Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

zuzika
24. okt 2014

livia999@atlas.sk tato osoba nehorazne klame!!!chce si kupit nike botasky a pise mi ze ma salon ..... bla bla bla ale ze ona neposiela peniaze na ucet vraj je to pre nu zdlhave ze musi ist na postu....kkkss a ze jej mam balik poslat na dresu do salonu ze ju postarka pozna ze jej ho donese...ako chapete to??? podnika a nema internet baking,,,, ako vobec to nazavana klamstvom.... som jej napisala ze ako moze mat salon .... :D :D :D viac sa neozvala !!!!

papinotata
25. okt 2014

Neodporucam @anikoa klame a okrada......ANIKO JUHASOVA, VELKY MEDER

jankohrasko
25. okt 2014

Neregistrovana luciasivakova@zoznam.sk NEODPORUCAM ako kupujucu!

zuzkai
27. okt 2014

@zuzkai predavajuca keitl mi po vyše mesiaci vrátila peniaze spät /až keď jej admin pozastavil predaj; aj keď rozhodol,že mám nárok na vrátenie peňazí/. Tovar-čižmičky napísala, že ich nechce späť ,tak ich dávam do kontajnera. My sme kúpili nové a nebudeme nosiť, čo nie je naše.Chcela som jej zmeniť hodnotenie ani to nechcela.Rešpektujem predavajúcej rozhodnutie.
Ďakujem adminovi za pomoc.

terezka1947
28. okt 2014

tak a musim sa pridat k vam aj ja....hoci som chapava a nerada ludom robim problemy,ale zase tiez by bolo nefer voci ostatnym mamickam mlcat.
som sklamana z predavajucej @julka223 ☹ 😒
mesiac sa taha nas "obchod" a ja nemam ani tovar,ani skoro 28eur...slubila som,ze budem trpezliva...ale je to uz vyse mesiaca...a nemam ani nejaky relevantny dovod a sancu,ze este peniazky uvidim,hoci mi to slubila...takze....aj tuto cestu musim pouzit,lebo aj ked uz peniaze asi neuvidim...aspon si druhe mamicky daju pozor ☹
😒

naninkaaaa1111
28. okt 2014

Osoba pod nickom ANIKOA mám s ňou takúto skúsenosť, že tovar dostala zaplatený ale žiaľ už mi ho neposlala aj napriek jej správe k inzerátu, že balíček je odoslaný ale nebol a nie je odoslaný. A takto sa obohatila a nekomunikuje viac aj napriek správam. Bola síce stopnutá adminom ale predsa si môže vytvoriť nový účet pod novým názvom, menom a atď. Je z Dunajskej Stredy a číslo účtu nie je na ňu ale na nejakého pána. Bolo nás viac čo takto oklamala a dobehla 😖. Ako je smutné, že takéto osoby sa tu medzi nami nájdu a verím tomu, že táto jej a ich špinavosť a klamstvá každú dobehnú! Klamala aj ďalšej osobe čo u nej kupovala v bazáre a tiež ju oklamala, že jej peniaze vráti ale nevrátila samozrejme!

sladkasue
31. okt 2014

@wanda12 - Wanda Traubnerova, Krizna 32, 81107, Bratislava
neprevzata a odmietnuta dobierka v sume 95,60€

sladkasue
3. nov 2014

veronika2103 - Veronika Štrbáňova Fučíkova 23 Holič 90851
tyzden nepise, dalsi tyzden neplati, 2 tyzdne sa natahovat ma nebavi + napisala mi blbe hodnotenie na truc, lebo ja som jej napisala do hodnotenia pravdu
poprosim @admin -a aby mi bolo hodnotko zmazane

maminkaocinko
3. nov 2014

Dobrý den,tiez chcem prispiet do diskusie svojou skusenostou s predajom tu na modrom konikovi.Objednala som si u jednej maminky zimne cizmicky pre syna,peniazky som poslala na ucet ako sme sa dohodli a stale cizmicky nemam.Po nejakych par dnoch ako je prisli peniazky na ucet sa mi ozvala ze behala s dietatkom po doktoroch a ze nemala cas mi to poslat.Ale ze to hned napravi, dalsia sprava od nej prisla ze cizmicky uz putuju ku mne ale stale nedorazili. Nasa postarka len kruti hlavou ked sa stretneme ze nema pre mna nic.Takze by som chcela poprosit maminku ktora m a login mida152 aby bola taka slucna a bud uz konecne poslala cizmicky alebo cesten vratila peniaze na moj ucet. DAKUJEM JEJ ALE TEDA NEVIEM CI TEDA DOJDE K NEJAKEJ NAPRAVE A CI VOBEC AJ K OSPRAVEDLNENIU SA.

