Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

stardust
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanape
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetielkoand
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakatka1
25. sep 2011

Predavajuca maruskat, uplna katastrofa. Predava veci s popisom super 100% stav a pride VAm hotova katastrofa, dierky, flaky, paranie a vysedevene. Cista klamarka!!!

sofokleska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakatka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakatka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
26. sep 2011

mivetka -vypyta si udaje k platbe,neskor ,po vyzve ,ci moze osobne a ked som poslala kontakt na mna zase nic ☹
podla mna je to neseriozne spravanie ☹

bartokami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakatka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tizziana
27. sep 2011

takze nikita31 tiez som jej poslala peniaze prevodom a do dnesneho dna balik neprisiel.......ona si pre istotu vymazala vsetky inzeraty aj foto ,,,,,,,klamarka

smreko3
28. sep 2011

musim prispiet aj ja,aby niekdo nenaletel,tak ako ja s predavajucou sasanasa,opisuje veci v dobrom nosenom stave,pripadne v 100 % stave,kupila som si od nej nike teplakovu supravu,kde sa mi zarucila ze supravicka je vo velmi dobrom stave,nakolko mali viac suprav na vymenu.....ked mi prisiel balicek,skoro mi oci vypadli....suprava
bola v naozaj zlom stave,flakata,pofarbena od niecoho a este som nasla aj malu dierku na teplakoch...tak mile maminky ,nenalette niekomu ako ja a radsej si kupujte iba od registrovanych s pozitivnym hodnotenim.....

nikuska27bb
28. sep 2011

Ja tiež musím prispiet.Predávajuca sajmon15-nespolahlivá predávajuca aj kupujuca.Kupila som od nej tričká,peniaze jej prišli a tričká doteraz neprišli,vraj ich poslala,ale neverím.Prečítajte si jej hodnotenia-katastrofa,neposiela zaplatený tovar a nepreberá zásielky a tvrdí že jej nič nepríde a potom sa vecičky vracaju s dovodom že adresát si neprevzal zásielku.A ako som čítala tak ani vecičky nezodpovedaju popisu.Zavádza a klame.Neodporučam.Kto jej napísal zlé hodnotenia,každému odpísala tiež zlé hodnotenie.

nicky655
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxana123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska27bb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska27bb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula.h
28. sep 2011

zukiki@centrum.sk - zuzana mišovičova od 1 septembra ma tu naťahovala s teplákmi za 3 e a keď som sa jej cez mail spýtala či ich berie ani neodpovedala NEODPORÚČAM!!!!!

nikuska27bb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska27bb
28. sep 2011

Neregistrovaná Zuzana Mullerová s Novej Bane...Objednala si balík oblečenia na dobierku.Dobierku neprevzala,tvrdila my že balík jej neprišiel.Vrátil sa my spat s dovodu neprevzatia zásielky v stanovenom termíne.Musela som hradit poštovné 2x.Písala som jej prečo ma oklamalaže si ho na 100percent prevezme a osopila sa na mna,že jej nič neprišlo,len nejaký druhý balík a ten má už doma.Ja som jej poslala a ten sa my vrátil spat neprebratý.Balíky už na dobierku v žiadnom prípade nepošlem.

smreko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
28. sep 2011

neodporučam nick renatka65 prejavila zaujem o tovar, vyziadala si cislo uctu a moju adresu, vraj posle peniaze sekom. O dva dni na to napisala preco som jej poslala peniaze nasapt. V stredu zaplatila "mozno" sek a v piatok uz pisala vraj sa jej platba vratila naspat. Ved v piatok by som este ani sek nemala. Podla mna bud klamala,alebo si vypisala sek opacne-ona ako adresat a ja ako odosielatel. Ked som si vyziadala fotokopiu seku zaslat mailom, nedockala som sa.

gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sivka22
28. sep 2011

pripajam na čiernu listinu registrovanú pod nickom irildesign, objednala som si a zaplatila leginy pre dcéru, ked nedorazili, tak som jej písala, odpoveď bola že pohľadá lístok z pošty, že peniaze prepošle naspäť, už sa naťahujeme mesiac a peniaze nemám a neodpovedá na ip....

smreko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
28. sep 2011

alalis@azet.sk - ALENA (neregistrovaná/ý)