Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

berenika39
2. dec 2013

@yohagolo jste dvě dospé ženy, uzavřely jste obchod, na něčem jste se dohodly. je jen na vás, abyste to vyřešily, ani deset adminů nebude zasahovat do vašich obchodů, protože pokud jedna nebo druhá strana něco nedodrží, není v moci nikoho jiného to ovlivnit🙂. můžete zkusit najít kompromis - jedna z vás bude muset v tuhle chvíli ustoupit, jinak i kdybyste se uštěkaly, k ničemu to nepovede. urážky ani pomluvy ( a nikdo další tady nemůže vědět, nakolik jsou oprávněné), nepatří do diskusního fora, ale do Ip. děkuji za pochopení a držím aplce, abyste to samy vyřešily k oboustranné spokojenosti.

soni76
2. dec 2013

dalsia nespolahliva kupujuca, neprebrala dobierku Andrea Sarova,Stara Huta 199, Slatinske Lazy

kimi2
2. dec 2013

Dobrý večer prajem tak mám tu jednu predávajucu s nickom denisee1311, adresa Denisa Gyenešová Ulica Márie Terézie 33, 90851 Holíč,od 16.11. Oobjednané a zaplatené topánky a do dnešného dna nič ani topánky ani peniaze a ani neodpovedá mne na ostatné inzeráty normálne komunikuje a predáva

yohagolo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenaban
3. dec 2013

veronica21 - veronika Majtanova, Horny Vodicov 213, 02345....neodporucam predavajucu, vyslovene som sa pytala, ci su cizmy kozene, jasne vidno v popise ze nie su, oklamala ma a ked som chcela cizmy vratit, drzo skonstatovala, ze "aj tak ste spravili dobry obchod" a inzerat vymazala. odvtedy nekomunikuje...

evamataseje
3. dec 2013

Ahojky chcem upozornit ná neregistrovanu osobu
Zsanett539 žaneta Hugyarova veľmi nespolahlivá
Osoba objednala si balík oblečenia ná dobierku a po mesiaci
Sa mi vrátil späť.

pakin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betka22betka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivas7
4. dec 2013

Pozor na tuto osobu, Tana Vaculova z bratislavy-na modrom koniku ma nick jadorezada.kupila som od nej na inom bazari dve monsterky - po troch tyzdnoch natahovania a vyhovoriek z jej strany, mi konecne poslala dve babiky,ale uplne ine a v omnoho mensej hodnote! uz je na nu podane trestne oznamenie v inej veci od inej pani, tak sa nedajte oklamat!

pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavuliak
4. dec 2013

@siuzi Dobrý den chcem sa spýtat na pani Klaudiu Karasovu s ktorou ste mali zle skusenosti....Teraz pred vianocami sme zhanali pre dva a pol rocneho syna motorku na bateriu a ona ju mala na inzerate na bazare.sk. chcem sa spýtat ci nahodou neviete ci ste sa nestretli s tým ze by si od nej niekto niečo objednaval zaplatil a nic mu nedoslo..... Dakujem Vam pekne za odpoved

soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
4. dec 2013

@betka22betka ja som si urobila tabulku vsetkych nespolahlivych ktori su tu spominani dalo to dost prace prejst vsetky strany 🙂 pred odosielanim si ju vzdy prejdem 🙂 nie je to 100% vzdy sa najde niekto novy ale lepsie ako nic

siuzi
4. dec 2013

@slavuliak ahoj,ja som jej pred vianocami poslala vyhrievaciu deku,lebo ma prosila,aby som jej poslala,nech to dojde do sviatkov a peniaze som nikdy nevidela. 😠

betka22betka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
5. dec 2013

oblecenie13 = klamarka, podvodnicka, zlodejka
mna okradla o 8e
a tuto pani
lucia.lackova2@azet.sk - lucia lackova (neregistrovaná/ý)
o 27e.
pozor na nu

ivn
5. dec 2013

Neseriózna nakupujúca, zavádza a klame, pošle adresu a peniaze čakáte týždne.... asi si myslí že niekto pošle aj zadarmo...stačí si pozrieť hodnotenia... Erika Kertesova M.Chrasteka23/32 Ziar nad Hronom 96501
https://www.modrykonik.sk/market/rating_buyer/s...

mishu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarinka30
6. dec 2013

Aj ja neodporucam pani @vercabazar, s pani sme mali vymenny obchodik, ktory dopadol v moj neprospech, ja som jej tovar vratila a ona doteraz moj nie a to uz trva 4mesiace

ivetka1981
7. dec 2013

@hany117@azet.sk pridávam túto mailovú adresu,pani je neseriozna,sľúbila doplatiť poštovné 2 eur,nakoľko zásielka musela ísť do veľkej krabice,aj ked to bola vec relatívne ľahká...po niekoľkých dňoch vyhovárania mi napísala,že mi nič nepošle,že som jej mala dať skôr vedieť,že bude poštovné drahšie...nemala som to ako vedieť,nerobím na pošte a pritom,dohoda bola o doplatení a ona to nesplnila...NEODPORÚČAM 😠 😠 😠

italy12
7. dec 2013

Milé maminky, aj ja sa podelím s vami o moju negatívnu skúsenosť. V snahe ušetriť každé euro som objednala pre synčeka nohavice od predávajúcaj "amartina24, Stará Ľubovňa". Komunikácia prebiehala v poriadku až do chvíle, kým som neposlala peniaze a od vtedy i keď je stále aktívna, vonkoncom so mnou nekomunikuje, nereaguje na moje odkazy. A popri tom som si citala jej hodnotenie a bolo fajn, asi si to tam pise sama, inac tomu nerozumiem. Takže som nedostala ani tovar ani peniaze, len dalsie sklamanie že ludia sú zlí. 😠 😠 😠 A ide ma z toho poraziť. Má šťastie že býva ďaleko. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nori21
9. dec 2013

@soni76 dobrý deň, mohli by ste mi poslať tú tabuľku s menami? V poslednej dobe sa mi hlásia neregistrovaní užívatelia, ale teraz sa mi marí jedno meno, ale neviem nájsť to by bolo potrebné prejsť všetkých 141 strán. Ďakujem

soni76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavuliak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siuzi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarka21022012
9. dec 2013

NEODPORUCAM AKO KUPUJUCU Zuzanita7 poslala som jej cizmicky po mojej dcere ked jej prisli domou tak my napisala ze cizmy sa jej nepacia ze jej mam naspat poslat peniaze.Tak na co ich vlastne objednavala? Nechapem.A isla sa este vyhovarat ze cizmy su poškodené ze je tam bežec odlomeny..Neodporucam ju nikomu davajte si na nu pozor

kikimaruska
10. dec 2013

Prosím též o tabulku hlavně se jmény neregistrovaných: kikimaruska@seznam.cz děkuji.

adramb
10. dec 2013

vie niekto niečo o chantal_90?

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz