Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

drahusienka
7. apr 2015

taktika presne tak ako nechápem že môžu byť ľudia takí zlí a okradnúť mamičku na materskej pretože žena na materskej obracia každé euro aby dieťa malo všetko čo potrebuje. tiež sa mi to stalo preto je už môj bazár zrušený. ked budem kupovať tak radšej v obchode kde tovar vyskúšame a dôkladne si ho obzrieme a čo sa týka predaja tiež som mala zlú skúsenosť ale bolo to ,,naštastie,,len 20 eur na účet osobe od ktorej som sa tovaru nedočkala. .čo sa týka dobierok poštovné stojí nemalú sumu a niekto si len tak vystrelí z osoby ktorú vlastne ani nepozná a nepreberie pre zábavu balíček. dúfam že sa to tým zlodejom a ľudom čo spôsobujú finančné škody aspoň v živote vráti.

sangre
8. apr 2015

@sangre ten mail opravujem novotnapetulda@gmail.com

zirafkasaska
8. apr 2015

Neodporúčam neregistrovanú Sonu Baranovu z Valaskej, Chalupkova 494/26 - poslala som jej, čo odo mna chcela na dobierku, balík neprevzala a stale sa vyhovara (najskor nevedela, ze ma balik na poste, potom, ze na poste nie je a pod.) samozrejme, ked som na postu volala, je to cigana, co si naobjednava plnu p..u balikov a preberie iba zopar.

rachel123
8. apr 2015

neodporucam kupujucu pani /slecnu Monika konickova lanska 928-7 povazska bystrica 017 01 zajedna si tovar povie vam ze poslala na ucet peniaze a pritom nic neposlala ..NEODPORUCAM

alexandra03
8. apr 2015

@lajla17 pripájam sa aj dobierka vrátená naspäť neprebratá pozor na ňu-Jana Kmeťová,Kreminca 😠

alga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilyx
10. apr 2015

Dobry den chcem vediet ci aom uverejnena v tejto alebo nejakej onej skupine ako neseriozna predavajuca pretoze v googli som uverejnena ako neseriozna a uverejnene je cele moje meno a adresa. Ked klikln na odkaz ukaze sa mi len nick dotycnej a jej bazaril takze vobec neviem kde to pisala. Neviem o aku vec sa jedna o co ide je to stare skoro rok. A donedavna som to vobec nemala zverejnene v googli takze som o tom ani nevedela. Aspon by mal dotycny o tom nejal upozornit ked ide o vas nieco pisat verejne. (???) S uverejnenim osobnych udajov a popisom nespolahliva neseriozna predavajuca. Podla mna toto nie je normalny postup ak sa to nevyriesi posuvam to pravnikovi alebo policii za verejne ohovaranie. Chcem to vyriesit. Poprosim o spolupracu a objasnenie o co vlastne ide a lde konkr to dotycna osoba pisala. Dakujem. @minimon @mariosmykal

mariosmykal
10. apr 2015

@emilyx Ahoj. Ak si niekde na stránke uverejnená a myslíš, že neprávom, daj mi prosím vedieť a pozriem sa na to. Vďaka.

emilyx
10. apr 2015

@mariosmykal Dobry den uz som vam napisala IP a tiez aj @minimon. Ak som nieco dlzna rada to zaplatim ale nie som si toho vedoma. Prosim o vyriesenie situacie :( nechcem aby moje meno figurovalo vo vyhladavaci google ako neseriozna nespolahliva osoba plus zverejnenie osobnych udajov. Chcem to vyriesit prosim. Prosim o zmazanie.

emilyx
10. apr 2015

@mariosmykal tak uz som to nasla moje osobne udaje s popisom ma zverejnene v podmienkach predaja vo svojom bazariku. Zatial som sa od pani este nedockala vysvetlenia. Poprosim o zmazanie a ujasnenie situacie @minimon vdaka vam mam zverejnene na google sk osobne udaje a vas popis

mariosmykal
13. apr 2015

Ahoj @minimon . Pozrel som si podmienky predaja v tvojom bazári a všimol som si, že v nich máš uverejnené osobné údaje o @emilyx, čo nie je povolené. Z toho dôvodu si prosím zmaž informácie o nespoľahlivých kupujúcich/predajcoch a v prípade záujmu im pridaj negatívne hodnotenie.

Pekný deň prajem 🙂

Mário Šmýkal
Modrý koník Team

hviezdamk
13. apr 2015

ja vôôôbec NEODPORúčAM!!! predavajucu adasimi !!!
kupila som u nej topanocky, ze ako nove, super stav, bez poskodenia, prisli total poskodene, okopane, osuchane, spinave, okamzite som jej ich vratila spat! tak natahovacky, krive obvinenia, osocovanie len zacalo... vraj topanky neprisli (mne od nej za den, spat sa vraj nevratili ani za tyzden, proste tu uz bolo dalsie klamstvo!!!), odmietnutie vratenia penazi, riesila som to aj s adminom, no dlhoooooooooo, zaver... vratila mi len sumu za topanky, postovne + balne!!! si strhla, na vlastne naklady som to aj musela poslat spat! ale co som si vsetko vypocula... je neskutocne, ze vôbec niekto moze takto klamat, okradat ludi... ☹

adamkohlusko
14. apr 2015

luckasta24 neodporucam,ponuka tu kocik,ked som jej nan napisala,najprv nepisala a potom ze nech sa nehnevam,ale ze ona ho vlastne nepredava,lebo ho este chce.inzerat ma stale aktivny...nepochopim zmyslanie niektorych mamiciek... 😒

ivett55
16. apr 2015

@lsuhajova Chlap od nej kupil bicykel taha sa to od 26.33 a este stale ho neodoslala uz jej pisal nech jej posle peniaze no som zvedaava co napise...a vy ste to ako vyriesili? vratila vam peniaze a ak ano kolko???

kajusa83
16. apr 2015

NEODPORÚČAM tatiana10
Predávam po malej veci snažím sa predávať fakt za ľudovú cenu, proste je to bazár tak to tak aj beriem.Dotyčná pani ma oslovila mala záujem o tričká na leto, naťahovala ma asi mesiac kým sa dopracovala k tomu že konečne aj balíky vyplatila.Dostala ešte aj ďalšie 3 sukne a jedne šaty k objednávke zdarma a po prebraní balíka mi píše.
"dakujem balíček prišiel len na niketorých tričkách sú flaky napríklad koníkové ružové s motýlikmi je dosť zaprané niektoré sú dposť vypraté a na tlku koníkovom bola dierka" nebola som si vedomá toho že som jej posielala šmejdy tak som jej odpísala nech pošle šaty späť, že nie je problém, pokiaľ nie je spokojná.Odvtedy ani obraz ani zvuk.Prezerám bazár a tam moje veci čo si kupovala vyložené za trojnásobnú cenu ako kúpila odo mňa a ešte použité moje fotky milá pani sa ani neunúvala si to sama nafotiť a naj je komentár na tie sprané veci píše " všetky v dobrom stave niektoré iba pár krát...." no ako buď som blbá alebo neviem čo si mám o tom myslieť.

lucinka1378
16. apr 2015

NEODPORÚČAM - luccyina
Mala v inzeráte napisané, že motorkárska bunda je v perfektnom stave široká cez prsia 50 cm....ked som si ju vsak nie za lacno kupila, bola som zhrozená....bunda ma cez prsia len 47 cm, co mi na obvod chýba a hlavne to, že bola celá potrhaná na krku a odpadávala koženka na oblečenie. Ako niekto môže takto klamať a zavádzať!!! Písala som jej a miesto ospravedlnenia bola urazená a nepríjemná. Treba si rozmyslieť čo od nej kúpite....ja som sa už poučila ☹ ☹ ☹ ☹

mylovve
20. apr 2015

@mnariana Bola by som rada aby moje pošpinené meno bolo odstránené!!!!!

mnariana
20. apr 2015

@mylovve uz som kontaktovala admin este niekedy vo februari, napiste im aj vy - napisem aj ja este raz.

mylovve
20. apr 2015

@mnariana ja som ho už min dva krat..a dost mi to poškodilo..toto cele tu...

hviezdamk
20. apr 2015

dollynkaa - dalsia strasna zaujemkyna o tovar. problem uhradit 3eura. ale keby aj, ok, vsetko sa da, len treba komunikovat, no toto zrejme nie kazdy vie :D nakoniec este vyfasujete negatívne hodnotenie ze ste neochotna :D ... ale vid jej hodnotenia - samé negatka, toto je seriozna kupujúca :D

ferri222
21. apr 2015

nespolahliva predavajuca je @kvetka6390
NEODPORUCAM ANI VO SNE.slecna/pani Iveta Urbanikova/Hvolkova po 3 tyzdnoch nedokazala odoslat tovar(sice bola velka noc ale stihla by to aj do nej mala na to 4pracovne dni),vyhovarala sa na kuriera neviem ci na oravu chodi len jeden aj to raz do tyzdna.peniaze mala na ucte 2 dni a mojej priatelke(ingognito) tvrdila ze nema zaujemcov a dala jej cislo uctu aby jej poslala peniaze,takto si slecna privyraba.peniaze som dostat naspat len vyhrazkami s adminom a tym ze som si ju nasiel na fb a zistil si kde byva a dokonca aj tel.c.Komunikacia na bode mrazu od kedy jej dosli peniaze na ucet komunikovala 1x za 2dni.jej cislo uctu je 0091023274/6500.este raz NEODPORUCAM!!!!!

