Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

ikke
23. mar 2011

@krasnulka
@cherryblossomgirl
aj ostatne
prosim, presunte sa do diskusie tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

a skuste to tu udrzat len ako listinu - zoznam nespolahlivych kupujucich a predavajucich, lebo inak sa tu uz vobec nebude dat najst konkretne meno alebo nick... vdaka 😉

bzuzka
23. mar 2011

@ikke super poznamka🙂veru,potom sa to tazko hlada, ked si treba overit

sendynka01
24. mar 2011

vozarikovamirka@gmail.com, Vozáriková Mirka Vrbická 1883/32 Liptovský Mikuláš 031 01. Objednala si tovar, napisala, ze poslala peniazky. Sme akurat isli na par dni mimo domu tak som jej to chcela poslat. Ale nakoniec som si to rozmyslela. Potom mi napisala, ze ci mi uz prisli peniaze. Tak som jej napisala, ze nie a kedy posielala. Uz neodpisala. Potom som jej napisala este raz a uz sa neozvala. Neviem co si mysliet, tak radsej upozornujem.

jankkka75
24. mar 2011

Ahojte. Kupila som si plienky od predavajucej kt.sa vola borocka (a ma same kladne hodnotenia), a ta mala uvedene že preda 8 nepouzitych plienok..... a prislo mi len 7 plienok, jedna bola sami flak, druha len trochu a dve boli po okrajoch otrhane... jedna trochu viac, tak som chcela od nej nejake vysvetlenie a ona nič...... a to ma pritom v podmienkach predaja uvedene, ze vzdy opisuje realny stav veci aj s ich poskodeniami.......

jancia
24. mar 2011

pridavam nespolahlivu predavajucu pod nickom clauduss - Rovenská Daniela z Igramu. Mesiac (t.j. od zaplatenia na jej ucet 24.2.2011 do 22.3.11) som cakala na tovar ktory mi mala poslat... po 2t mi na moj mail ze kde je tovar odpisala ze ho omylom poslala na inu adresu ale ze uz je to na ceste ku mne - to bolo 8.3.11, zasielka mi prisla 22.3.11 - doporucene 1.tr. pochybujem ze chyba nastala v SP, viackrat som ju prosila aby mi poslala cislo doporucenky, nakoniec ho poslala ale to som uz vlastne v schranke mala listok z posty 😖 .

desszi
24. mar 2011

ahojte maminky, mate skusenosti s neregistrovanou predavajucou lucka.imko@centrum.sk menom Lucia Kalhousova? Mam zopar veci na darovanie, chce ich vsak na dobierku, ale ide o dedinu Melcice, kde boli ludia postihnuti zaplavami a pocula som, ze uz na to nie su odkazani a takto ziskaju veci, ktore potom predaju. Radsej by som to posunula niekomu, kto to naozaj potrebuje. Dakujem za info.

desszi
24. mar 2011

pardon kupujucou, som sa pomylila 🙂

z_d_e_n_a
25. mar 2011

neodporúčam Tatianu Šustekovú z Martina, je to klamárka a podvodníčka, použitý tovar predáva ako nový 😝 😝 😝

sendynka01
25. mar 2011

@z_d_e_n_a napis jej nick

z_d_e_n_a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z_d_e_n_a
25. mar 2011

tina91 ale je to na babybazare, dúfam že to nevadí, že to píšem sem, ale pre istotu, možno aj tu predáva

tunylyk
25. mar 2011

pozor Tancosova znova vypisuje...

cucovia
26. mar 2011

lillyd1 - super kupujuca... 🙄 tovar odisiel, peniazky neprisli. moja chyba, nemala som posielat bez toho, aby nabehli na ucet... nastastie neslo o velku sumu. snazila som sa ju vyzyvat este, no neodpoveda, i ked svieti, ze je aktivna... 😒

ani_sama_neviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
28. mar 2011

Varovanie pred predávajúcou patricia84. Má 30 pozitiek, ktoré mala aj keď som u nej pred pár týždňami nakupovala.
Nemala som prečo pochybovať a nedôverovať.
Tovar, ktorý sa však ku mne dostal, nezodpovedal popisu, kebalka, ktorá mala byť nová, nenosená bola dnu fľakatá a mala ošúchané spony. Mikinka H&M vraj "nosená, ale stále krásna ako nová" bola vyšúchaná žmolkatá a fľakatá handra, ktorú by som malej možno na doma obliekla a možno ani to nie.
Po dlhších dohodách mi boli vrátené peniaze, ja som zmazala negatívne hodnotenie.
Avšak, dnes som na predmetný inzerát naďabila znovu. Preto pozor na ňu...

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-mikiny-s...

patricia84
28. mar 2011

@beruska.zuzanka ''Po dlhších dohodách''-ja som vam peniazky vratila hned, mikinka zodpoveda opisu, dala som tam ze odporucam osobny odber , nechcem aby sa stalo to iste co vo vasom pripade....

beruska.zuzanka
28. mar 2011

@patricia84 6.3. ste mi napísali, že mi vrátite peniažky, nabehli mi 15.3. 😉 to nie je podľa mňa hneď...
mikina popisu nezodpovedala. Aspoň nie tá, ktorú ste predali mne.

beruska.zuzanka
28. mar 2011

@latvia 😉

patricia84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marchelinamurko007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patricia84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
29. mar 2011

Po negatívnej skúsenosti pridávam nezodpovednú kupujúcu: EVA RUŽIČKOVA, Nám. sv. Mikuláša 4,TRNAVA - píše z mailu ruzickaslavo@azet.sk - neprebrala dobierku :(((.

s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meggietn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s1m.one
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marchelinamurko007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marchelinamurko007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz