Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

melyna
6. jún 2012

aj keď nerada, ale musím upozorniť na neregistrovanú karin-1@azet.sk, najprv, či nepošlem na dobierku, ja že nie, potom si vypýtala č.u., ktorý som poslala 24.mája a že pošle peniaze a doteraz nič, na správy nereaguje.Je veľ takých, ktoré si vypytaju č.u. a potom nič žiadna odpoveď. Viem, že sa môže prihodiť všeličo, keďže skoro všetky asi máme deti, ale keď prejde týždeň, potom dva, mesiac a stále žiadna odpoveď, to je už trochu podozrivé. Ak niečo chcem, tak to kúpim, ak na to nemám, tak sa ani nepýtam, ak si to rozmyslím, nič sa nedeje, veď sa nepohryzieme.

nikolik88
6. jún 2012

Neodporucam!!!!!! oligoooo tiez mi písala či by sme si nevymenili tovar pristupila som nato.ja som jej dala 2 tricka Nike uplne nowe jedno bolo raz oblecene a ona mi dala sveter na ktorý som sa pýtala ci neni nahodou zožmoleny a povedala nie neni mu nič.druhe tricko čo mi mala poslať do tej sumy tak prislo dierave špinave a v hroznom stave som sklamana!!!pisala som jej nech mi pošle nazad moj balik a jej odpoved?! citujem!(Veci naspat neposielam nič mu nie je)chapete???noooo katastrofa....a od vtedy neodpisuje vobec na nic!!!

myfree
6. jún 2012

Predavajuca luskacik32, zavadza a neposle tovar aky opise v popise... dalsia komunikacia s nou je iba strata casu a nervov... 😠

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickao
8. jún 2012

Dobrý den, tak bohužel i já musím přidat špatnou zkušenost s KATEŘINA HELEŠICOVÁ. Paní chtěla poslat na dobírku, poštovné stálo 102 Kč. Balíček si nevyzvedla. První se vymlouvala že byla v nemocnici. Pohrozila jsem jí policií, nebo že zajedu na danou adresu pokud do týdne nepošle poštovné (těch 102Kč) snad to pomůže ☹

jagatko
8. jún 2012

Tak ja sem pripajam nick LACOMARKO, 29.5. mi napisala , ze ma velky zaujem o kratasky, ci jej ich mozem do 7.6. rezervovat, bez problemov som pozastavila predaj, 7.6. preslo, a nic, tak som jej pisala a az na druhe upozornenie napisala ze nema zaujem, Neviem naco zavadza, a ked nema zaujem, tak nech laskavo da vediet, ne ze ja cakam a cakam a nic. Takze radim pre nu nic nenechavat rezervovat 🙄

jagatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beacan
8. jún 2012

Ja chcem upozorniť na mamičku pod menom saska 777. Predáva poškodené veci a tvrdí, že sú v perfektom stave. Predala mi bundu za 9 evri + poštovné a teraz som zistila, že tá bunda má vytrhané zuby na zipse a zašité rukou. A ona ma pekne poslala do teplých krajín. Prosím poraďte mi čo s tým. Nechce mi vrátiť peniaze ani bundu nechce späť.

sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beacan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beacan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beacan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
8. jún 2012

@beacan co sa stalo + fotky pridaj tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ , lebo v tejto teme ti to bude vymazane

beacan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beacan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eniuch
8. jún 2012

neodporúčam predávajúcu "maminqaa" - neskutočná klamárka a nekompetentná osoba

jonas17
8. jún 2012

neodporúčam predávajúcu maminqaa...zavádza o poslaní balíku, nakoniec mi prišiel, ale až po cirkuse na MK...

dankal
10. jún 2012

neodporucam predavajucu lucjanka (okres Zilina) predala mi detske sandalky Gufo , v popise "ako nove" - sandalky boli schodene, zapinanie a ozdoby poskodene, farba olupana, na podrazke prilepene blato. kontaktovala som ju 5x cez MK, nereaguje, vratila som jej tovar a ani na to nereaguje.... absolutna neserioznost!

stanislavao
10. jún 2012

sarka10@azet.sk - sarka10 (neregistrovaná/ý)
NEODPORUCAM - chcela oblecenie - balik veci, co ponukam zdarma, ale po zaslani info a ziadosti o adresu sa uz viac neozvala.

lavazza
11. jún 2012

Nedoporučuju radmana39@seznam.cz - Radka (Neregistrovaná/ý)- 30.května psala,že má zájem o zboží, tak jsem jí napsala číslo účtu a poprosila o adresu,že zatím balíček připravím než budou peníze na účtě a ona,že peníze hned druhý den pošle. Dnes je to skoro 14 dní a peníze na účtě nejsou a ještě úplně přestala komunikovat.
Proto nedoporučuji...

mojmacik
11. jún 2012

@stacinka supeeeer ani som nevedala,ze sa tu spomina moje meno a este v negativoch..pozor pozor na reciiiiii 😉

mojmacik
11. jún 2012

jaaaaaaj to som chcela do IP

bubo1104
11. jún 2012

chcem upozorniť na predávajúcu zaregistrovanú pod názvom / ssrdiečko3 / . Kúpila som si od nej tenisky PUMA za 26 eur + 2,50 poštovné . V popise schválne zamlčala ich stav , aby na nich profitovala. Boli zažltnuté , schodené , špinavé , dokonca sa začínali párať pri otvoroch na šnúrkach . Žiadala som paní , aby mi vrátila peniaze a ja jej tovar počlem späť , ale to odmieta . Vôbec nechápem taký prístup a nepáči sa mi , keď niekto schválne zavádza pri predaji . Neviem čo si s tovarom počať a už som stratila dôveru , že si vstúpi do svedomia . Dávajte si na ňu pozor , aby ste nadopadli tak ako ja , že budete mať peniaze fuč a doma brakový tovar

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berus222
12. jún 2012

jaja566@azet.sk - zuzana moja neregistrovana zla skusenost

huxy
12. jún 2012

neodporúčam predávajúcu s nickom vikivivi
dôvody aj s fotkami tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/huxy/album/c...

31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz