Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

salko
5. okt 2013

@matik1 ano mohla som to tk urobit ale kazdy sa cely zivot uci a robi chyby nik nie je dokonali este raz s vam ospravedlnujem sklamala som vas je mi to strasne luto prepacte pekny vecer prajem

vvsystem
6. okt 2013

@veruska1603 Mne urobila to iste, najprv pisala kazdy den, aby som jej poslala tenisky 1.triedou, doteraz si ich neprebrala, uplna chudinka, ktorá nema v sebe ziadnu slusnost.

alicek36
8. okt 2013

@cajova_lienka ja sa nestíham čudovať čo za ľudia tu predávajú,určite bola nenosená 😒 😒 😒 možno rok ale predtým áno je to viditeľné, žmolky hovoria za všetko

zuzinka666
8. okt 2013

Oklamala niekoho michelleuk? Je to totálne klamárka. Dávajte si pozor je aj na fb. Prišli mi úplné iné veci, malej súprava roztrhaná a jedni nohavice neprišli vôbec. No a na to čo mi prišlo som čakala tri mesiace....

zuzanazuzana
8. okt 2013

Neodporucam @nelciatko , mamicka si dala u mna kupit gumicky v hodnote 16,64 eura a nezaplatila, urobila som chybu, ze som si nepozrela jej hodnotenia, tvrdila, ze zaplatila a nezaplatila, slubila poslat doklad o zaplateni a do dnesneho dna sa tak nestalo, profil ma aktivny, takze na MK chodi.

soni76
10. okt 2013

aj ja pridavam dalsiu nespolahlivu osobu Lilla Lénarthová,Nemešsegská 133/6,Dunajská Streda, neprebrata dobierka

pipinahege
10. okt 2013

noo aj ja sa pridavam @zabka1992
: je zapisane v skupinke pomahajme si v nudzi a mala napisane v bazari ze daqrujem sandalky 39 velkost 3pary, tak som jej napisala, a ona ze si musim nieco objednat od nej a mam jedny zadarmo, a potom mi pisala, ze ak bude objednavka nad 15 eur od nej tak mam vsetky tri zadarmo tak som si teda vybrala, pre malicku sandalky, za 10 eur a tricko tielko za 5 a ona si vypytala dokopy 18 eur aj spostou dosiel balicek, a boli tam len sandalky, co som objednala atricko, a jedny sandale ako darcek, a pisem jej ze kde sa stala, chyba aona ze jej tie ostatne ukradli,, a teraz co mam robit?: pisala, som jej ze jej poslem, spat to co som si objednala tie darovane si necham a ona nech mi posle spat peniaze,, ved to nije mozne ja nemam len tak 18 eur keby to bolo ako vravela, a pisala, ze v podstate 4 sandalky a jedno tricko s postou 18 eur to je ine,, ale takto to nieje feer ani mi nic sama nenapisala, ze prepacte tie dalsie 2 pary uz enmam ukradli mi ich, zmente objednavku alebo co,, ato ma nahnevalo, ala dat podla mna vediet,, ze tie dvoje uz niesu a objednala by som si len nejake tricko a jedny by som mala teda ako darcek podla teba je to fer?,

mona487
10. okt 2013

@mata1710
Dobrý večer,tiež som naletela asi jej dcére som poslala Ingrid Bikárová adresa je totožná,zásielka neprevzatá! e-mail majú aj : lala.2013@azet.sk - laura bikarova

shilou
11. okt 2013

etela lackova kucany 11 oborin 076/75-objedna a nepreberie zasielku

soni76
11. okt 2013

@soni76 takze pani Lilla Lenarthova z Dunajskej Stredy si nakoniec dobierku prebrala, ospravedlnujem sa 🙂

modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
12. okt 2013

Ďalší nespoľahlivý: patrik.biskupovic432@gmail.com , viem, že podviedol viac ľudí, nie je to asi ani pravé meno, keď ho zistím, pridám aj sem, je to podvodník/čka, oberá ľudí o peniaze a nič nepošle, ak podviedol aj Vás, prosím napíšte mi. Ďakujem

gebeente77
13. okt 2013

pridavam 2 x neregistrovanych - ladislav.wagner@centrum.sk - chcel overal zimny, vyziadal podklady a jasne, ani obraz ani zvuk, ale to uz ani nedavam rezervacky pri takychto exemplaroch, lebo vacsinou sa aj tak neozvu 😠 a este kepicovaveronika@gmail.com - prosila ma, ci jej mozem pockat cca 3 tyzdne do materskej, nebol problem, samozrejme viac sa neozvala, pre mna su tieto veci nepochopitelne... sme dospeli ludia, ked zmenim nazor tak aspon napisem, sak nehryzieme ci??? 😠

gebeente77
13. okt 2013

@tina78 Takze nakoniec som urobila dobre, ze som neposlala ako vidim 🙂

alenaban
13. okt 2013

nezaplateny tovar, nie vela, ale predsa, vyhovorky o nemocnici a pod. ...tak nech padne na uzitok!
dijasadiku@gmail.com
Andrej Mock Kalinkovo 303, 90043

lilinockaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seemani
14. okt 2013