sladkasue
4. nov 2014

zanulienka8@gmail.com - nekomunikuje, neodpoveda, objednava tovar, ktory dlho neuhradza.

sladkasue
4. nov 2014

heleneferencik@centrum.sk - nekomunikuje, objednava drahy tovar, ktory dlho neplati a nakoniec zrusila objednavku, zevraj dlha dodacia doba

eurecka
4. nov 2014

admin 😠 už mesiac nereaguje (a ani neprečítal) na moju oficialnu žiadosť o vyriešenie problému v obchode. Dúfam, že aspoň takto niekto zareaguje z vedenia. 🙂

eurecka
4. nov 2014

@eurecka oprava ... aj s odkazom 🙂 @admin

geinamed
5. nov 2014

@zuzka, d. ráno pani Zuzka, ako sa Vám to podarilo pomocou admina? napíšte mi o tom bližie, aj ja som podvedená osoba, napíšte mi aj mail na admina, dakujem Vám veľmi pekne za pomoc

zuzkako
5. nov 2014

@geinamed neviem o co sa jedna?Mali ste na mysli mna?

sladkasue
5. nov 2014

zuzanajanockova@centrum.sk dalsia co neplati a nekomunikuje :(

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika2103
5. nov 2014

@sladkasue -Okamžite vymazte moju adresu!!!!!!!

miroslavap
5. nov 2014

@ barile 26.10 som zaplatila za zimušnú bundu pre malú 7 eur a do dnešného dňa mi neprišla. Písala som predávajúcej 3 správy a ona ma ignoruje. Moja známe jej zo svojho nicku napísala (akože má záujem o veci) a ona jej normálne odpísala. Je online a mňa takto ťahá za nos .... NEODPORUCAM !!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

miroslavap
5. nov 2014

@miroslavap
barile

lulua
7. nov 2014

Maminky,
dávajte si pozor na predávajúcu nick:17231723. Je to jedna neseriózna, drzá žena bez chrbtovej kosti. 😠 Objednala som si u nej lyžiarsku súpravu za 23€ pre chlapca a ona, čúza jedna, mi poslala dievčenskú vetrovku, ktorá má hodnotu sotva 10€. A navyše mi to poslala obyčajne, takže na vlastnú zodpovednosť a však ona sa k tomu postavila absolútne neseriózne. Takže žienky, bacha na ňu. 😠

soni76
8. nov 2014

neodporucam neprebrata dobierka
Denisa Tomašková
Veľký Folkmar 254
055 51 Veľký Folkmar

zombie
8. nov 2014

Neodporučam @jankagabko okradla mna aj ine. Urcite nic nekupujte.

tatramatka
9. nov 2014

Neodporucam @kikuska606 je to jedna neseriozna osoba, kt. pise obycajne klamstva o predavanom tovare, napise "top stav, bez poskodenia" a skutocnost je taka, ze je to roztrhnute, ale poriadne roztrhnute, ziadna mala dierka. A mam podozrenie, ze predava veci zo sekaca (na zaklade smradu), a preto nema ani paru, ze tie veci su derave. To, ze nereaguje na spravu je klasika, ale ceresnickou na torte je, ze si uctuje balne-co v jej ponimani je igelitka M&S, kt. davaju zadarmo. Taktiez ma negat.hodnotenia-tiez kvoli roztrhanym veciam, co asi svedci o neserioznosti tejto osoby.

veronika2103
10. nov 2014

@renata1975 NEODPORUCAM!!!!!!!Pytala si sumu 1€ za poštovné v stredu mi akože poobede balicek v hodnote 20€ posielala a stále som nič nedostala.Takze nemam ani 21€ a ani danú vec 😞,takže tak.Teraz mi písala,že mi peniaze nevrati a ani podaci lístok neni,takže tuto ženu neodporucam.

gubcikova
10. nov 2014

@veronika2103 tam nemá byť aký podací lístok kedže to nešlo doporučene

veronika2103
10. nov 2014

Ako mam teraz reagovať?Čo robiť?@gubcikova

cristi
10. nov 2014

ak ste si dali poslat balik obycajnym postovnym,tak zotpovednost za pripadnu stratu balika nesiete bohuzial vy a nie predavajuca.Poradim zajst na vasu postu a popytat sa na zasielku.
A nabuduce si vyziadat poslat baliky v takej vysokej hodnote doporucene.Mate doklad o zaslani balika i v pripade straty sa da zasielka vyreklamovat.

@veronika2103

veronika2103
10. nov 2014

Lenže ta pani @renata1975 mi automaticky napisala koľko jej mam poslať 21€ s postovnym!!!

veronika2103
10. nov 2014

Na postu som sem volala nič tu nie je,dnes som dostala 2 balicky,ale od tej pani nič.