Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mitinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mitinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vefi89
4. nov 2011

@slniecnica
@mitinka
@janka_pn
kvôli prehladnosti sa sem majú písať len nicky, maily, mená predávajúcich/ kupujúcich.. na ďalšiu diskusiu sa prosím presuňte sem https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

ivulkasve
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haslerka31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulkasve
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mitinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulkasve
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alinkor
4. nov 2011

Milé mamičky, chcela by som Vás varovať pred 😠 evita021@centrum.sk 😠 - Eva (neregistrovaná), poštová adresa Eva Pillarova, Jakobyho 3, 010 01 Košice. Objednala si u mňa v prebehu 3dní dva balíky na dobierku. Ani jeden nevyzdvihla. Po vyše mesiaci sa mi balíky vrátili a nielenže som musela zaplatiť poštovné ale aj za to, že mi ich pošta vrátila. Prišla som nielen o 10,10€ ale aj o ďalšie kupujúce. Keďže som im povedala, že je tovar už predaný. Takže pozor na evitu!!! Na moje ďalšie správy nereaguje.

michaelapillarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofinka18
4. nov 2011

evavictoria- ponuka tovar, co uz nema, zhrabne peniaze a odmieta ich vratit

luba142
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perlicka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perlicka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bertica.h
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majuska81
4. nov 2011

A zase som tu. Pridavam dalsiu nespolahlivu, po ktorej po odoslani cisla uctu zlahla zem......stlienka@centrum.sk - Lenka Zlámalová - neregistrovaná samozrejme.. 😠 😠 😠

mamabiba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska27bb
4. nov 2011

Ja neodporučam registrovanu Patricia555.Pred dvoma týždnamy som si objednala u nej dva bodička s Minnie a druhé s Daisy.Chcela som jej poslat peniaze na učet,ale že ona posiela len na dobierku,tak reku v poriadku.Tým som myslela že ich aspon rezervuje,ale ponukala ich dalej a hlásilo sa stále viac záujemkýn,tak som jej napísala,že či my ich teda pošle,ked ich stále ponuka.Ona že áno,poslala som jej adresu a vraj my ich v pondelok pošle.Prešiel skoro týžden a nič-bodyčka stále ponukala,tak výhovorky že bola s dietatom v nemocnici a bla bla,tak že zase my to pošle v pondelok.Vo štvrtok som jej písala,aby ma netahala za nos,že my nič neprišlo,ona na to že to nechápe,ale v pondelok ich poslala.Už sa neozvala a dnes zmazala všetky inzeráty čo mala,tak to svedší o tom,že ich neposlala.Akože absolutne toto nechápem.Načo sa sem vlastne registrovala,ked potom robí drahoty s tovarom,aspon že som neposlala peniaze.Ak by sa znova prihlásila,tak ja ju neodporučam.

znava
4. nov 2011

Z vlastnej skúsenosti neodporúčam predávajúcu ,, Slavuliatko,, Predávala Bebu, ktorú mala asi tri mesiace rezervovanú , peniaze som jej poslala na účet v júli a doteraz ju nemám. Samozrejme výhovoriek má kopu, už aj peniaze mi asi tri krát vrátila, len všetko sa cestou ku mne niekde stratí. Viem že nie som jediná, koho takto oklamala. Vyriešila to po svojom, zmazala si všetky inzeráty. Ďakujem pekne, dúfam že jej tie moje peniaze pomôžu a deťom kúpi za to darček na Vianoce. Nech si ich užije.

bertica.h
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dagmarvan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
5. nov 2011

Neodporúčam: luciafranyova@centrum.sk - Lucia Smutná (neregistrovaná/ý), rezervovala si kočík, najskôr odpisovala, že ho berie a potom, keď už mala pre kočík prísť, ani čiarka... Takže som zbytočne pozastavila inzerýt, kým som mohla násť skutočného záuejmcu :(.

dagmarvan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luba142
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
5. nov 2011

pridávam nespolahlivú predávajúcu 2lenima prejavila som zaujem o pancusky, ktore mala v inzerate ako nove, este v ten vecer som ich uhradila prevodom a odvtedy ubehlo 10 dni a ja pancusky dodnes memam a predavajuca neodpoveda na akekolvek vyzvy ci otazky 😠 😠 😠 😠 😠 takze som prisla o peniaze a tovar nemam 🙄