Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

matik1
18. jan 2014

@macamac no veď práve...Roberto Cavalli je dosť známa značka a je jasné, že origoš nemôže byť za 9€. Neviem načo sa píšu hodnotenia, keď aj napriek negatku ďalšia poslala peniaze. Niekedy sme tak nevšímavé, že žasnem.
@ kolobezkaaa ty si slabšia "odborníčka" keď sa Ti na to hneď prišlo...

matik1
18. jan 2014

@macamac asi má veľký a priestranný dom s množstvom izieb a rôznych podláh 😀

macamac
18. jan 2014

@matik1 môže byť 😀 😀 😀 😉

matik1
18. jan 2014

@macamac ja som si až teraz všimla tú profilovku, ktorú stiahla a na ktorú si upozornila. Niektorí ľudia naozaj potrebujú klietku...

sehra78
18. jan 2014

pozor na predávajúcu alexandraxx, je už v riešení vyše mesiaca stále nevrátila ani peniaze ani tovar

inezbrown
18. jan 2014

Pozor na predávajúcu s nickom "katyyka", je to úbohá podvodníčka. Predáva už predaný tovar.

333levica
19. jan 2014

POZOR !!!podvodníčka ,,radulqa,, oklamala ma o 21e. vypytala tovar ,vraj uz chce navlecky navliect 😅 .ja truba som jej poslala vsetko skor. ze 12eho poslala. doteraz...... najnovsie basnicky su ze nefunguje klima 😀 .vsetko skusam pred odoslanim len niekto zrejme negramotny nevie zapnut klímu 😀 lebo treba tam aj rozmyslat. Radka Winklerová z Košíc.

macamac
19. jan 2014

@333levica prvá tvoja chyba - poslala si tovar predom, bez zaplatenia
po druhé - celkom nechápem, o akej klíme je reč 😕 😅

macamac
19. jan 2014

@333levica aha, som čítala, ty si jej predala klímu? a čo s tým zase majú obliečky? 😀
to je nejaké divné 😅 😉

patricia1992
19. jan 2014

@macamac aj obliecky jej predala 😀

333levica
19. jan 2014

@macamac jáj som to v nervoch vsetko naraz pisala 😅 . takze aj navlecky aj papucky som jej predala a velmi jej ponahlalo ze chce uz navlecky navliect ,ci jej to neposlem skor ☹ . a klima je taky pristroj na vykurenie alebo ochladenie miestnosti. pekne sa da nacasovat na urcitu teplotu a sam sa vypne a znovu zapne pri urcitom stupni. zrejme to dievcina nevie nastavit ,hoci som jej to pisala. teraz vypisuje ze sa vypina 😀 ,ci neviem uz co. proste len klame ,spekuluje. a mas pravdu ze moja chyba je 😢 . prisla som o 21e. vraj mi poslala nazad klimu a peniaze nejake. neverim jej. prisahala mi ze mi aj toho 12eho poslala celu sumu a nic. ale vidim jej v hodnoteniach ze aj inu mamicku tam oklamala ze jej poslala peniaze. stacilo mi ze som to sem hodila a je mi lepsie aj ked peniaze neuvidim .

matik1
19. jan 2014

@333levica v skúsenostiach s predávajúcimi sa vyjadrila k tomuto príspevku...píše, že kupovala klímu a prišiel jej ventiláror.. ..

333levica
19. jan 2014

@matik1 kukni foto u mna 🙂

macamac
19. jan 2014

@333levica aha, tak to je klíma...

martinjasen
20. jan 2014

@macamac Ahoj, z tvojej spravy mi nie je jasne o co ide. Prosim napis mi viac do IP. Dik

judith793
20. jan 2014

Pozor na podvodníčku @kolobezkaaa,@odvedla, @kakalinn, je to jedna a tá istá osoba oberie o peniaze a tovar neposiela ,ktovie pod akým nickom ešte vystupuje .

macamac
20. jan 2014

@martinjasen ide o to, že @kolobezkaa je podvodníčka
má stiahnutú foto v profile z tejto stránky, ktorú som dala už v príspevku o stranu vpred
http://www.mindthegap.org.uk/category/news/
a ako vidíš, ešte aj pod tvojim príspevkom na ňu upozorňuje ďalšia mamina
má stiahnuté inzeráty od iných ľudí, pýta peniaze a samozrejme tovar neposiela 😠
tak sa na ňu mrknite a aj na to, či je tu pod druhým nickom @kakalinn

díkes 😉 🙂

judith793
20. jan 2014

@macamac Dokonca ešte nick @odvedla

macamac
20. jan 2014

@martinjasen takže neviem, či to je Vaša rýchla reakcia, ale behom minúty si teraz @kolobezkaaa zmazala inzeráty aj foto vo fotoblogu 😅 😝

jofimaja
20. jan 2014

presne tak aj mna obrala ,,kakalinn ,,o peniaze pisala som adminom no nič sa nedeje

jofimaja
20. jan 2014

nahodou som natrafila na taky isty inzerat ktory som mala už rezervovany a zaplateny tak som napisala na dalši že mam zaujem poslala mi c.zčtu a bolo rovnake ako u kakalinn tak aj u ,,odvedla

bounties
20. jan 2014

@judith793 skopirujem do fotoblogu, ok?

judith793
20. jan 2014

@bounties Už sa to prebera aj tam ,ale kľudne .

bounties
20. jan 2014

@judith793 aha, ok, ja len aby to vsetci videli a nenaleteli jej

martinjasen
21. jan 2014

@macamac Ahoj, ukazalo sa, ze je to pripad, ktory uz kolega riesil a mame podozrenie na podvod. Nasli sme spojitost s tymto novym loginom. Uz je to zablokovane.

Riesi sa to v tomto clanku: https://www.modrykonik.sk/blog/budaiko/article/podozrenie-na-podvod-v-bazari-danielkak-e9ghs0/

macamac
21. jan 2014

@martinjasen ďakujem za odpoveď 😉 🙂

divaka
21. jan 2014

neoporucam @dnalorik oklamala ma za cizmy ze cu uplne cierne a bez poskodeny ale nebolo to tak ☹ jasne som sa pytala ake su stave klamala a tvrdila ze su bez vad ☹ a peniaze nechce vratit.....klame a klame a aj druhe maminky....

bounties
21. jan 2014

@divaka toolko zlych hodnoteni ma a vy ste aj napriek tomu kupovala, tak naco su potom tie hodnotka, hm?

divaka
22. jan 2014

@bounties no ja hodnotenia som nikdy necitavala ☹potom som si precitala hodnotenie jej ked som otvorila skatulu ☹

bounties
22. jan 2014

@divaka budes vediet nabuduce 😉