Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

eurecka
8. nov 2012

sheewa26@gmail.com - Anna Feketeová (neregistrovaná/ý) Ma zaujem o tovar a potom sa vobec neozve ani na viacero sprav. 😒

bibina25
9. nov 2012

Neodporúčam nakupujuúcu z bazoša, poslala adresu, ale peniaze akosi zabudla 😀, email: karasova.klaudia@gmail.com, adresa Klaudia Karasová, Športová 615, 90873 Veľké Leváre.

littledevil
9. nov 2012

Neodporucam
mrna30@azet.sk - Alena Vargova Nemethova (neregistrovaná/ý)

kakasaka
9. nov 2012

ahojte kocky chcem sa opytat nemate ziadna skusenosti z Mery333?poslala som jej peniaze uz minuleho tyzdna a balicek stale nedosiel pritom ma hodnotenia dobre ale neodpisuje ani na spravy nic...

m.zuzanka
9. nov 2012

@kakasaka tvoju otázku napíš sem : https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ tu sa píšu nicky , ktoré sú nespoľahlivé 🙂

pastelka74
10. nov 2012

@bibina25 ..klaudia karasová je podvodníčka prvej triedy......nikdy nepošle peniaze za tovar,ja som to musela riešiť cez admina,až potom sa mi vrátili peniaze....... 😝

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
10. nov 2012

jajuska12 • okres Topoľčany
urcite neodporucam tuto proshopacku. predava novy tovar, ktory neni ochotna vymenit, ak by velkost nesedela a ze tovar spat neberie. tovar kupeny cez internet ma zakaznik pravo vratit, ale to jej zrejme nic nehovori.

janka196
10. nov 2012

neodporucam predavajucu s nickom @19ninka27 . napriek kopec pozitivnym hodnoteniam ma maximalne sklamala. robili sme vymenny obchodik. ja som dostala obnosene zosuchane veci a ona super veci v top stave. este aj klame ze balik nema a oklamala ma aj na postovnom lebo sme sa dohodli na poste doporucene a poslala to lacnejsie 😠 😠

19ninka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbet124
10. nov 2012

Bohužiaľ neodporúčam: tynusa88@azet.sk - eva horvathova (neregistrovaná/ý) ...rezervovala si u mňa kostým do 6.11. a odvtedy nereaguje :(

legenda
10. nov 2012

nerezervujte, nepredavajte, nekomunikujte s nou len namotava, prehovara davidaadka@gmail.com - Adriana Krajčovičová 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katikas
10. nov 2012

Neodporučam neregistrovanu Sona Kešeľova ,Pavlovce nad Uhom ulica Za Poštou 391/46 07214 😠 Vypyta si c.u.,napise,ze peniaze poslala zo Sl.sporitelne,ze urcite za 2-3ich mam.Samozrejme,ze peniaze neprevedie,caka,ze clovek jej naleti a posle skor nez pridu peniaze.A potom uz na maily nereaguje.Je to klamarka a podvodnicka,pozor na ňu! 😠 😠

mata262
11. nov 2012

zmesarosova@gmail.com nespolahliva

janka196
11. nov 2012

rada by som stiahla uzivatelku @19ninka27 z ciernej listiny kedze sme si veci poriesili k spokojnosti oboch

mawka
11. nov 2012

@jankah77 od renaty saray som raz kupovala postielku, predavala ju rozlozenu, tak vyzerala ok, doma som ju rozbalila a nedala sa zlozit, total suvix, otras a komunikacia otrasna! neodporucam ani ja.

eurecka
11. nov 2012

mojzisova.adriana@gmail.com Ma zaujem o tovar, pošlem udaje k platbe, pak sa dlho neozve a na výzvu zareaguje, že si vybrala iné.

barbyes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
12. nov 2012

pozor na pani macinka92 neposiela baliky len peniaze prijma !!!!!!!!!!!!!!!!!! bola som podvedena a oklamana !!!!!!!!!!!!!!

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovacska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovacska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inffinity
13. nov 2012

@mata0812
@janakjk tato zkušala teraz aj na mna : xxltekvica@azet.sk - kucerova renata

zuzka767
13. nov 2012

Neodporucam pani klara84 , Klara Pongova z MK chcela poslat na dobierku balicek, presli uz 2 tyzdne a stale si nevyzdvihla balicek, argumentuje , vzdy nejaku vyhovorku.Dnes som sa informovala na poste ako je to s dobierkou , ked sa neprevezme.Takze sa mi vrati a zaplatim znovu postovne.Uz raz som platila , ked som ju posielala a znovu zaplatim ja cez 3 EURA.Este som bola aj ustretova , ze zaplatim polovicu postovneho 😢 .A takto sa mi odplatila.Uz nikdy neposlem na DOBIERKU.A pozor na p.Klaru Pongovu. 😢

zuzka767
13. nov 2012

Tak sa ospravedlnujem p. Klare Pongovej 🙂 som velmi rada ze si nakoniec prevzala balik a je snim spokojna.Dakujem jej za nakup a tesim sa aj nabuduce a dufam ze uz bude vsetko ok.ZuzanaProsim o stiahnutie s ciernej listiny. 🙂

primadona
13. nov 2012

Ja neodporúčam pani pod nickom lyzziant.Kúpila som si od nej bábiku,no balíka som sa nedočkala.Je to podvodníčka ☹

tinkaga
15. nov 2012

žienky, daľšia nespoľahiva, pozor na susana22@azet.sk , Zuzana Martišová, dunajská , Nitra - klamárka, ktorá si objedná tovar, sľubuje a nepreberie ho 🙄