@lilinockaa nenapadlo ťa, že tovar neprevzala pretože sa jej niečo mohlo stať a proste na tú poštu ísť nevie? Keď už má niečo zaplatené, nemyslím si, že by sa na to vykašlala..

janninn
14. okt 2013

@janninn Tu je teda viac info o podvodníkovi: email patrik.biskupovic432@gmail.com, jeho meno Róbert Dóša, Jánošikova 4/13, Rimavská Sobota 97901, t.č. 0948110084, pozor oklamal už viac ľudí, ak oklamal aj Vás napíšte mi, spojíme sa.

lilinockaa
15. okt 2013

@seemani ja nikdy nepisem na nikoho nic zle pokial nemam veci poriadne zistene, viem dobre ze mala moznost to prebrat, pisala som jej sms ze ak to nechce prebrat nech to aspon oznami na poste na to mi nic neodpisala a ked som pisala druhy krat ze ak to neprevezme tak pojdem na postu a dam zasielku stornovat nech sa mi vrati lebo uz som stratila niekolko zaujemcov zatial co to u nej visi tak odpisala ze jej mama to na druhe rano prebere, samozrejme nikto nic, stale same vyhovorky a mam velmi dobre zistene ako sa veci maju dokonca viem ze na tej poste bola sama osobne v tie dni ktore tam mala zasielku. Mne to tiez bolo divne ze niekto je stratovy na tom dokonca svoje peniaze ale asi ma dievca vela penazi a nudi sa doma. A okrem toho niesom jedina ktoru oklamala je tu na nu minimalne 10 negativnych hodnoteni od inych ludi

seemani
15. okt 2013

@lilinockaa tak to je sila, toto nepochopím teda.. radšej nech tie peniaze hádže bezdomovcom do klobúka..To sú ale blbci, zaplatím a neprevezmem... Ale na druhej strane, aspoň si to mala zaplatené a ak sa ti tovar vrátil, v podstate si ho predala 2x, nie? 😉

lilinockaa
15. okt 2013

@seemani no ja som mala zaplatene len postovne vopred, nechcem od ludi plnu sumu a za notebook by to bolo dost vela penazi, ale aj tak mam 3e prerobene za vrateny stornovany tovar sa plati 3.80e a postovne bolo 4.20e takze dokopy presne 8e a ona mi poslala 5e to postovne takze stratila som tie 3e a kopu zaujemcov co mi vyvolavali ze by aj osobne prisli, ja som ochotna posielat na dobierku s tym ze chcem aspon postovne vopred lebo som bola vela krat uz tak oklamana ze mi to neprebrali ale po tomto uz sa budem bat aj tak posielat asi 😀 to uz je naozaj chore, celkovo nechapem takych zakernych ludi co si objednaju nieco a neprevezmu ved aj tak s toho nic nemaju ale uz ked je niekto na tom sam stratovy aby urobil niekomu zle tak to uz je fakt sila

seemani
15. okt 2013

@lilinockaa jáj ja som si to zle prečítala, tak to je iné.. No tak potom podľa mňa dotyčná prehajdárila peniaze a kým notebook prišiel už nemala peniaze.. Lebo nemyslím si, že by len tak posielala peniaze ľuďom, aby im potom stál tovar na pošte.. Ale ľudia sú všelijaký...ktovie

kaja2210
15. okt 2013

Caute vsetci,,,davajte si POZOR na( paaaapi) okr.Namestovo,,pani,slecna ci kto to je,predava tovar vhodny do kosa a odmieta vratit peniaze. 🙄 🙄 🙄

lanczi
16. okt 2013

Ahojte,nič nekupujte od predavajucej @mmommy je to predavajuca @nazar zmenila si nick ktora tu uz oklamala nejednu mamičku,peniaze zobrala tovar neposlala,davajte si pozor!

nonatka
16. okt 2013

@babika0 Ahoj, prosim ta v com si mala zlu skusenost s pani Reginou Tancosovou?Teraz mi pisala ze by chcela nieco pre maleho ale je v zlej situacii...Co je zac? Nevies?Dik,

babika0
16. okt 2013

@nonatka otravuju ludi, vymyslaju si rozne pribehy, pytaju veci, keby sa tie pribehy aspon nelisili, clovek by im mozno i uveril..

macamac
16. okt 2013

@lilinockaa a kde predávaš? 😕
lebo tu si krátko a nemáš inzeráty
to sa kde toto stalo? na inom portáli? či si si kvôli tomuto problému vytvorila nový nick? 😕