Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patrik2011
25. máj 2013

Neodporúčam posielať, asi niekto falošný registrovaný- natalia20@post.sk, pýtala tričko pre dcéru, že sa jej páči a že nemajú dom, že nemá začo platiť, ale majú internet a počitač, to je hlavné!!! ☹ ☹ ☹

gebeente77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patrik2011
26. máj 2013

dávajte si pozor, niekto registrovaný, aby niekoho využil - natalka20@post.sk, pýtala na kolená, aby som jej darovala tričko pre dcéru, že prišla o dom, chlap ju týral.

zanaka
26. máj 2013

pridávam na čiernu listinu neregistrovanú pod menom sheillla@azet.sk..tovar som jej odoslala, i keď som peniažky na účte nemala-moja hlúposť !!!!ešte stále nemám úhradu, o všetkom som ju informovala, nehlási sa, a na pokeci bola včera aktívna...tak som jej dnes napísala aj na pokeci....nejde o tých pár eúr, ale aby sa aj ostatní na na nej´´ neopláchli´´´je to jej svedomie

stanka_i
27. máj 2013

pridávam nespoľahlivú predávajúcu - @barborkaivetka - od 1. marca odmieta vrátiť peniaze (35€) za tovar nezodpovedajúci popisu v inzeráte, pritom som jej vysielačky vrátila. Vraj sme sa nedohodli na vrátení peňazí a hotovo. Ale to, že sme sa ani nedohodli na predaji rozbitej veci, to je slečne jedno, takže teraz má aj peniaze, aj vysielačky.

jagatko
27. máj 2013

sanchez81, vypyta si cislo uctu, informuje sa o postovnom a potom sa neozve,neodpise ani , ze uz nema zaujem

lucik1412
28. máj 2013

pridavam:
atalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - 25. mája o 14:46
dobri prosim vas pekne mam 3 chlapcekov som nane sama manzel nas opustil nechce moje deti staram sa sama one ako mozem tak sa staram starsi ma 4 roki drusi ma 1 rok a malicki ma 3 mesiace potrebovala bisom prene nejake oblecenie na leto nic ne maju ten starsi chodi do skolki vobec nic nema druhi je bez vsetkeho ani obuv ne maju mali nema svetriki puncoski capice a bodi a ine veci pomoste prosim vas na kolena prisla som o rodini domcek pret 2 rokami tu boli povodne spadol nam celi domcek aj o nabitki zme prisli bivalizme v kontajnerach teras bivame u mojej kamoski lebo nemame strechu nad hlavov pomoste pisem vam ot kamoski ona ma pc pomoste vskolke sa vismjevaju sincekovi pomoste ak mozete prosime vas na kolena prosim z pozdravom tomas alex a denis darujte mu aspon otu supravku

Ja - 25. mája o 15:32
Mila pani, je mi naozaj luto v akej situacii ste sa ocitli, deti naozaj za spory s vasim manzelom nemozu. Ja by som vam rada pomohla len neviem ako...ked nemate adresu tak je tazko nieco poslat ale mohli by sme sa stretnut a donesiem vam na vyber veci ktore by sa vam mohli hodit a zobrali by ste si co potrebujete. Napiste velkosti co potrebujete a ja nieco vyhladam. Drzte sa a dajte vediet ako vam mozem pomoct.

natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - 25. mája o 15:54
lem z oblecenim pomoste ak mozete pre deti mam 3 sinov mali ma 3 mesiace druhi ma 2 roki a starsi ma 5 mu budu pomoste

Ja - Dnes o 07:45
Ked mi date vediet ako vam veci mozem dorucit tak vam urcite pomozem.

natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 10:12
kurierom

lelika
28. máj 2013

@lucik1412 ty kokso, mne táto istá osoba vypisuje, ale mne písala, že býva u sestry, že tá má internet a pc joj čo sa ma tá nazožiera emailami 😒 . Ja som jej navrhla, že za poštovné jej pošlem nejaké veci, ale to nie, neviem, či jej mám veriť. Tak iste podľa komunikácie je to nejaká sociálne slabšia osoba, ja by som jej fakt pomohla, ale neviem, čo je to zač. Ja radšej tie vecičky podarujem tu niekomu " do ruky" , neviem, ľudia vedia tak oblbovať 😠
Kukni, čo mi písala:
"dobri prosim vas mam troch sincekov ten starsi ma 5 roki a druhi ma 1rok naj mensi ma mesiac som slobodna mamicka z troma detmi detmi prisla som o rodini domcek pret 2 rokami tu boli povodne prislizme o vsetko cozme mali aj o nabitki veci o vsetko teras bivam u sestri lebo nemame domcek bivala som v kontajneroch tosu uni bunki sincek chodi do skolki nema oblecenie ani obuv nic ani hracki na hrane nemaju ani mali nema oblecenie prosim pomoste ak mozete vskolke samu vismjevaju sincekovi ze nema oblecenie a rodini domcek pisem vam pt sestri ona ma pca a internet pomoste mu nech nebude smutnii velmi sa habi sincek darujte im oblecenie anejake hracki na hrane aobuv ak mozete pomc prosim vas na kolena pomoste im"

saella
28. máj 2013

Ja chcem upozorniť na neregistrovanú, ktora ma tiež prosýkala, aby som jej poslala súpravu pre malú na dobierku a dala som sa nahovoriť... Samozrejme dobierka neprevzatá a ani obraz ani zvuk ! 123698574211@azet.sk - natalia tomcaniova ... mám pocit, že to je stále tá istá Natalia.... 😠

lucik1412
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saella
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heli1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
29. máj 2013

Urcite neodporucam tuto kupujucu - mojmaminka

diana_
29. máj 2013

Nezaplatený tovar od Vejjuska ( Martina Slováková) je neregistrovaná

lejla77
30. máj 2013

@rabott pozor - duplicitny nick so @zule666

henika06
30. máj 2013

Pozor.....
n645a@azet.sk nepreberá dobierky!!!
Jej adresa je!
Veronika Dudásiková,Nám.Proti Bojovníkov 1,Martin,036 01. 😠

dominika0081
30. máj 2013

Vobec neodporucam predavajucu s nickom macinka92.Pred casom som s nou robila vymenu ja som jej posielala nove hodinky s penazenkou,capacky,supravu a rifle a ona mne staru hrdzavu kabelku,tasku na sminky a parfum kde bol uz len uplny zbytok vonavky ktora aj tak priserne smrdela a jeden ks servitky!!!!!Nic s toho som nechcela poslala mi veci ktore nasla niekde vonku pri kontajneri a na drzovku si s mojich povyberala tie hodinky,penazenku a capacky a zbytok mi poslala spat aby sa nepovedalo.No des v hodnoteniach zuria viacere maminky

lisalashes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renka30
30. máj 2013

@lucik1412 mne zasa toto napisala:
natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - 23. mája o 22:12
prosim vas mam 19 rocnu cerku potebovala bi nejake oblecenie > aslapki atricka na leto zme slapsia rodinka bivame u susedoch nemame > domcek spadol nam o manzela som prisla bola som tirana to co beriem > ne vistane na nic davam susedom na jom a na potravini aine veci > prosim prosim vas na kolena vismjevaju sa cerke ze chodi ako > chudacka pomoste jej prosim vas na kolena uripte jej radost darujte > jej tieto legini sajej velmi pacia pomoste ak mozete
Najlepsie na taketo ani nereagovat

lisalashes
31. máj 2013

prdelinka12, zlé, dlhé jednanie, vyššia cena ako na inzeráte

prdelinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prdelinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meddy
3. jún 2013

Pridávam nespoľahlivú predávajúcu - @fialocka84 . Kúpila som od nej kabelku, ktorú opísala ako nepoužívanú a prišla mi ošúchaná na viacerých miestach! Na správy neodpovedá, ani obraz, ani zvuk..... 😒

eliska07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka191
4. jún 2013

izabela birdacova sarovce 93552 , nick je birdacovaizabela.... prosí poslat na dobierku, slubuje, ze ju určite prevezme a samozrejme neprevezme... 😠

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz