Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

livika1990
8. mar 2013

sisuska_1995@azet.sk NEODPORUCAM !!!!!!

kacena395
8. mar 2013

marcela.bangova@azet.sk dala si poslat na dobierku a neprebrala aj ked bola oboznamena s postovnym...

11motylka11
8. mar 2013

Pozor ---> onga1312 - neodporúčam, absolútne nespolahlivá, naťahuje čas, už 2 a pol mes presne od 24.1.2013 mi chodia od nej peniaze za súpravy , ktoré som jej poslala po oznámení, že mi peniaze poslala. Cena bola smiešna, tak som to riskla. Samé vyhovárky ,nakoniec nic nekupila ! Dajte si na ňu pozor ...

micikatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
11. mar 2013

pridávam sem neregistrovanú svetlana.meluchova@azet.sk nechá si rezervovať tovar a po týždni napíše že si kúpila iné.... 😝 😝 😝 😝

martina21fly
12. mar 2013

@lusilala aj ja mam taku lilienka27,som z nej velmi sklamana

balek
13. mar 2013

POZOR ak sa vam prihlasi tato pani: somblondinka@gmail.com - jana harbuľakova (neregistrovaná/ý) - 8. marca o 10:28
JANA HARBUľAKOVA CHYM 42 04474 KOšICE-okolie: na vas inzerat, tak snou nestracajte ani cas je to riadna klamarka neviem oco jej ide je uverejnena aj na Baby bazare Najprv pita tovar odlozit potom posle aj adresu a nakoniec napise ze zajtra peniazky posiela a peniazky niesu ani na piati den a len keby bola ochotna a odpovedala na moju otazku ci si to uz rozmislela stou kupou ziadna odpoved dodnes .a Janka ak si to citas aj ti tak ti oznamujem ze ti nieco poslem na tvoju adresu budes prekvapena PA 🙂

pastalkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuska30
13. mar 2013

biankal -rom (romka )dajte si pozor nevhodne spravanie ...a neposielajte dobierkou bude vamnadavat do gadžov a podobne

bajlinka_tn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkapytlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkapytlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkapytlova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinasifrova
15. mar 2013

Alexandra Gercsiova, SNP 15/3, 97242 Lehota pod Vtáčnikom - neprebera zasielky !!!!

norca76
15. mar 2013

Ahojte maminky,Chcela by som napisat svoju skusenost s maminkou 72monika ,od 21.februara si objednava nejake veci,rezervovala som ,potom sa 10dni neozavala,zas si ich objednala a od 6.marca sa nezvala.Nechcem sa nikoho dotknut,ale zda sa mi to dost nefer.Takze maminku neodporucam!

mirage4
16. mar 2013

Ahojte ja mám zlú skúsenosť s Ik 2011, peniaze som jej poslala na účet vopred ako chcela,ale zásielka už 2 týždne nikde,aj keď ona tvrdí že ju dávno poslala, je to moja chyba a dopredu už peniaze viac nepošlem, O jednu skúsenosť mám naviac.

brnka
16. mar 2013

ja neodporucam janulka12345 - chcela kupovat, vypytala si cislo uctu a uz viac sa neozvala......

stefit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brnka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stefit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brnka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stefit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetka1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana32
17. mar 2013

@stefit - súhlasím, takto to je aj na BB
http://www.babybazar.sk/blacklist.php

benne
17. mar 2013

@stefit stačí použiť google, zadať meno, alebo adresu, alebo nick a ak máš priveľa výsledkov, dopíš modrykonik, alebo blacklist, alebo čierna listina a vyhľadá ti to samé.. ja to robím len tak a vtedy môže táto čierna listina fungovať rovnako, a je na každej z nás, čo tu pridáva príspevky, či zadá len nick, meno, adresu a dôvod, alebo nie

P.S. táto čierna listina slúži len na zadávanie nickov a na nič iné, nabudúce sa môžete o tzv.mrtvych chrobákoch (napíšu a neozvú sa) pokojne baviť v téme na to určenej: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

lubika86
17. mar 2013

neprevzatá dobierka..zavádzanie..pozor na užívateľku s nickom @lalijka - ida borsodiová z popradu..hoci tu má kladné hodnotenia,na iných stránkach je na každej čiernej listine..mail satech@centrum.sk - stačí nagoogliť

suszi
17. mar 2013

Pridávam sem pani s nickom @kaajso - OKLAMALA mňa a viaceré mamičky , pobrala peniaze a tovar nemáme! Zistilo sa, že fotky v bazare jej ani nepatria. Celý jej bazar je jeden podfuk. 😒 ☹ Dúfam,že sa nám podarí dostať späť svoje peniaze.

lalijka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnunka
17. mar 2013

michaela_kiralvargova , nový župan podľa opisu mi prišiel úplne špinavý, nedala si ani tú námahu ho oprať, veľmi neseriózna 😠 😠 😠