dena883
21. apr 2015

Taktiez @kvetka6390 neodporucam v ziadnom pripade uz nikdy nic s touto hmhmhm radsej sa nevyjadrim .... 🤐 Kupila dom smyklavku ktoru som zaplatila s tym ze mi ju prinesie kurier ibaze" mila pani" tvrdila ze kurier u nich nechodi tak ako vsade inde ako na celom slovensku nakoniec mi nastastie peniaze vratila no viem ze tuto istu smyklavku predala aj cez bazos inej pani ktora sa penazi pokial sme spolu komunikovali zial nedockala takze tuto "milu pani"len ak tak nakopat a nie od nej nieco kupit NEODPORUCAM!!!

ildiko203
22. apr 2015

@viki75
Ahoj Viki75!
Ja som si od Vas nikdy nic neobjednala!
Teraz uz viem ze si zomna srandu spravil jeden dotycny ze objednal pod mojim menom a napisal mi to len dnes po roku a ja som ostala vykvacena że moje Nemo je na ciernej listine vdaka dotycnemu ktory si z nas slovensky povedane picu spravil vas postovne vyslo draho mma za s dobre meno takze tak treba sa o tom aj uistit ked posielate nieco dobierkou ci ozaj jemu pride ten balik.

viki75
22. apr 2015

@ildiko203
objednavka prisla z vasho nicku, s vasou adresou. zarucila ste sa, ze prevezmete dobierku. poslala som vam ju a niekolko krat som vam pisala preco nepreberate a vy ste mi arogantne odpisala, ze nemate uz zaujem. neviem uz ako inak sa da uistit lepsie, ako ked si pisem s vami s vasim nickom!
takze logicky, ked ma to stalo nemale peniaze a vy ste mi nebola ochotna nahradit ani postovne-patri VAS NICK na ciernu listinu. ak si neviete ustrazit vase udaje a vas nick a hocikto moze z neho zo srandy objednavat, tak potom sa nemozte cudovat, ze sa na vas ludia hnevaju. mne to teda ako ako sranda nepripada.
ak je to ako pisete, tak "picu" (tak ste to nazvala vy, nie ja) si urobil ten "niekto" z vas a nie zo mna. rieste si to s nim. ja som bola vasim nickom podvedena a je logicke, ze som vas dala na ciernu listinu. co ked to urobi dalsim.....

mahidey
22. apr 2015

Vážená,nie som nepreberac a výhradne si objednavam od overených a spoľahlivých ľudí.Zverejneny osobný údaj!!!,vraví vám niečo ochranná osobných udajov??žiadam o okamzite zmazanie mojich udajov..Ak niečo take tvrdíte,neuvadzajte to prosím ako anonymný užívateľ.Petra Novotná.

ildiko203
23. apr 2015

@viki75 logika je taka v tejto veci ze ten dotycny si urobil enailovu adresu pod mojim menom a teraz są. Mi smeje!Takze ochrana osobnych udajov al vAM to hovori nieco prosim o zmazanie kedze som v tom nevinne!!!!!!

ildiko203
23. apr 2015

@viki75 A dodam ani neviem co si on objednal pod mojim menom a picu si urobil aj z vas kedze postovne ako tvrdite vas vysl o 5euro a mna moje meno takze asi tak zial sa to stalo tak riesila som to aj s tym debilkom a som neskutocne nastvana koli tomu ze som v tom nevine!!!!!!!!

sangre
23. apr 2015

@mahidey tak vazena ja som spolahliva mam plno dobrych hodnoteny vy ste si obiednala mikinu ktoru ste neprebrala este ste mala tu drzost zjednavat z ceny ,tri krat som.vam pisala nereagovala ste ,potom vsetkom mi dosiel zaujimavy mailik jak zahadne lezite polomrtva v nemocnici zaujimave zrazu uz viete vypisovat ste ozila zaaazrak .takze tu netrepte jak si obiednavate od spolahlivych predajcov ,lebo ja mam len dobre dohdnotenie tak neviem vcom som nespolahliva????vtom ze som vam znizila cenu a vysla v ustrety???a budte taka laskava a nevipisujte mi sukromne spravy a nevyhrazajte sa nejakymi danovimi uradmi a neviem cim.nic mazat nebudem nech ludia vidia co ste zac a jak tu klamete.skoncila som.to ze ste urobila skodu na postovnom vas asi nezaujima tiez ze??

sangre
23. apr 2015

A pisem hned dalsiu neuveritelne jedna arogantna chudera ziadala som ju slusne aby prebrala niekolko mailov nereagovala .teraz napisala ze co si to dovolujem ju obtazovat a ze just neprebere ako ja normalne nechapem co toto je za chuderi naco si to obiednavate ked na to nemate!!!!tak nakupujte v sekacoch a nerobte nam skodu na postovnom!!!! Jana pokryvkova Hlohovska cesta 68/71 Leopoldov 920 41 lila164@centrum.sk ako ozaj mam toho uz dost chcete byt ustretova vyhoviete a co za to mate nic len skodu a este si budu na vas otvarat hubu sila.

lucinka2007
23. apr 2015

veronikusa 07 Nové mesto nad váhom, viete mi poradiť čo v takom prípade, keď neposlala objednaný a zaplatený tovar?Vymazala vsetky inzeráty a nekomunikuje.....?