Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

luba142
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marosko08
10. aug 2011

@marosko08 dievcence,poznate niekto bublinkaaa111 ? za tri tyzdne mi neposlala balik... ☹ a eura som jej hned poslala.dakujem kata

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marosko08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
11. aug 2011

bohuzial, nedoporucam pani Evu Ukropovu zo Ziliny s nickom "pindo1810" , najprv klamala, ked poslala balicek, ze poslala a poslala ho o 2 dni neskor, vyhovarala sa, kalmala, nakoniec mi prisli topanky spinave, otrhane, blato nejde dole, lepaky nelapili, hoci mi tvrdila, ze su bez poskodeni a vrcholom bolo ked si pytala postovne 1,50EUR a poslala obycajne. Tovar nechce zobrat naspat, najprv sa vyhovarala aj na to psotovne, ze to je za balne...no Euro, uznajte.....tak vraj mi dnes to euro posle a dnes napisala, ze mam pockat na jej matersku do 15:...na 1 EUR!!!.....pozor na nu, ma negatka aj na MMB. Neseriozna pani!

teza1208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teza1208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teza1208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka13
11. aug 2011

Veľký pozor na adriana1712 !!! Tovar nezodpovedá skutočnosti!!!
Pozrite si môj fotoblog - to sú akože jeden deň nosené sandálky.

aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana1712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monlu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monlu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
12. aug 2011
jarunka111
12. aug 2011

@danu táto téma by sa mala premenovať, keď sa tu už inovuje. Alebo obmedziť to maximálnym počtom písmen, t.j. aby to stačilo na napísanie nicku a nič viac

borocka
12. aug 2011

prosim vas,dnes mi pise nejaka mlada vraj 16rocna zabka,ktora sa dnes zaregistrovala a rada by u mna na dobierku kupila tricko. zatial mam s dobierkou dobre skusenosti,ale pre jej vek neviem co si mam mysliet.
nestretla sa s nou uz niektore z vas? tu je nasa debata:
danka203 - Dnes o 15:43 Nová správa Nemusiš sa bať ja ti aj poštovne zaplatim pretože ja mam 16 rokov a na učet peniaze previesť neviem pre mňa by to bolo lepšie poštou. Neboj sa ja ťa neoklamem

jarunka111
12. aug 2011

@borocka daj to aj do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/
...ja osobne nepoznám, ale neposlala by som 😒

brisilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majuska81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zajo79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz