Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

monulienka1
8. jan 2014

@ma_ta1975 ..si viem domysliet co ti napisal....nieco podobne co mne...ja uz nemam ani chut tu chodit 🙄 a neviem ci este nieco kupim!drzim palce

zaynab
8. jan 2014

Neodporucam predavajucu,podvodnicku s nickom @mimamino Poslala mi poskodeny tovar,detsku bundicku,uviedla ze ''nieje vobec poskodena'',pritom bola a dost!..Nafotila som to hnet,ako som rozbalila,ale tvrdi,ze na mojich foto nieje jej bunda,alebo,ze som ju oprala,a tak poskodila!...nechce sa normalne dohodnut,nechce vratit penaze!..na prvej foto jej bunda s inzeratu,dalsie su mnou fotene po obdrzani postou,hnet v ten den...posudte same!.. ☹

zaynab
8. jan 2014

@zaynab s predavajucou sme sa nakonec dohodli na vrateni penaz,priznala,ze mohla poskodenie prehladnut,tak dufam to dotahneme takto pekne do konca!..

marcella0903
9. jan 2014

@sidon mna kontaktovala uz 2x,ziada len uplne nove drahsie veci, ked som jej napisala,nech sa nehneva,ale nemozem darovat novu vec v hodnote 12€, ale ponukla som jej,ze darujem nieco ine,nech mi napise len vek deti,tak uz nema zaujem o nic,podla mna zvlastna reakcia 😒

soni76
10. jan 2014

Nikola Gáborová
SNP 504
Dobšina 04925

neodporucam vymenu, otrasne nieco co mi prislo od nej

soni76
10. jan 2014

@ma_ta1975 ja som si urobila tabulku nespolahlivych osobn tu na ciernej listine a ma vyse 500 mien

matik1
11. jan 2014

@marcella0903 ahoj, aj mňa kontaktovala, veci som jej nedala...Nesedel mi totiž počet uvedených detí, pretože mne písala o 4-och a vo fotoblogu mala uvedené tri..Potom som to spomenula tu v čiernej listine, tak mi do IP správ písala, že tých detí ma 6 ale nie všetky sú u nej, či ako, presne si to nepamätám. Písala mi o ťažkom osude, ale som ju odporučila na admina, nech to napíše jemu a keď overí, že neklame, tak sú tu také príbehy, ním overené a tak to bude vierohodné a ženy jej potom skôr pomôžu. Sľúbila mi, že mi potom napíše ako dopadla, ale už sa neozvala. Myslím, že už to bude viac ako tri mesiace... Tiež si myslím, že ke´d je niekto v núdzi, tak je vďačný za hocijakú pomoc a nie, že pýtam značkové veci a keď nie je ochotný niekto ich darovať /čomu sa nečudujem, tiež platíme účty, živíme deti a nikto nám nič nedá zadarmo/ tak už ani obraz, ani zvuk...Ja keď chcem, tak darujem sama a sama rozhodnem komu a koľko......

ma_ta1975
11. jan 2014

@soni76 ja viem už si mi ju poslala... 🙂 dufam že si tam zapísala aj tu moju krásavicu...nehnevajte sa na mna ale ked klame ešte aj admina tak už ani neviem ako taku žensku nazvať... 😠

sunrise99
11. jan 2014

Mária Petyova
Hlavná 36
076 13 Kazimír
Slovensko neprebrala dobierku aj napriek tomu ze slubovala ze ju prevezme

katarina Bzduskova, Svabinskeho 20, 85105 Bratislava - objedná si tovar a mesiac slubuje ze ho zaplati, po mesiaci sa 4x spyta na sumu a cislo uctu, nakoniec nezaplati

soni76
11. jan 2014

no ale admin by mal byt nato aby zistil pravdu a urobil napravu , inak bola som prekvapena kolko ludi sa nazbieralo v ciernej listine

eurecka
12. jan 2014

Lenka Hudáková, IP 213.81.214.25, lenuska220@gmail.com Najskôr záujem a potom žiadna komunikácia ani na jednu s 3 správ. Takže neseriozne jednanie. 😒

ishkaa
12. jan 2014

@dadulka2000 ...uz mi dosla trpezlivost, nakolko somnou vobec nekomunikuje. kupila som pred vianocami detsky laptop po ktorom moj syn tuzil. najprv dosiel, ale bez mysky. tak som jej napisala, navela navela mi odpovedala, mysku poslala. cele som to zabalila a pod stromcekom sme mali rev. pocitac sa sam od seba zapina aj vypina, na noc musim vyberat baterky aby nas to nebudilo, mysla vobec nedrzi. vsetko som jej napisala, po dlhej dobe mi odpisala, ze tovar je funkcny a ze za mysku mi je ochotna poslat 10e ze tovar nevezme spat. tak som sa jej opytala , ci toto skutocne povazuje za funkcny tovar, v popise este GARANTUJE top stav. odvtedy neodpisala. v zufalstve som jej poslala cilo mojho uctu, nech mi posle aspon tych 10 eur ebo vidim ze svedomie sa v nej nepohne. cena celeho pocitaciku bola 25 eur. a zase ziadna odpoved 🙂 DAVAJTE SI NA NU STRASNY POZOR!!! pre mna je 25 eur velky peniaz, ale spravodlivosti sa uz asi nedovolam..

bounties
12. jan 2014

@timea4 a aky ste s nou mala problem?

matik1
12. jan 2014

@soni76 aj ja si prosím tabuľku...môžem napísať do IP mail? Ďakujem

soni76
13. jan 2014

@matik1 jasne poslem

bounties
13. jan 2014

@soni76 aj mne, idem pisat IP

majkakmajka87
13. jan 2014

Moja negatívna skúsenosť je spojená s predávajúcou @kika7rosie . Bohužiaľ jej neviem dať negatívne hodnotenie, pretože som s ňou komunikovala ako neregistrovaná. 31.12. som jej poslala 6€ za 2ks hračiek Littlest Pet Shop a poštovné. Napísala mi, že zásielku odošle 2.1. Najbližšie sa ozvala 7.1. keď mi napísala, že jej peniaze stále nedošli. Skontrolovala som si účet aj číslo účtu, ktoré mi poskytla, a platba bola vedená ako zrealizovaná 31.12. . Poprosila som ju teda, aby si aj ona ešte raz skontrolovala účet a aby mi poslala svoj e-mail, kde jej môžem zaslať potvrdenie o zrealizovaní platby.. To však neurobila a odvtedy so mnou nekomunikuje. Písala som jej nasledujúci deň, aj ten ďalší - dokonca 3 krát, na záver aj s tým, že ak sa mi neozve, budem to musieť riešiť takto verejne. Odpoveď žiadna. Musím podotknúť, že mi napadlo aj to, že nemusí byť na internete každý deň a tak som poprosila priateľa aby jej napísal a prekvapivo mu odpísala do cca hodiny.

miasonka
14. jan 2014

Ja mám zlé skúsenosti s týmito ženami Oľga Gezová z Bytče - slnko25@centrum.sk a Simona Hromadová z Kravan nad Dunajom - macika0907@azet.sk. Uprosili nech pošlem na dobierku a dobierku neprebrali.

boba311081
14. jan 2014

POZOR:Táto osoba si nechá poslať dobierku a nevyzdvihne si ju,ani neodpovedá na emaily Janka Wagnerová,Konopná 16 Levice jankaw14@gmail.com

fopka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veruska1603
15. jan 2014

dana.hauserova@azet.sk,obj si bundičku na dobierku,dala som jej ju skoro za polovičnú sumu ale aj tak ju neprebrala a nebola ani natolko korektna aby mi odpisala na mail,zbytočne som prišla o 4 eura za poštovné,nikdy nepochopím takýchto lúdí,asi maju z toho radosť.......

zuzlicek44
17. jan 2014

ženy, ak by vám niečo ponúkala @edva1992, tak sa nedajte zbytočne zlanáriť... chcela som od nej nerru , čo mi sama ponúkla, hned na druhý den som si ju chcela prist zobrat, no že jej niečo do toho prislo. tak oka, ved sa može stať. Na druhý den píšem, či teda platí...a doteraz nič...a to som jej písala sms, volala a volalala a volalala...takže..... 😠

judith793
17. jan 2014

Dajte si pozor na predajcu @kolobežkaaa kopíruje inzeráty predá ich a jasné že nič Vám nepošle lebo tovar nieje jej . Tak aj mňa oklamala ☹ prišla som o 14eur je to podvodníčka .

macamac
17. jan 2014

@judith793 dala si zle jej nick
@kolobezkaaa
nemáš len kopčené inzeráty ( už na prvý pohľad stačí - vždy iná podlaha,....)
ale aj foto v pase máš stiahnutú
http://www.mindthegap.org.uk/category/news/

o čo ti ide?
@martinjasen
pozri toto
ale myslím, kým zareaguješ, pani tu už nebude

stop podvodom na MK!!!

macamac
17. jan 2014

a akože sorry
4 záujemkyne 😅 😅 😅
https://www.modrykonik.sk/market/komplety-outfi...

kopírujem text
" Top značka Roberto cavalli za výhodnu sumu,nepoškodené,nosené jednu sezonu..Nádherná luxusná supravka, material velur, čierna farba v kombinacii s tigrovanou podšivkou. Je úžasná velkostne je označena XXL ale odporučam skor na L -XL. Krasne detaily. určite odporučam. Je identicka ako na foto.Mikina rozmer : hrud 45-46cm, pas 42cm, rukav 60cm, dlzka je 54-55cm, teplaky. : pas 40cm + guma čiže sa natiahnu, dlzka je 104cm, boky 44cm + natiahne sa , prijemny material. velur.TAKUTO SUPRAVU NAJDETE V OBCHODE ZA MINIMALNE 90€,moja cena je preto nizka,lebo sa mi to neoplati predávať za drahšie,nikto by to asi nekupil v dnešnej EKONOMIKE "

akože ak po prečítaní tohoto ešte niekto chce kúpiť...no nečudujem sa,že sa podvodom v dnešnej dobe darí 😝

ma_ta1975
17. jan 2014

@macamac máš uplnu pravdu ...toto neni normálne čo sa tu deje!!! 😠 😠 😠 aby sa človek bál tu niečo kupiť... ☹

judith793
17. jan 2014

@macamac Ďakujem za opravu no v tej zlosti jak som jej naletela ,moja prvá zlá skúsenosť.

matik1
18. jan 2014

@macamac táto predávajúca je nielen chamtivá, ale ešte aj hlúpa...tá cena pri tomto popise ju hneď prezradila 😠

macamac
18. jan 2014

@matik1 😀 😀 veď to
ale sleduj - normálne má záujemkyne 😅 😀 😝

macamac
18. jan 2014

@matik1 a sleduj, 7 inzerátov, 7 fotiek a 7x iná podlaha 😀
už len toto, keby si niekto všímal