Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

zuzana105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avlys11
1. apr 2011

Prosim o radu. Nekupoval si u niekoho registrovany slavomir1 ? U mna si objednal rifle,peniaze poslal ale nenapisal adresu. Uz som mu x krat pisala internu postu ale sa neozyva. A neviem ako ju mam zistit. Dakujem ☹

beruska.zuzanka
1. apr 2011

@avlys11 skús adminom napísať, či aspoň mail sa nedá zistiť, alebo tak 😉

latvia
1. apr 2011

@avlys11 opytaj sa v teme
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

a poprosim aj ostatnych, tato tema ma byt len akymsi zoznamom nespolahlivych uzivatelov, skusenosti si vymienajte v hore uvedenej teme. Ak chce niekto niekoho vymazat z ciernej listiny, lebo ho omylom alebo nedorozumenim zapisal sem, oznacte dany prispevok pripadne napiste adminom IP a my to zmazeme.dik 😉

zuzana105
1. apr 2011

a teraz som nepochopila, prečo sa vymazali príspevky, kde sme pani Marcelu Stančíkovú chválili, že bola u nás seriózna kupujúca, teraz tu stále vystupuje ako nespoľahlivá, čo teda u nás nebola...a určite sa teraz vymaže aj toto...

martinka17
2. apr 2011

@zuzana105 popros admina, aby zmazali nesprávnu info 😉

traktor
2. apr 2011

@zuzana105 oznac prispevok, ktory je zavadzajuci / pri prispevku mas vykricnik, tak klikni nan /, takto upozornis admina a on ten prispevok vymaze 😉 , ak mas s pani dobru skusenost , tak ju napis tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ 😉

traktor
2. apr 2011

@zuzana105 tu v tejto teme boli vYmazane preto, ze tu sa pisu len zle skusenosti..

latvia
2. apr 2011

@zuzana105 pred tvojim prvym prispevkom som napisala vysvetlenie

gebeente77
2. apr 2011

lizonova.andrea@gmail.com - Andrea Lizoňová (neregistrovaná/ý) - nespoľahlivá, týždeň rezervované rifličky - potom ani obraz ani zvuk - takže zase jedna z tých, čo sa zabáva 🙄

valria321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka6
2. apr 2011

tento uzivatel je registrovany len od marca 2011, napisali este niekomu???

tomasko 11 - prosim vas pekne nemohli bistemi podarovat tie teplaki pre cerku ona take lubi chcela bisom jej kupit take nemam penize na take teplaki misito dovolit kupit nemozeme lebo zme natom dost zle rodini domcek nam spadol zme po povodnah a prisli zme ovsetko aj o nabitok aj o oblecenie o vsetko teras bivam u sestri z cerkov tak prosim vas aspon otje teplaki a ket mate este vjac tak podarujte pre cerku prosim vas pre boha a verte ze pisem iba pravdu prisaham vam na moju cerku

monica25
2. apr 2011

@iwka6 mne pisali toto iste co vam 😉
oni klamu jeich vac uz im boli podarovane veci a potom to predavali na nete a raz pisu ze maju dceru raz syna,....

iwka6
3. apr 2011

@monica25 dakujem 🙂

bzuco
4. apr 2011

@iwka6
aj mne písali...ani som neodpovedala 😝

zdenkasto
4. apr 2011

upozorňujem na velmi nespoľahlivú predávajúcu pod nickom "clauduss", peniaze dostala a tovar neposlala, takže dávajte si POZOR mamičky!!!

jancia
5. apr 2011

navrhujem adminom znemoznit pristup inzerovat na bazare osobe pod nickom "clauduss", ako vidim, nie som jedina ktoru natahovala o vopred zaplateny tovar 😠 neviem o co jej ide ale dalsie mamicky na nu nemusia doplacat tak ako napr. ja alebo zdenkasto, dakujem

beruska.zuzanka
5. apr 2011

@jancia napíš niektorej adminke IP 😉

kala33
7. apr 2011

dávam na čiernu listinu nezodpovednú kupujúcu- neregistrovanú zrzka2222@azet.sk - lucia šimorková (neregistrovaná/ý) .
najprv si chcela poslať postielku na dobierku som nesúhlasila nakoľko je neregistrovaná a nemala so referencie a dobre som urobila. Horko ťažko súhlasila že teda ju zaplatí na účet aby som počkala 3 dni , ja blbá že Ok počkám a ona sa viac neozvala, medzi tým som mala vážneho záujemcu..... Ma strašne napálila....!!!

iva1980
11. apr 2011

Ahojte, dávam na čiernu listinu nezodpovednú kupujúcu "naka5". Chcela odo mňa bundu, napísala, že peniaze už odoslala, takže som jej v dobrej viere poslala balíček a teraz nemám ani peniaze ani bundu. Na moje správy už samozrejme nereaguje. Dajte si pozor!!!!!

zdenkasto
11. apr 2011

@jancia aj ja som za znemožnenie pristupu tejto osobe"clauduss", ktorá klame a zavádza ľudí, dodnes nemám žiaden tovar a peniaze tiež idú z účtu nejakou dlhou cestou, tak si dávajte pozor na ňu !!!

anna5232
12. apr 2011

nunuka28@azet.sk - silvia hrotkova Nedodrzala príslub, ze vráti peniaze za poštovné.Neférové jednanie.

bublinka_11
12. apr 2011

Dobry deň
chcem upozorniť na predávajúcu aglutig https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/aglutig/ . Neposlala zaplatený tovar a neodpovedá mi .

mirush01
13. apr 2011

Pozor na uzivatela "tomasko11" !!! Jeden z jeho pribehov:
prosim vas pekne nemohli biste mi podarovat nejake oblecenie pre cerku ma 16 rokov a nema oblecenie ani obuv a mi sito dovolit kupit nemozeme lebo nemame penize a zme natom sost zle rodini dom cek nam spadol teras bivam u sestri z sojov cerkov manzela us nemam opustil nas us davno este cerka mala 2 roki conas popustil moja cerka chodi do skoli a nema oblecenie kazdii sajej vismjeva ze nema oblecenie a mnato boli tak prosim vas pomoste jej prosim vas pre boha

sunny1981
13. apr 2011

Ach jo, tak to vpadá, že jsem se také pěkně napálila...zaplatila jsem mamince" misapu" 500Kč za bundičku a punčocháčky, měla tu pozitivní hodnocení a víc jak sto inzerátů.Už je to 15dní a zboží ani zpráva o obdržení korunek ode mne nikde, navíc inzerát ani jeden a hodnocení žádné nikde nejsou☹Trošku podezřelé☹