako dostať peniaze spať...treba si od admina vypítať udaje adresu a ine a doklad o kupe a odkopírovať maili a zbehnuť do hociktorej kancelárie executora a on vám to ochotne vymiože oni si tam ešte prirátaju minimálne 20 eur navyše.
Dúfam, že je to realizovateľné a aspoň niekomu to pomôže.

superzabka
17. aug 2012

Slnieccko199@azet.sk - Merry, rezervuje si tovar, po opakovane výzve či chce tovar si nakoniec výpíta si údaje o pladbe, a nič... ani po opakovanej sspráve nic..... ani sa neumlúva napísať že nemá záujem.... 😠 😠 😠

luly3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eurecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubikaf
18. aug 2012

@superzabka tiež mám s dotyčnou takú istú skúsenosť, vypýtala si údaje k platbe a od vtedy je ticho 😝 😝 ale ja už takýchto "záujemcov" po dvoch dňoch odstraňujem 😉

luly3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monykam
19. aug 2012

baby, dajte si pozor na pani pod menom piamia, rezervuje si tovar vo vyššej hodnote, držíte ho týždeň, a potom ani obraz ani zvuk....vypýta podklady k platbe, dá adresu, znížila som aj cenu a nakoniec sa neunúva ani napísať...neodporúčam...jej meno je Zlata keltosová, Humenné....

alienka73
20. aug 2012

Neregistrovana j.pillarova@centrum.sk- Janka, rezervuje si tovar, napise adresu a k tomu ze obycajne a nic. Po 5 dnoch som sa jej pytala( medzitym bol aj vikend) ci teda uz platila, teraz po 9tich odpisala ze "vdaka uz ne" akoze nema zaujem....fakt nerozumiem takymto nakupujucim.

bibina25
20. aug 2012

@alienka73 aj ja som s nou mala zlu skusenost ale na modtrastrecha.sk, myslim, ze je aj v ciernej listine

katkam123
21. aug 2012

Pozor na podvodníčku - katarina876@gmail.com (Katarína Tešíková, Vimperska 3, Detva). Tovar dostala, ale nezaplatila. Keďže som cestovala na dovolenku, poslala som jej balíček skôr, než som mala peniaze na účte. Zjavne to využila a neposlala žiadne.

amee
21. aug 2012

Ahojte, pozor na registrovanu @jago25, ma sice 8 hodnoteni, ale mna vodila za nos dva tyzdne. Dnes som jej pisala, ze co je s tovarom, ona, ze to cez nu predava nejaka jej kamaratka, ze ona za nic nemoze. Ze si MYSLELA, ze uz mi ta jej udajna kamaratka poslala. Takze asi tak.

mirka92
21. aug 2012

Pozor predavajuca pipi1211 je sice registrovana,ale vobec nekomunikuje,peniaze za tovar som uhradila,aj mi potvrdila ze jej dosli a tovar nikde,uz je to mesiac,aj si vymazala vsetky inzeraty,takze mam asi smolu.este raz pozor PIPI1211 NEODPORUCAM

jago25
21. aug 2012

@amee Dakujem velmi pekne za mile hodnotenie.Nepoznaš človeka a sudiš.Za dobrotu na žobrotu,asi tak.

amee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka275
22. aug 2012

predavajúca @zilinabazarik bunda špinava a v inom stave ako bolo uvedene v inzerate,peniaze za bundu nevratila

jago25
22. aug 2012

Ty si mi nedala ani možnost sa vyjadrit,Bohužial,pre teba.Keby si to vedela pochopit tak by si nenapisala žiadne hodnotenie.Nikde nie je napisane,že sa musiš vyjadrovat.Ja mam svedomie čiste,len ma mrzi,že si prišla o skvele botky.