Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

luna13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haramiova
3. dec 2012

Chcem upozornit na pani s nickom: marylea - Lea Tatárková, Podrečany č.30, 985 54 Lovinobaňa. Tejto pani som ešte 26.11. utekala urychlene poslať 1.triedou nalepku zo suťaže Billa čo jej chybala. Chcela ju surne asi preto že končila už suťaž. Na druhy den mi podakovala že jej prišla. No mne však už od nej uhradene poštovne 60 centov neprišlo. Pritom mi pisala ešte v ten den že to ide uhradiť. Čudujem sa že jej neni hanba kvoli takej sume toto urobiť. Ako sa vravi " za dobrotu na žobrotu" Neni mi ani luto tych 60 centov ale som nahnevana ako ma oklamala a môže tu oklamať aj ine mamičky.

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett9
3. dec 2012

@bibina25 klaudiu karasovú...tá je všade na čiernej listine MMB aj BB...o nej sa už hodne písalo 😉

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisinka29
3. dec 2012

anielicek2@centrum.sk nenabehla platba a ani ziadna odpoved , je neregistrovana.

anett9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana090
4. dec 2012

Chcem upozorniť na túto kupujúcu Michaelu Hrčkovú z Bánoviec nad Bebravou s emailom dudulienka1988@azet.sk ktorá nepreberá dobierky a následne nereaguje na email.Dajte si na nu pozor ! Prikladam aj jej fb https://www.facebook.com/michaela.hrckova.54

solcanka
4. dec 2012

neodporučam "janka.beganova@azet.sk - Jana Begáňová(neregistrovaná/ý)"-napise,ze ma zaujem o tovar,chce ho a viac sa uz neozve a neodpovedá. 😠

diana090
4. dec 2012

daľšia nezodpovedná Lea Mašková, Račí potok 4, Košice z bazosu. Najprv chcela tovar na dobierku, dohodli sme sa na platbe cez ucet avsak ta uz neprebehla. Urcite by som tejto osobe na dobierku vecicky neposielala je dost mozne zeby si ju neprebrala.

lubikass
4. dec 2012

pridávam dalšie nezodpovedné, ktoré si neprebrali dobierku: evicka.balogová@zoznam.sk - eva balogova madacha3 velky krtiš99001, pavlina777@azet.sk. - pavlina lackova fučikova 7/1 handlova. Prosím Vás, nie je tu nejaký tabuľkový zoznam týchto ľudí, aby som to prehľadne a rýchlo našla? Lebo sa mi nechce prebehovať 100 strán.. Dík

lubikass
4. dec 2012

@luna13 ešte že poznajú to slovo: RASIZMUS. zneužívajú ho na všetko. už sa mi z neho vyhadzujú vyrážky. TAk nech sa prispôsobia a správajú sa normálne a to slovo môžu zo svojho slovníka vymazať.

luna13
5. dec 2012

@lubikass no len smiesne je to ze tentokrat som neutocila nato ale ona sama to pouzila asi podla seba sudim teba :D

martinka17
5. dec 2012

@lubikass https://www.modrykonik.sk/fotoblog/vefi89/clano...
je tu jedna dobrá dušička, čo to sleduje 😉

lubikass
5. dec 2012

@martinka17 ďakujem🙂 Jéminenky, ale je tých ľudí neúrekom....

01kvapka
5. dec 2012

pridávam nespolahlivu kupujucu,neregistrovaná miska.pallyova@mail.com - michaela pállyová z Banskej štiavnice. vypyta si podklady k platbe,potom nič,potom je zas odcestovaná,a potom zase nič. takmer dva tyždne som mala pozastavene dva inzeráty a nič z toho. adresu ale poslala - bez penazi.

stanislavao
6. dec 2012

Neodporucam
Maja.kollarova@azet.sk - Mária Kollárová (neregistrovaná/ý)

momo111
7. dec 2012

pridavam nespolahlivu predavajucu @pupikka (Kateřina Vyskočilová TT) mi namiesto inzerovanej vraj prekrásnej detskej bundičky za 15eur+pošta (za tie peniaze by mala byť) poslala bundu zašednutú, deravú a s poriadnymi zatrhnutiami a samozrejme odmieta vrátiť peniaze! no a to ani nehovorím že sa ma na začiatku komunikácie snažila obtiahnuť na poštovnom vraj mi to pošle ako obyčajný list za 2 eur no hanba

gumimaci
7. dec 2012

bartovaadka@azet.sk neodporucam (rezervacia niekolko dni, vypytala si cu, a potom uz ani obraz ani zvuk)

mata262
7. dec 2012

mpartlova-nespolahliva

majina.b
7. dec 2012

neodporúčam :
aduska.blazenakova@seznam.cz - Anna Blazenakova
(peta125@hotmail.com) Petra Ižvoltová

jankah77
8. dec 2012

neodporucam neregistrovanu: ivana.bacinska@pobox.sk - Ivana Švaralová ... objednala si tovar, este aj zjednala postovne zdarma, vypytala cislo uctu a slubila poslat peniaze - cakam od 2.12, na vyzvy nereaguje.

jankah77
8. dec 2012

teraz som nasla ivana.bacinska@pobox.sk - Ivana Švaralová zaregistrovanu na MK ako bella77 ... takze, tuto osobu neodporucam

nada82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
10. dec 2012

Predávajúca barcha Barbora Tomanová, Nemšová , predala mi handru s vynikajúcim popisom aj fotkami v inzeráte, reklamáciu riešiť odmieta, respektíve, pomazala inzeráty a ko niec, toť jej riešenie.... neodporúčam, pozor na ňu, ak niekde na ňu natrafíte.

stasim
10. dec 2012

neprebratá dobierka Ildiko Takácsová Holice 37 BMW525@centrum.sk

stanislavao
11. dec 2012

nespolahliva kupujuca
berousk
mala zaujem o nohavice, po zalsani info sa viac neozvala a to pisala, ze "mam zaujem". ked napisem, ze mam zaujem, to znamena, ze to chcem kupit.

stanislavao
11. dec 2012

@jankah77 jaaaj, ja cakam od jednej peniaze od polovice oktobra. a to vzdy raz za 2 tyzdne napise, ze ma zaujem a peniaze posle hned, ako jej to IB umozni. asi sa dobre zabavaju

stanislavao
11. dec 2012

nespolahliva
mata128
mala sa ozvat, ci jej sedia miery a nereaguje.