Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

moncicatko19
19. júl 2013

NEODPORUCAM PANI S NICKOM -------------------funa----------------------- PREJAVY ZAUJEM VYZIADA C UCTU A POTOM ANI MUUUUU ANI BUUUUUU...........A TO SOM NENI JEDINA UZ MA OD INEJ MAMICKY ROVNAKE HODNOTKO AKO SOM JEJ DALA AJ JA!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR NA NU::::::::::!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

ineshfr
20. júl 2013

Velmi by poprosila, aby vsetky maminky ktore cakaju od osoby mama83 peniaze by sa mne ozvali. Mne osobne je dlzna 50 eur na parny hrniec ktory som nikdy nedostala. Nemozem iny kupit kym mi to peniaze nevrati. A bohuzial surne potrebujem tu pomocky ked mam postihnute deta a stale som na cestach a na pobyty....
Dnes sa mi dalsa maminka ozvala ze ta osoba je jej dlzna 120 eur. V hodnotach je napisane ze uz 2 maminke vratila pred mesiacom peniaze. Tesim sa pre nich ale kolko maminiek nadalej cakaju na peniaze a kedy im to pride????
A ta osoba ma mailom tvrdila ze uz vratila 700 eur tak kvoli tomu mi nemoze vratit peniaze.
Co su to za obchodne praktiky ked musi iba vratit peniaze? A co robila s tym peniaze ked ludii nedostali svoj slubeny tovar?
Dakujeme moc za spolupracu.
A moc odporucam aby ste zatial neobchodovali s tou osobou mama83. Alebo po pomienkach ze vam posle produkt dobirkou

jajka68
21. júl 2013

Ahojte, neexistuje tu nejaky zoznam, kde su vsetky neseriozne kupujuce a predavajuce? bo keby som mala toto vsetko precitat a pamatat si to :( alebo neda sa to nejako vyhladat? dakujem

benne
21. júl 2013

@jajka68 použi google, napíš nick, meno, adresu.. dopíš modrykonik a tadááá 😉

jajka68
21. júl 2013

@benne vidis, to ma nenapadlo 🙂 dakujem

mamickatanja
22. júl 2013

Aj ja mam prvu neprebratu dobierku a samozrejme ziadna dalsia komunikacia, NESPOLAHLIVA OSOBA : miska2727 hlboka1849/1 samorin93101

rokycakova
22. júl 2013

pozor si dajte na predávajúcu s menom ACKA 19,nespoľahlivý obchod 2 týždne pon zaplatení neposiela tovar neodpísala až dnes po vyhrážkach ,vraj topánky neôže nájsť,pritom som je pred 5 dňami odpísala na ďaľší inzerát a tam sa hneď ozvala ,klamárka je to nezodpovedná ludra

zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ineshfr
22. júl 2013

Dolezita informacia
Ked poslete peniaze dopredu bankovym prevozom a vam nepride tovar, tak nestratite cas skontaktovat donekonecna predajcovi aj admin.
Poziadavte vo vasej banke aby vam bolo vratene peniaze. Banky medzi sebou spolupracuju. Ked predajca po 30. Dni nevrati peniaze, dajte trestne oznamenie na policii.
Nejaki predajcovia na tejto strane maju velmi zvlastne a pochybne obchodne praktiky tak treba sa pred nimi branit.....
Vela stastie vsetkych a trpzlivosti.

monika2012
23. júl 2013

Dajte si pozor aj na predávajúcu s nickom: nika99 - poslala mi "červený svetrík na zips málo nosený v dobrom stave" (toť citát z inzerátu). Keď balíček prišiel, bola v ňom totálne zažmolkovaná, vyťahaná, popáraná handra, ešte navyše hrozne špinavá, páchla, zips v spodnej časti celkom rozpáraný, no hrôza. Dala som jej ultimátum, že ak sa seriózne nedohodneme, dám jej negatívne hodnotenie, tak nech si rozmyslí, ako sa zachová. Inzerát zmazala a nič neriešila. Mne, žiaľ, nezostalo nič iné, ako napísať jej to negatívne hodnotenie a sveter jednoducho zahodiť ☹ Som z toho smutná a sklamaná, pretože si neviem predstaviť, že by som sa takto hnusne zachovala ja (nikdy!).

adena7
23. júl 2013

@medovka14 ja som zasa poslala peniaze jej na ucet, a tovar mi neposlala!! nehoraznost, ze takyto ludia chodia po svete a kludne spia!!!

adena7
23. júl 2013

@ineshfr ja som poslala predavajucej mrazula -dominika mrazovska- 4. jula 14,80 na ucet, tovar mi neposlala ani sa neozyva...okradla takto viac mamiciek tu na MK..tak zvazujem podat tr. oznamenie, len neviem, ci budem uspesna...:(

nomna
23. júl 2013

NEODPORÚČAM nakupujúcu honey85lh@azet.sk .....týždeň som jej držala tovar,že si ho vezme,po poslaní podkladov k platbe sa viac neozvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

viki75
23. júl 2013

nespolahliva:
mn18940@azet.sk
rezervuje, ze zaplati o tyzden a potom napise, ze nema zaujem:((

viki75
23. júl 2013

aj tato pani rezerovala a viac sa neozvala-na platbu som cakala vyse 2 mesiacov.....stale ma len tahala za nos a nakoniec mrtvy chrobak:
mis-ska000@azet.sk

viki75
23. júl 2013

dalsia nespolahliva hviezda:
petrakarabova@gmail.com

rezervuje a viac sa neozve...:(((

ineshfr
23. júl 2013

@adena7
Musite najprv poziadat cez vasu banku aby peniaze vam bolo vratene. Ked do 30 . Dni neposle vtedy sa da trestne oznamenie na policii. Nemozem vam slubit ze to ide. Hlavne ked ona sama nema peniaze aby to zaplatila. Ale takym sposobom mozete upozornit na tu osobu aby uz skoncila. Dostala som peniaze. Ale nie celu sumu, postovne si nechala pre seba.....ok je to mala suma ale mi ide o princip. Ked kazdemu nevrati postovne, tak moze aj tak zarabat????
Vela stastie vam prajem.

adena7
23. júl 2013

@ineshfr mam teda zajst normalne do banky a poziadat aby mi prisli peniaze spat a udat jej cislo uctu?

ineshfr
23. júl 2013

Ano date banke cislo ucta tej osobe, a povedzte ze ste platili za jeden tovar ktory vam nebolo poslane a ziadate aby peniaze bolo vratene. Ale musite mat doklad ze ste to peniaze naozaj zaplatili.....bankovy vypis, atd....

vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz