Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

patricionella
18. jún 2014

@nika185 ďakujem

sosana33
18. jún 2014

Pozor na túto osobu: Anetka Matušňáková, Hlohová 105/16, Hlohovec 920 01 (nick: superobchod123@gmail.com). Je to špekulantka. Najskôr zjednáva na cene, nakoniec sa neozve.

patricionella
18. jún 2014

Ahoj.
Dnes mi písal nejaký ďalší .... radšej nenazývam...kopírujem, čo mi napísal
Je neregistrovaný a volá sa petulo-21 azet.sk ... píše dosť podobne ako ten predtým asi je to jeden a ten istý.
Dobry den...Zaujal nas vas inzerat o tieto plavky.My hladame nejake pekne plavky pre malu slecnu,nemusia byt nove len aby boli v dobrom nositelnom stave,citali sme ze maju chybu,rozrthnutie (to sa da zasit),a ine chyby?Potesilo by nas keby ste spravili foto aj na postave,s predu,boku a zo zadu aby sme pozreli na aku asi postavu sedia,tiez par detailov najvecsieho opotrebenia...
je normálne, aby chcel fotky v plavkách???? Normálne sa bojím... 😕

ushuaia
18. jún 2014

@patricionella to urcite normalne nieje...pedofilny kreten... 😖

veruska1603
18. jún 2014

Ivana Chabanová-neprebratá dobierka,dala som sa ukecat na dobierku s tým,že dotyčná je 100percent preberie,pisala že je v zahraničí ale že ju preberie,no neprebrala a nereagovala ani na jediný mail,asi sa pod nou zlahla zem🙂,naozaj nepochopím takýchto ludí,milá Iva ak na niečo nemate tak si to laskavo neobjednavajte,pošta ma vyšla 3,15 a pri vrátení som platila 1,55,tak dufam ste si to užili...adresa:Ivana Chabanová,Družby 12,Banská Bystrica.

dafnea
20. jún 2014

Takže píšem znova. slečne Ingrid som napísala, že som ju zverejnila vo fóre ako v blackliste a pár dní na to,si balík nakoniec prevzala. Myslím, že toto ju nakoplo. No aj tak. Za tie nervy mi to už viackrát nestojí.

dafnea
20. jún 2014

@patricionella nieeee.och. to čo už tí ľudia skúšajú?! 😖 vrchol

patricionella
20. jún 2014

@dafnea nemusí každého napadnúť, že je to nie je v poriadku...podľa mňa je to ten istý, ktorý chce kupovať detské nafukovačky...píše, že má naozaj vážny záujem a dobierku určite preberie...takto si zistí adresu...kurnik... ☹ ale dobierku nepreberie...už dve pani takto prišli o poštovné 7 eur...volal sa zojko 72 dragon....

patricionella
20. jún 2014

@nika185 aha, čo mi ten Zoltán Gál napísal

petulo-21@azet.sk - Peter (neregistrovaná/ý) - 18. júna o 12:23

Dobry den...Zaujal nas vas inzerat o tieto plavky.My hladame nejake pekne plavky pre malu slecnu,nemusia byt nove len aby boli v dobrom nositelnom stave,citali sme ze maju chybu,rozrthnutie (to sa da zasit),a ine chyby?Potesilo by nas keby ste spravili foto aj na postave,s predu,boku a zo zadu aby sme pozreli na aku asi postavu sedia,tiez par detailov najvecsieho opotrebenia...
vyzerá, že je to jeden a ten istý...písal mi deň po tom, čo som zmazala jeho odpovede na nafukovačky...asi to bude nejaký úchyl...tie plavky predávam za 0,50 centov...prečo by chcel niekto ešte ďalšie fotky???!!!

lorela
20. jún 2014

@patricionella Bože, to je hrozné! Foto na postave spredu, zboku, zozadu... Detailov najväčšieho opotrebovania (no kde asi)...

nika185
20. jún 2014

@patricionella preboha, len ju nefoť, je to nejaký úchyl, pedofil alebo bohvie, aj deti sa unášajú, oni keď si všimnú, že sú na čiernej listine, tak zmenia mená a sú hlavne neregistrovaný, takým netreba ani odpovedať, načo chce skúšať debil, admini by mali neregistrovaných stopnúť, ak chce obchodovať, tak prosím zaregistruj sa.! A nefotiť deti, ani seba aj tak má každý inú postavu a inak to sadne a nieto deti a dokonca plavky,spodné prádlo a pod, ja nemám ani fotky deti, naozaj nebav sa s ním ani jemu podobnými úchylmi, je to nebezpečné a berte si to k srdcu všetky tu na koníkovi, aj ja mám strach lebo tým, že som mu zaslala dobierku, môže mať aj moju adresu a to som mu ešte aj vynadala debilovi 😠

patricionella
20. jún 2014

@nika185 neodpovedala som a kontrolujem si všetko...je to divne napísané...dala som to sem aby si aj iné mamičky dali pozor...

nika185
20. jún 2014

@patricionella Veľká Mača, to je okres Galanta, odtiaľ ak idú záujmy na dobierky a podivné vypisovanie, pozor, odtiaľ je údajný Zoltán Gál alebo ak sa aj vydáva pod iným menom, dávajte si pozor a neposielajte foto detičiek a ani svoje, každý má inú postavu, davajte len rozmery a dotyčný nech sa pomerá alebo svoje dieťa- TO JE UPOZORNENIE PRE VŠETKY MAMIČKY!

marianka3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika185
20. jún 2014

píšem znovu Upozornenie na istého Zoltána Gála, je z Velkej Mače, to je okres Galanta, dávajte si mamičky pozor, ak sa z tohoto okresu alebo dokonca z tej V. Mače niekto ozve na inzerát nereagujte, môže sa vydávať aj pod iným menom, je neregistrovaný, má záujem o nafukovacie veci, fotky detí a podobne, má veľa sľubov a chce zaslať len na dobierku s tým, že to na milionkrát prevezme, neposielajte foto detičiek, ani svoje, každý má inú postavu, dávajte len napísané rozmery a dotyčný nech seba a svoje deti pomerá.
Napísala som to znova pre prípad 🙂

kakavenko
21. jún 2014

@patricionella mne tiez pisal az 2-krat

patricionella
22. jún 2014

treba si na neho dávať pozor. Som rada, že som mu neodpísala 😒

zelkak
22. jún 2014

@zaba912
@katarinanr keď ste ma tu dala,tak ma láskavo odtiaľ dajte preč...

katarinanr
22. jún 2014

@zelkak Dobry den, neviem kto ste, s Vami som sa predtym nestretla. Ale kazdopadne Vam mozem povedat, ze vymazavat moze len Admin.

zelkak
22. jún 2014

@katarinanr Ďakujem za info-bola som krivo obvinená

zaba912
23. jún 2014

takze draha pani pod nikom zelkak krivo ste obvinena neboli ale pravom som vas sem dala tak ak by nieto pochyboval a mzslel si ze ste tu nepravom staci mi napisat a rada preposlem nasu konverzaciu kde som informovala aj admina sem sa davaju niky ktore si to zasluzia aby varovali iných!!!! tak tu neklamte ludi ze ste tu bola krivo obvinena!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

arianna1980
23. jún 2014

@emilyx dobry den prajem.Dnes som sa zaregistrovala a ten zojko72 mi pisal .A stale zistoval preco nepridam fotky svojej dcerky.Tak som si zistovala kto toje a co je zac.Nasla som iba fotky ,ktore ma na svohom niku zojko72

arianna1980
23. jún 2014

@emilyx dufam ze vam to pomoze.Zistila som kde mam napisat.A potom citam ze ten clovek obtazuje mamicky .Tak verim ze toto pomoze.Som tu 1den a uz prva zla skusenost.

emilyx
23. jún 2014

@arianna1980 To toto je ten uchylak? Vobec by som nepovedala. Cakala som nejakeho stareho chrena pedofila.

emilyx
23. jún 2014

@arianna1980 kto vie ci su tie fotky jeho ci si ich nestiahol od niekoho

arianna1980
23. jún 2014

@emilyx nepisala by som sem,len ma vystrasilo ze mi pisal len o dcerke teda o fotkach.Verim ze to pomoze.A ci tie fotky su prave neviem,ale mal ich tam.

nika185
24. jún 2014

mamičky, ktoré máte manželov policajtov, asi by nebolo na škodu im to foto ukázať, ak chce fotky detí, asi to nebude len tak, není to sranda

patricionella
24. jún 2014

spolužiačka policajtka mi odporučila neodpovedať a rozhodne nič nefotiť a ani neposielať.....

sladkasue83
25. jún 2014

wanda12 - Wanda Traubnerova, Krizna 32, 81107, Bratislava
velmi dlho vyse 3 tyzdne natahuje pri kupe, klame, ze posielala peniaze - nic nedoslo cely tazden som cakala, po negat.hodnoteni mi zacala vypisovat blbosti - neviem sa jej zbavit. kupovala u mna na PRO ucte - podla hodnoteni som uz 3.obchodnicka, ktoru natahuje, neprebera objednane veci - dali sme jej nedobre hodnotka.
nakoniec sa mi vyhraza a vypisuje blbosti

mataamato1994
28. jún 2014

Chcem upozorniť na kupujúcu menom Renáta Balážovičová, ul. Družstevná 30, 900 01 Modra.
Najskôr Vás bude otravovať celý deň nezmyselnými telefonátmi, vyžobroní nižšiu cenu, potom aby ste jej odpustili poštovné, nakoniec jej tovar pošlete a ona ho nepreberie. Telefonáty neberie, na sms neodpovedá