Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lawine
17. júl 2011

Chci upozornit na paní s nickem - kalouskovasara. Od paní jsem si koupila kočárek, psala jsem si s ní asi týden, vše napsala že je v pořádku, pouze šislý potah. Kočárek jsem si nechala poslat poštou. Přišel, vše se zdálo být v pořádku, pak jsem ale malého dala do kočárku a něco začalo cvakat. Otočila jsem tedy kočárek a je tam prasklá konstrukce na obou stranách u zadních koleček. Nechala jsem si zjistit jestli by to dokázala takhle poničit pošta a nedokázala, ty praskliny (mimochodem na jedné straně 5 cm, na druhé 3 cm) jsou minimálně půl roku staré. Paní nereaguje na maily, volal jí můj manžel a řekla, že jí to nezajímá a že vracet peníze nehodlá. Kočárek buď mohu nechat opravit, jenže by to bylo dalších 1500 ( svařování hliníkových slitin je velice drahé, protože se musí dělat ve zvláštní atmosféře) A nebo kočárek vyhodit, jenže to jsou zase vyhozené peníze. Předala jsem vše svému právníkovi a toto i sdělila paní. Nereaguje. Pokud jste někdo z Vyškova, ozvěte se mi prosím, paní je totiž z Vyškova a my z Prahy.Lucka

michelleuk
17. júl 2011

neodporucam predavajucu mis-ska000@azet.sk nechala si u mna zarezervovat nohavice 2.7 potm mi pisala 3.7 o dalsie dve veci a od vtedy sa mi uz neozvala,a popri tom si aj teraz veselo sedi na pokec.sk pisala som jej xy sprav ze ju prosim nech mi da vediet ze ak nema zaujem a ani buu ani muu 😝

adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
17. júl 2011

pridávam pussysusu@azet.sk, rezervovala si ešte 26.6. vecičky, prosila počkať do 14.7. a teraz samozrejme peniaze neposlala a nekomuniku, adresu však nemám

pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucisa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
17. júl 2011

@pajinka23
@adri2211
@lucisa
pokracujte v diskusii tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

sem sa davaju iba nicky a dovody nespolahlivosti 😉

littledevil
17. júl 2011

@ivirk Mam podobnu skusenost, ale na MMA. Vyhrala som v aukcii pre manzela koselu, pani som hned peniazky poslala, cakala som 2 tyzdne a kosela nikde, tak som jej napisala co sa deje, zevraj sa stahuje a nemohla najst balicky, ale ze uz ho poslala. Presiel tyzden a zase nic. Tak som jej napisala negativne hodnotenie. Hned nato mi napisala, ze akurat to poslala - v pondelok, balicek mi konecne prisiel v piatok - bol poslany vo stvrtok. Neviem naco klamala, stacilo napisat...

tynushqa
17. júl 2011

Ahojte, aj ja chcem upozorniť na nespoľahlivu predávajúcu a to pani s nickom @chris2. Peniaze som jej previedla cez IB za plavky, ktoré stáli s poštovným 6 eur. Napísala mi, že ich poslala a keď som jej spätne písala kde sú plavky tak ma naťahovala ako gumu v trenkách, že balíček musí byť na ceste a už som ho mala dostať ale že je na dovolenke a nevie podacie číslo. Napísala mi, že mi ho potom pošle, keď sa vráti. Odvtedy sa mi neozvala, na IP nereaguje aj keď vidím, že je "aktívna"... nemám ani peniaze a ani plavky. O peniaze mi nejde, ale o ten princíp!!! 😠

dajna11
17. júl 2011

kamoska781@azet.sk - marta kivonova žiadala poslať na dobierku,tovar neprebrala...udala odlišnu adresu ako u inej predávajuc

akika722
17. júl 2011

pripájam sa k @dajna11 aj mne vypisovala kamoska781@azet.sk - marta kivonova chcela drahe šaty-35eur na dobierku no odmietla som lebo sa mi zdalo že som už o nej kdesi čitala 😅 a dobre som urobila 😀 takže mne adresu nestihla dať 😝 😀

ingama
18. júl 2011

pripajam m.nemcova@post.sk - Natalia Nemcova ako nespolahlivu kupujucu. vecicky si zarezervovala, napisala ze peniaze poslala a uz sa ani na urgencie neozyva.

haramiova
19. júl 2011

Neregistrovana. Piše z mailu: iogurt40@azet.sk a žiada o dobierku a potom ju nepreberie!!! Udava adresu: Beata Bartosova Nemecka 10 97697 . Na bazoši som našla že sa na nu sťažuje dalšia pani ktorej tiež neprebrala dobierku.
A pridam ešte jednu čo mi neprebrala už davnejšie dobierku: Zuzana Bahikova, Školská 49, Vinosady 90201 píše z mailu: suzane.b@centrum.sk

denisocka
19. júl 2011

tak zrejme si pani robila srandu,keby sa niečo zmenilo , dam jej udaje zmazat

rezervovala si vec,že ide uhradit,udala hned adresu na nejakeho pana z Turan a nič ... monikabutorova@azet.sk - Monika Butorova (neregistrovaná/ý)

monykam
20. júl 2011

@jaruska3 áno aj mne písala, že má záujem o tričko, povedala som jej, nakoľko má negatívne hodnotenia, nech pošle korunky na účet, že jej tričko pošlem, napísala len, pošlite číslo účtu, ked som ho poslala, tak už sa neozvala....-

martina21fly
22. júl 2011

najnovsie mam zlu skusenost s neregistrovanou Denisou Kubernatova na gmail.com ma asi mailovu schranku.rervovala som jej od 12-teho jula nohavice,cakala som od vtedy peniaze,ktore akoze poslala a dodnes nic.vraj bola na dovolenke a tam kupila.tak toto je neseriozne myslim.a mam viac zlych skusenosti.uz som tu viac krat pisala zaujemkyne- klamarky,hlavne neregistrovane-mam na ne velku smolu.naco prejavuju zaujem o nieco co nechcu?ja mam vela veci,mam to doma,v pivnici...atd a predstavte si ked to idem hladat,tu kopu veci co musim pozerat a merat a nakoniec si tu vec nezoberu?no ide ma z toho porazit.co vy na to ?

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monykam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelleuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
23. júl 2011

@monykam
@martina21fly hm,takých čo chcu čislo a potom nič...som aj ja mala. a davate hodnotenia,aj ked nie uplne negaticne,ale s palcom hore aj tým,ktorí vec chcu..čakate, a po XX dnoch a napomenutiu napíšu,že si kupili ine,alebo už nechcu?

dharma148
23. júl 2011

😢 😢 😢 aj mne stali podobne pripady a to pani Olivia Hajasova ktora chcela na dobierku pre pana Tomas Tancos z Michaloviec a dobierka vratena....NIK sa viac neozval.a pani Klaudiu Karasovu-nezaplatila za tovar ktory mi napisala ze uz platila, ja som vtedy sla na postu a poslala, lebo nemozem chodit kazdy den,moja chyba ze som necakala ale jej svedomie,,,,je skoda ze niektori ludia zneuzivaju pomoc bazarikou,nie kazdy si moze dovolit kupit nove a aj mne velmi pomahaju bazariky ale aj to postovne ktore dam za nieco co sa mi potom vrati som mohla radsej vyuzit pre mojich drobcou,,,,,vdaka