Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

ewelinna
22. nov 2013

pridávam ďalšiu nespoľahlivú predávajúcu, ktorej som sa nechala oklamať o 14,20e...jej nick je jajkka1234, POZOR na túto mamičku...zaplatila som za topánky 31.10,dodnes mi nič neprišlo a dotyčná od 5.11 so mnou nekomunikuje...naposledy napísala, že jej 5.11 nabehla moja platba a dodnes- 22.11 NIČ!- nereaguje na moje výzvy, prosby o vrátenie peňazí, ani na negatívne hodnotenie 😢 ..neviem, čo robiť 😒 , už mi ostáva len kontaktovať admina, ale neviem, či mi to nejak pomôže 😠 . také maminy by si teda zaslúžili...

ewelinna
22. nov 2013

dnes mi prišiel konečne balíček od jajkky 1234...už som myslela, že nikdy neuvidím topánky ani peniaze, medzitým som zburcovala admina, písala sem a dala aj prvé aj negatívne hodnotenie, takže asi pomohlo... 🙂 , mamina vôbec nekomunikovala, pritom stačilo vysvetliť, čo sa deje a nemuselo dôjsť z mojej strany k týmto krokom 😒

jannika10
22. nov 2013

nedporucujem predavajucu nick SZAMARANSZKA - je to ANITA SZAMARANSZKA, predala mi evidentne nosene pachnuce tricko s mastnymi flakmi a flakmi od antiperspirantu ako tricko nenosene, nove, na ktore pripevnila zatvaracim spendlikom etiketu, akoze je nove!!!.. zistila som, ze nas je takto oklamanych viac, predava roztrhane, derave alebo spinave veci, ktore prezentuje ako veci v perfektnom stave.. vzdy je nasledne v komunikacii je velmi arogantna, obvini kupujucu, ze to urobila kupujuca, ze ona to tam nevidela, nemala, vec bola perfektna a peniaze nevracia.. aj ked mate zaujem komunikovat a zalezitost vyriesit, nasleduje ignoracia, vymazanie inzeratu aby ste nemohli reagovat alebo osocovanie.. foto tovaru a dalsie nespokojne v nasledovnom linku:

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/moja-zla-skusenost-s-pani-s-nickom-szamaranszka/

jannika10
22. nov 2013

@soni76
mohli by ste prosim aj mne poslat tabulku? dakujem

durikovajana
23. nov 2013

Ja tiez pridavam neregistrovanu mamicku ktora ziadala tovar na dobierku a neprevzala ho. Jej mail je dominga958@azet.sk. Neposielajte jej na dobierku.

durikovajana
23. nov 2013

@soni76 Bola by ste taka laskava a poslala by ste aj mne tu tabulku? Napisem vam do spravy moj e-mail. Dakujem

jerry3
25. nov 2013

@soni76 Môžem aj ja poprosiť o tabuľku???

jerry3
25. nov 2013

Dana Fľaková aj napriek tomu že má samé pozitívne hodnotenia je to podvodníčka pripravila mňa a moje dvojičky o vyšše 40€ a admini mi ani nenapísali, aspoň vyjadrenie som od nich čakala... ☹ ☹ ☹
https://www.modrykonik.sk/blog/danaflakova/

zuzulka833
25. nov 2013

nekupujte nič od maminka25318.Peniaze zoberie a tovar nepošle!!!!Pozor !!!! Ja som na nu doplatila!!!

wieruss
25. nov 2013

je mi to luto takto riesit, ale uz je to tyzden co ma predavajuca @zuzkamarcus peniaze odo mna na ucte a stale mi neprisla zaplatena suprava ... na spravy nereaguje, ale nove inzeraty nahodit vie 😠 netusim co teraz robit , lebo 23 eur co som zaplatila za supravu nieje malo ☹

gubcikova
26. nov 2013

neopdorúčam renata.gabcova@centrum.cz - renata gabcova (neregistrovaná/ý)

mata1710
26. nov 2013

Drahomíra Suchá
Banská Belá 😠 .............neprevzatá zásielka 😠

11kacenka11
27. nov 2013

@zuzkamarcus mozte sa vyjadrit preco ste neposlala uz zaplateny tovar peniaze mate na ucte a tymto vas vyzyvam aby ste nam dala vediet preco ste pani @wieruss neposlala tovar a aani sa neozvala

stanislavao
28. nov 2013

POZOR na tuto predavajucu - klame v popisoch a nekomunikuje
https://www.modrykonik.sk/blog/oblecenie13/

coffinka
28. nov 2013

ja pridávam tiež POZOR !!!!! MICHAELA DEMETEROVÁ,ul.sov.hrdinov 628/112,SVIDNÍK......NEPREVZATÁ D O B I E R K A !!!!

sabarre
28. nov 2013

v ziadnom pripade nedoporucujem Mobilcek.eu a jeho prevadzkovatela Andreja Borsodyho (0919 211 004), ktory casto predava mobily aj cez rozne internetove bazare . Predajca je nespoľahlivý, dohodu nedodrzuje, popis telefonu v inzerate je klamavý a nam poslal telefon s nefunkčným mikrofonom. V pripade problemu uz nereaguje ani na sms a nedviha telefon. Nedoporucujem nic od neho kupovat ani mu predavat, pridete o peniaze. V prípade podobného problemu sa mozete pridat k trestnemu oznameniu.

stanislavao
29. nov 2013

NEODPORUCAM klamarku a zlodejku s nickom oblecenie13

anelehka
29. nov 2013

ahoj,neodporucam tuto osobu natasahc,poslala som jej peniaze za bundu,najpr sa vyhovarala,potom ze vraj poslala a uz nereaguje na spravy,takze nemam ani bundu ani peniaze 🙄

lmwoman
29. nov 2013

ahojky, mohli by ste aj mne zaslať tabulku prosim....🙂)) dakujem babeny

andrejusa
30. nov 2013

ahojte chcem sa spýtať, či vam niektorej pomohol admin, alebo ak nie, čo vam pomohlo s neserioznymi predavajucimi,,, ja som jednej mamičke zaplatila na učet 17,50 eur a už týžden sa mi neozvala a balik samozrejme nedorazil,,, neboli to len moje peniaze, skladali sme sa viacere, ja som to vybavovala, teraz neviem čo mam robiť,,,poradte

danielllka
30. nov 2013

NEODPORÚČAM @vandi - Anna Večeřova, Predmestska 23, 010 01 Žilina- zlodejka! Predala poškodenú bundu, vyzvala ma tovar vrátiť, no peniaze mi nevrátila! Prišla som o 23 eur!
🙄

vejkadu
2. dec 2013

Ahojte, ja by som tiež poprosila tabulku ak mozem na vejkadu@azet.sk
dakujem pekne

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yohagolo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yohagolo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berenika39
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yohagolo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz