Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

evaduskova
28. jan 2013
evaduskova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivia
28. jan 2013

baby pozor na zule666!!!!! je to klamarka, ziada o vymeny a posiela tovar v hroznom stave. Uz oklamala viacero mamiciek!

zaz1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlad3331
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlad3331
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majinka85
29. jan 2013

Chcela by som sa pani @dominikakovacova ospravedlniť za to,že som ju dala na čiernu listinu.Pani mi poslala baliček s oneskorením,lebo bola v nemocnici.Je to milá a spoľahlivá pani.

anna2912
29. jan 2013

neodporúčam užívateľku v.pavlusova@zoznam.sk, napíše, že má záujem a taktiež dá aj svoju adresu, aby som jej poslala bez zaplatenia tovar v hodnote 20€, už vyše mesiaca platba nikde. LASTA PAVLUSOVA..BRODNO c.71 01014 ZILINA

dominikakovacova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikakovacova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikakovacova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katica06
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajsicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanapp
31. jan 2013

aj ja pridavam jednu kupujucu PATUSKA05 zjednava cenu, a ked jej napisem ake by bolo postovne, tak ze nic, neodporucam

rora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
1. feb 2013

opridávam herečku nela_gondova........drzaňa jedna,zajedná si tovar,ja pozastavím inzerát a po troch dňoch z nej vypadne,že zaplatí až 11-tého....ja počkám,nemám stým problém,ale to jednanie....katastrofa 😝 😝 😝 😝 ani dakujem ani prosím....načo si zjedná tovar,ked nemá čím zaplatiť....

diana090
2. feb 2013

Pridávam Miroslava Králiková , Hurbanová 138-20 Stará Turá 91601. Pani si neprevzala dobierku a neodpovedá na emaily. Dalej pani Martina Peťkova, Vyšovec 43, Selce 976 11. Najprv si objednala tovar na dobierku, ked som jej vsak napisala este predtym ako som isla balik zaniest na postu ci ho chce na 100% , odvtedy sa neozvala. Pravdepodobne si to pani rozmyslela ale uz radsej nedala vediet. Esteze som balik neodoslala a napisala este jeden email, pochybujem zeby ho prevzala.

denduska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladi24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkasman
5. feb 2013

Upozornujem na nespolahlivu mamičku @manuela32 - popis nezodpoveda skutočnému stavu vecičiek.. vecičky velmi optrebovane.. flakate a dokonca špinave od čokolády a hliny.. po dlhšej komunikácii slubila že mi peniazky vráti.. bohužial stale nič .. najskôr pošle v utorok.. potom vo štvrtok jej odišiel pc tak posle vkadom na účet.. do dnešho dna nič nedošlo a dokonca od štvrtku ani nereaguje na maily.

manuela32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakavenko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
des_ire
7. feb 2013

pridavam dalsiu nespolahlivu kupujucu @michaelajurajko, neprebrala dobierku. nemam slov k takymto ludom a najme ak sami predavaju na MK a robia sa seriozny. keby si aspon nevymyslala a neklamala. ako sa hovori za dobrotu na zobrotu! toto mi napisala ked som sa jej pytala preco chce dobierku ked sama predava a ma ucet... "Pretoze moj muz vyuziva banking a nie je na Sk,ja som na,materskej a je mi to jednoduchsie.určitě zasielku preberiem"
michaela Majerska snp 615 novaky 97271

alana1
7. feb 2013

pridavam predavajucu mina2901, ma kopec pozitivnych hodnoteni, ale ....predala mi rifle v popise ako nove, prisli osuchane spodky, zvony namiesto rovnych...nechcela vziat spat, napisala som jej negatko a ona mala este tu drzost kontaktovat admina so ziadostou o vymazanie hodnotenia...adminovi som rifle sfotila a ten usudil, ze bol dovod na vratnie tovaru, no mila pani odmietla, tak jej blokol bazar....nasla som ju aj na inych bazaroch a tu je o nej a jej jednani aj nejaka stranka: http://forum.babybazar.sk/mina2901-toto-je-spra... takze pozor! dufam, ze som niekomu pomohla, aby neprisiel o peniaze....

nana88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jatamido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
8. feb 2013

@michal329 neodporucam - nespolahliva, nekomunikuje, neodpoveda. som sa aj cudovala - lebo mala predomnou dobre hodnotka... tovar bol objednavany len kvoli nej - nezaplatila ho, uz to bude mesiac :( ale 3tyzdne sa neozvat - no ak nie je na ARE inu omluvu neberiem. a to nehovorim o tom, ze to bol sezonny tovar - ktory mi bude doma trcat zase cely rok :(