Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lubika86
1. dec 2011

slaninka 0303-poslala mi špinavé,fľakaté trička!!a v inzeráte bol popis,že sú nenosené!!

zdenkasto
2. dec 2011

aj ja by som chcela upozorniť na "gursen", ďalšia žena asi vo finančnej tiesni. Dohodli sme sa na vrátení tovaru, ked s ním nebudem spokojná a peniaze mi nevrátila. Je mi ľúto, že aj takto využívajú ďalších nato ako sa dostať k peniazom. No niekedy je možno potrebné, aby to riešila aj polícia. Takže pozor!!!

zuzu101
2. dec 2011

scarlet1488 je u mňa nespoľahlivá kupujúca, rezervovala si tovar, po štyroch dňoch som ju upozornila aby ho vyplatila ak má záujem, napísala že má a eurá pošle, týždeň sa neozvala.blokovala mi inzerát dva týždne 😠

sisag99
2. dec 2011

domina17-zas jedna,co zobre -
pani poslite mi to prosim zadarmo bola som zaplavena a nieje ma vystat na oblecenie pre mojho syna manzela nemam tak som na to sama prosim zmilujte sa a poslite mi to zadarmo zmilujte sa

marthuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
4ocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marthuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cubalucia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cubalucia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
2. dec 2011

damy, precitajte si nazov temy az do konca a nepridavajte pracu adminom 😉

cubalucia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucisa
2. dec 2011

Nechci být nespravedlivá, ale potom, co jsem si tady přečetla spoustu holek, budu raději podezřívavější, dnes mě kontaktovala do IP uživatelka s nickem kunka01, zřejmě dnes registrovaná, jedno album (4 fotky miminky, možná její, možné půjčené.... 😕 ) a prý hledá hodné maminky, které by jí darovaly věci. Je to zvláštní, protože já tady nemám žádný inzerát na oblečení, tak jen možná zvyšte ostražitost. Třeba se pletu......

janka196
3. dec 2011

tak chcela by som poopravit hodnotenie predavajucej s nickom tobias9. dohodli sme sa na vrateni penazi a tovaru. peniaze uz mam aj na ucte a bundu som jej vcera poslala. takze sme to nakoniec poriesili a bola pristupna ze si bundu vezme spat

iveta290
5. dec 2011

domina17 Až dva krát!! pani poslite mi to prosim zadarmo bola som zaplavena a nieje ma vystat na oblecenie pre moju dceru manzela nemam tak som na to sama prosim zmilujte sa a poslite mi to zadarmo zmilujte sa

janus32
5. dec 2011

@nensyke sa mi zda,ze taky nick tu uz bol 😖 skus si ho dat do vyhladavaca ☹ inak babenky,ak vam pisu neregistrovane,skuste si ich zadat bud tu na koniku do vyhladavaca,alebo priamo do googlu 🙂

exupery
6. dec 2011

18zuzu_18@azet.sk - Zuzana Zakova ,ma u mna rezervovane body uz skoro dva tyzdne,stale tvrdi,ze pojde vlozit peniazky na ucet,a stale nic nechodi,vraj mala choru malu,a naloniec ani neodpisujem,moc ma to mrzi,pretoze mamicka vypadala celkom doverihodne... 😒

valika_val
7. dec 2011

eja35 - predavajuca, ktora mi predala komplet umele topanky od cinana, aj ked v inzerate bolo napisane, ze su celkozene, este mi to potvrdila aj v konverzacii. nechcela mi vratit peniaze spat, branila sa uplne sprostymi argumentami, ale po siahodlho natahovani, kopirovani obcianskeho zakonnika (a mojom vyhrazani, ze to budem riesit za pomoci tretej strany a ze jej tu zablokuju pristup a pod.) mi peniaze nakoniec vratila aj s postovnym, ktore zaplatim, ked jej budem posielat topanky naspat.

alechandrab
7. dec 2011

až dnes som objavila túto stránku a POZOR !!! na-- sisula78--objednala som si u nej kabát pričom inzerát znel -raz oblečený , ako nový pani som vyplatila 16.-€ s s poštovným v dobrej viere že kabát je ako nový. Aké bolo moje prekvapanie keď mi prišla krabica od čínskych topánok LINSHI a v ňom natlačený kabát ako nejaká handra. Za ďalšie vyberám kabát a v ňom vo vreckách ešte rôzne bločky z obchodov a pod. Za ďalšie obliekam kabát a okolo gombíkov/dvojradové zapínanie / všade rozpárané/ okolo kapucňe tiež, za ďalšie povyťahované očká na kabáte a zo všadiaľ trčia nitky čo sa pára. Aká bola reakcia predávajúcej : že ona si nie je toho vedomá- tak toto by aj slepý videl, a že je to CHYBA VÝROBCU- tak toto ma už dojalo, mne to pripadá tak, že ju niekto s kabátom oklamal/zlá kvalita/ tak ho musela posunúť ďalej s tým, že oklamala aj mňaa. Takže urobte si svoj názor.

kavaapalma
7. dec 2011

registrovana pod lenkadanielka len teraz 5.decembra s pribehom,ze nema na nic a chce veci podarovat...a otravuje vas s odpovedou,ze nevie isto ci ste jej odpisali,lebo asi zabudla prihlasovacie heslo a podobne nezmysly...

bianka1
7. dec 2011

ja mám zlu skusenosť s denisse1311 pred 3 týždnami som jej zaplatila za pulovrik peniaze je prišli ale balík nie ☹ nekomunikuje ked mi náhodou odpíše tak iba že aby som ju neotravovala že ona balík poslala ked si pýtam podaccie čísielko tak neodpoveda 😒