Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mysky
9. feb 2012

pridávam ďalšieho "mŕtveho chrobáčika" kristinafoltanova@azet.sk - kristina foltanova (neregistrovaná/ý) 😠 Ja neodporúčam! 😢 😢 😢

piacere
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katmi
9. feb 2012

pridávam kramarova.nika@gmail.com - Veronika Kramárová (neregistrovaná/ý) - špekulantka..u mňa konkrétne mala záujem o 3vecičky, žiadala navyše zľavu, zľavu dostala, keď som jej poslala číslo účtu a sumu na úhradu, prišla otázka, či nezašlem na dobierku (pritom v podmienkach predaja mám jasne napísané, že na dobierku nezasielam), po mojom vyjadrení, že na dobierku nezasielam, tovar už nechcela. Odpísala som jej asi toľko, že presne pre takéto prípady neposielam na dobierku, pretože keď už špekuluje pri objednávaní tovaru, tak kde mám potom záruku, že tovar prevezme. Odvtedy ma neustále kontaktuje a vypisuje veci,ktoré ma nezaujímajú 😠 😠 Škoda, že tu neexistuje funkcia blokovania neželaných, resp. obťažujúcich správ, čo sa týka bazáru 🙄

uhrikovci
9. feb 2012

Pripájam ďalšie meno...nick patko2...mám na ňu veľmi ťažké srdce...dôvera na základe kladných referencií ostatných mamičiek sa vôbec nevyplatila.

jaja20
9. feb 2012

Pridavam dalsiu nespolahlivu - Paulina Stupakova,Slnecna 64,Lendak 05907,mail 19paula91,neprebrata dobierka,zbytocne som platila postovne vyse 2 eura + pokutu za neprebratu zasielku 1 euro.Dajte si na nu pozor!

katmi
9. feb 2012

ja neviem,čo sa tu roztrhlo vrece s naťahovačkami 😠 - neodporúčam gabulkaa@centrum.sk - Gabriela Cvancigerová (neregistrovaná) naťahovala ma za topánky cez týždeň, potom chcela stiahnuť z ceny, potom zase za sumu (zľavenú) poslať doporučenou poštou a keď som jej teda vo všetkom vyhovela, tak z nej vyliezlo, že to chce dobierkou, pritom veľmi dobre vedela,že dobierku neakceptujem,nakoľko už som s ňou raz obchodovala.. nakoniec obchod odhovorila a to som jej nechala topánky rezervované po celý čas 😠 😠 nerozumiem, čo sa tejto mamičke "prihodilo", ale od dnes s ňou už nie som ochotná obchodovať 🙄

janninn
9. feb 2012

@ronga aj mňa ťahala za nos táto tynusa88@azet.sk - len u mňa sa predtavila, ako ingrid horvatova, nie ako Jana, neregistrovaná, ale určite to bude tá istá. Takže pozor na ňu mamičky...

marta742
9. feb 2012

tiez chcem pridat nick patko2-natahovala ma dlho-rozne vyhovorky,nakoniec po upozorneni,vraj uz peniaze poslala a coskoro pridu-samozrejme nic neprislo,myslim si ,ze skusala,ci balik neposlem aj skor ako peniaze pridu...

borabora666
9. feb 2012

pridavam registrovanu ako @000000od 21.1. som jej drzala veci a neplati ani nereaguje na spravy
dalej neregistrovanu z.sofia@centrum.sk zuzana tirpakova...od 16.1. ma u mna rezervovane veci a platba nenabehla a nereaguje na spravy

stanislavao
10. feb 2012

vobec neodporucam. zla komunikacia, pani sa len hada, aj tak nic nekupi. chce dobierku a nedokaze pochopit, ze dobierku jej neposlem. utoci, nadava, velmi neporijemna.

fisiun135@azet.sk - zuzana bartošová (neregistrovaná/ý

lamadore
10. feb 2012

Neodporúčam - - - blcha18 - - - Pred pár dňami prejavila záujem o tovar a už sa neozvala.Dávnejšie u mňa kupovala hračky a to som jej poslala 2 urgentné správy aby začala reagovať ak niečo naozaj chce.Obchod medzi nami trval 2 týždne.A to mi ešte poslala na účet sumu bez poštovného.Ja som jej hračky aj tak poslala.Toho poštovného za 1e som sa samozrejme nedočkala.Myslím,že jej hodnotenia hovoria za všetko.

bartokami
10. feb 2012

neodporucam ninka18 ,dnes mi prisla bundicka -flakata,pritom som sa pytala mamicky ci nema flaky!!!!!Ked som jej dnes po otvoreni balicka napisala,ze ma flaky,a slusne ju poziadala o dohodu-o vratenie penazi,no odpovedala,ze bunda nema flaky a ze nevracia spat peniaze!Oklamala ma 😠 😠 😠 ,Ja som slusne za nu zaplatila!Pozor na nu!

kata2882
12. feb 2012

milucka 111 davajte si pozor,je to podvodnicka......uz figuruje vo viacerych nickoch...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobri vecer mila pani ZIJEM LEN Z MATERZKEHO PRISPEVKU Amanzel nerobi uz 6 mesiacov a odkedi nerobi nemozem sa dostat k peniazom a nemozem si nic dovolit kupit nejake sactvo na deti preto vas prosim ak mate nejake sactvo co nepotrebujete mne bi to velmi pomohlo mam tre dievcatka 10 rocnu 9 rocnu 2 rocnu velmi vas poprosim o taku pomoc napiste mi

hlavne,ze na net ma.....zaujimave 😠

skorpionik30
12. feb 2012

ahojte ja mam tiez prvu zlu skusenost neregistrovana mamicka anna garajova chcela overal 116 ktory som predavala za smiesnych 5 eur, inzerat som pozastavila na cely tyzden, pretoze mi napisala ze mam pockat v priebehu tyzdna som jej napisala kolko bude postovne nakolko overal je dost velka vec preverila som to na poste a ona mi napise ze si myslela ze jej to dam do eura ze ona take drahe postovne platit nebude a este jej mam dat vediet ako som sa rozhodla, ako keby to platila mne alebo co, no za dobrotu na zobrotu.....: 😢

leona82
12. feb 2012

Taky se musím podělit o špatnou zkušenost tady na bazárku. To byl nakonec i důvod, proč jsem se zde zaregistrovala. Pozor na nick Vanessa21. A tento inzerát: https://www.modrykonik.cz/bazar/baliky-obleceni...
Zaplatila jsem i s poštovným 650Kč a v balíku měla oblečení (a pořádně obnošené) na 3,4 a 7 let. Nejvíce na 7 let. Objednávala jsem oblečení na 1-2 roky.
Prve jsem myslela, že se jedná o omyl, protože paní byla po e-mailu velice milá, ale když jsem jí upozornila na to, že mi poslala jiné oblečení, než které jsem si objednala, napsala mi na to, že je jí líto že se mi věci nelíbí a balík zpátky nevezme. Od té doby nekomunikuje.Z nabídky, kterou inzeruje jsem neměla ani jednu věc.
Ozvala se mi další maminka, kterou tato paní taky napálila a poslala oblečení sice úměrně věku, ale taky obnošené.

julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leona82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leona82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
13. feb 2012

anna rigoova mla. slavičia 318 zlate klasy rastice 93039 nick: liliana34
pred týždnom mi napísala, že má záujem o tovar, dohodli sme sa na cene, poslala som jej č. účtu, najprv napísala že " prepačte ale banka bola zavreta pre vypadok prudu -pondelok by som poslala" a dnes mi napísala že ich nechce !!!
Mám to odvtedy zabalené, nychystané, napísaná adresa, inzerát s ostatných stránok vymazaný !!!!

bamarama82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janepro
13. feb 2012

mamičky pozor na ďalšiu asi "rómsku" podvodníčku. tynusa12345@azet.sk :
mam zaujem o balik oblečenia pre mojho chlaca mam zaujem ale na dobierku . moja adresa je ingrita horvathova hrnčiarska ves 210, 980 13 hrnčiarska ves ak možte poslite to čim najskor potrebujem
NIČ JEJ NEPOSIELAJTE, JE TO PODVOD 😠 😠 😠 😠

yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janepro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz