Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

krpcek
18. okt 2012

nick - meli19!
NEODPORUCAM! Slovicka ako dobry den, dovidenia, dakujem a prosim nema v slovniku, jednoslovna konverzacia. Zjednavanie a nakoniec aj tak nic nekupi. 😠 Spravu zacina slovom ZLAVA? na nenosene dupacky za 2 €, na nenoseny svetrik bola prva sprava VOBEC NENOSENY? a potom uz iba zjednavanie o zlave, postovnom v cene, znizenie ceny postovneho, a ked som si dovolila jej neodpisat hned (pretoze mam dve male deti), bola tak drza, ze mi pisala otazniky, preco neodpovedam. konverzaciu velmi rada poskytnem.

babcahabibi
18. okt 2012

ahojte , chcem vas vsetkych vystrihat pred pani ( slecnou ) ..... brajen222@azet.sk - INGRID HORVATHOVA ..... ktora je neregistrovana a neprevzala si balik odomna ,ktory chcela na dobierku.doteraz som nemala zle skusenosti takto posielat . takze pozor na tuto podvodnicku ktora ma stala cez 3 eura. skoda ze sa ludom verit neda.chcete pomoct a takto sa vam odplatia.vravela ze jej to vyhovuje na dobierku aby nemusela behat hore dole po bankach.majte sa pekne a vela uspesnych predajov barbora

freeshop
18. okt 2012

Dobrý deň. Chcem upozorniť všetky mamičky na praktiky jedného s mnohých predajúcich na tejto stránke!

Pred pár dňami som kupovala u peter233 sveter (3€). Keďže v inzeráte stálo ,,Úžasný sveter,, a nič viac opýtala som sa či nieje poškodený na to mi odpísal ,, nemá žiadne poškodenia, bol málo nosený,,. V mojom fotoblogu si môžete pozrieť ako sveter vypadá v skutočnosti- odtrhnuté gombíky, okolo hrudníka poliate savom.

Kontaktovala som teda predávajúceho, že niesom spokojná a chcem vrátiť sveter, že som bola oklamaná stavom!
Na to som dostala odpoveď ,, je mi lúto, že nieste spokojná ale tovar zodpovedá cene,,.

Za 3€ máte mamičky 3 chleby pre svoje deti či 4litre mlieka pre svoju rodinu! Keby som vedela, že sveter je v takom stave určite by som ho nekúpila lebo handier mám doma na vytieranie dlážky veľa!

Je to praktika podvodníka! Po prečítaní hodnotenia tohto pána som zistila že je nás viac s tý istým problémom cca 25 mamičiek už boli oklamané a vždy sa predávajúci ohrádza tým, že cena zodpovedá stavu za tovar . Myslím si že mám právo rozhodovať o tom za koľko nakúpim handry ktoré potom vyhodím do koša! Nehovoriac o tom, že ma podviedol keď som sa na stav pýtala!

Preto Vás chcem upozorniť na tohto podvodníka aby ste si dávali pozor. a nenechali sa oklamať! Je mi ľúto totiž, že taký bezcharakterný človek tu funguje . Že niekto dokáže oklamať mamičky na materskej ktoré si chcú niečo pekne pre seba či svoje deti kúpiť! Mrzí ma to ale ako vravím nenechám to tak a zvažujem ďalšie kroky ktoré budem môcť podniknúť. Možno sa tu nakoniec pravdy dovolám! Mamičky pridajte sa a napíšte mi svoju skúsenosť sem 🙂

tigerca10
18. okt 2012

@freeshop ja som od tohto predajcu - peter233 kupovala balerinky, ktore boli zvnutra rozbite a boli v takom stave, ze by som za ne nedala ani 1 E. Stali ma tusim 6 E. Bolo to uz pred pol rokom cca, takze presne si to nepamatam. na moje namietky na tovar reagoval arogantne a odmietal vratenie penazi a tovaru.

simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
freeshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vaneska83
18. okt 2012

ja som od predajcu peter233 vymienala detsku tasticku za vraj krasne detske satocky.no z toho co mi prislo som bola zhrozena.prislo mi dospele tricko len v malej velkosti a vraj detske saty,kt.malo zaplatu,paralo sa a bolo zasivane.....nezostavalo mi nic ine len chytit a smarit do kosa........ 🙄

stanislavao
19. okt 2012

Neodporucam
lucia.hesounova@atlas.sk - lucia hesounova (neregistrovaná/ý)
neposlala peniaze, vyhovarala sa a uz sa vobec nehlasi.

makankamegy
19. okt 2012

neodporúčam predávajúcu "rudlička" !!! zatajené vady na tovare, neochota vrátiť peniaze a nakoniec som z toho vyšla ja ako zlá a pridala mi zlé hodnotenie.

makankamegy
19. okt 2012

a slúbila vrátiť peniaze, keď jej pošlem tovar späť, čo som ja aj urobila, mala navyše náklady a ona nič, vymazala inzerát a hotovo.

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makankamegy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jannys82
19. okt 2012

Neodporúčam -------- vecierka.ml.sk@gmail.com - lucia (neregistrovaná/ý) --------- Zajedná si kočík, vybavím jej odvoz až domov pred nos a hlavne zadarmo!!! A zrazu od nej ticho, ani ťuk 😒

ewkaaa
20. okt 2012

neodporucam : evickatimi - staci si pozriet hodnotenia na nu. najskor velmi nieco predava, vlastne chcela som kocik, boli sme zajednane, a po 3 týž. cakania sa mi už vobec neozvala,a to chcela peniaze poslat na učet ale koli tým ohodnoteniam sme sa dohodli na dobierke, najskor vsetko bolo v pohode a potom už nereagovala na moje spravy.jednoducho ignoracia.urcite NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!! prefikana klamarka 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

soleil33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
22. okt 2012

neoporucam kupujucu s nickom @macinka92, divna , komunikacia, nakoniec sa rozhodne ze berie, posle adresu samozrejme platba dodnes nenabehla. takze predavajuce pozor, urcite neposielajte skor ako nabehne platba 😠

stanislavao
22. okt 2012

Dalsia neregistrovana do "zbierky". Neodporucam: janka.beganova@azet.sk - Jana Begáňová (neregistrovaná/ý)
peniaze neposlala, neodpoveda.

macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliankaaa
23. okt 2012

Neodporucam kupujucu zuzana.luhova@gmail.com nepreberie dobierku, tvrdi ze preplati stratu na postovnom, no nestane sa tak 😠

ellysa
24. okt 2012

Žiaľ po trojročných pozitívnych skúsenostiach na bazáre, neodporúčam predávajúcu @edik101210 , v inzeráte zavádzala, kupovala som od nej podľa jej popisu NOVU vaničku na bugaboo cameleon, vanička nie je na bugaboo cameleon, je pravdepodobne na starší model bugaboo frog, takže mi nepasuje vrchný kryt, takže pre januárové bábo je nepoužiteľlná, navyše tovar nebol úplný, chýbal nánožník, ktorý tiež bol v inzeráte a nová vanička páchne od cigariet a je zažltnutá. Na IP, že žiadam vrátenie peňazí som dostala odpoveď, že tovar nevracia a mám si ju predať sama, takže som prišla o 28 EUR 😠 😠 😠 😠 😠

martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dastia
24. okt 2012

Neodporúčam neregistrovanú kupujúcu s adresou: mis-ska000@azet.sk, cez 2 týždne ma namotávala, aby som jej rezervovala kabát do 15-teho a samozrejme do dnes peniaze neprišli, ani sa neozýva. 😝 😝 😝

mvalkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mvalkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19lilien
25. okt 2012

Neodporúčam neregistrovanú kupujúcu katka58@post.sk - katarina pástorová (neregistrovaná/ý), dohodli sme sa na dobierke, napísala, že si ho pôjde vziať a nakoniec tovar neprijala a tak veľmi sa tešila na balíček. Asi už neregistrovaným dobierkou nepošlem.