Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mravvcek
24. mar 2014

Moja negativna skusenost samkoss123, inzerovala bndu pod znackou replay a domov mi dosla bunda cinskej znacky you joy. Bunda nema spolocne s replay nic. Neodpoveda,ked som jej napisala reagovala ze znackovu bundu si mam ist kupit do obchodu. Ale ona tu svoju cinsku inzerovala ako znackovu.

samiasofi
25. mar 2014

@marianeta ja som jej posielala nieco cez bazos chcela na dobierku a vobec neprebrala fuj to je hnusne ked to robia tie zeny ...urcite sa to kazdemu raz vrati

mnariana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata35
25. mar 2014

Hlasim nespolahlivu Petru Kozmanovu z Martina nick "miskovapetka" nikdy nic jej neposielajte neprebrala dobierku , prisla som o postovne dobre mi tak , lebo som doverciva , baby spamatajte sa !!!! Naco si objednavate ked to nechcete . ?ludia pridu o peniaze o cas straveny balenim a statim na poste . Dajte sa liecit!!!

bounties
26. mar 2014

@renata35 ?? pozri, ake zle ma hodnotka a dokonca ked jej nick vygooglis, tak ti ju najde aj na ciernej listine.

carnoka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
26. mar 2014

neprebrata dobierka neodporucam
Jana Lučová
J. Grešáka 28
085 01 Bardejov 1

michaelapsotova
26. mar 2014

mna len prekvapuje ze sem davate mena aj adresy mamicky ste si vedome ze vas mozu udat za poskytovanie osobnyych udajov

bounties
27. mar 2014

@michaelapsotova co?!?!? a ako sa inak zorientujeme v nespolahlivych? ked tu stale menia nicky?!?!?!

soni76
27. mar 2014

@michaelapsotova
ked pridete niekolko krat o postovne na dobierke som zvedava ci vam to bude pacit

soni76
27. mar 2014

@michaelapsotova
a keby sa spravali zodpovedne a co si objednaju aj prevezmu tak by tu isto neboli

jankohrasko
27. mar 2014

neodporucam, neregistrovana
renciatko@post.sk - renata nagyova
RENATA NAGYOVA KOMENSKEHO 62,96201 ZVOLENSKA SLATINA

emilia24
27. mar 2014

pridavam na ciernu listinu štefan sarkozi ziar nad hronom mail bogaj@azet. sk dal si usit zavinovacku v rozmeroch 70x70 zo zasitou vlozkou potom ze z vyberatelnou , zas zmenil ci mu nemozem počkať tyžden ze nema peniaze , po tyždni zmenil zas 80x80 z vyberatelnou stale na mna tlacil a potom zaz ze chce obliecku v utorok som poslala no dnes mi poslal spravu ze ju neberie lebo mu neprisla za 2 dni postovne bolo 2 triedov

zzuzana254
28. mar 2014

NESPOLahliva,, Eva Patakiová,Vadaš 427,94504 Komárno 4 ,, uz nikdy viac s nou neobchodujte mne nic neodoslala a tvrdila ze to uz poslala !

eurecka
28. mar 2014

Už druhý krát mňa táto osoba vodila za nos!!! 😠 😠 😠
Napísala po vzájomnej komunikácii v 8. správe:
"Na účet zasielam 4,5€. Idem to odoslať. Mám Vám poslat mailom výpis o odoslaní, alebo budete cakat, kým Vám platba pride?
Adresa:
Erika Čičo Janovičová
Novozámocká 124
Nitra
949 05"
Ja som odpísala, že počkám na platbu a čo myslíte že následovalo?
žiadna platba neprišla a ostalo hlucho!!!
Takže pozor na ňu!! Stalo sa to na inom bazáre ale nie je vylúčené, že "operuje " aj tu!!!

michaelapsotova
28. mar 2014

@bounties neviem oznacit tu druhu pani he mi jasne ze to nahneva ja Len hocorim ze je to trestne

emma
28. mar 2014

Kocky, vie mi niekto poslat tu ciernu listinu? Ja mam stastie na same neregistrovane... Dakujem

mirkaslan
28. mar 2014

pridavam na ciernu listinu: michaela paulikova, klakovska 27/ 46, zarnovica 96681 pod nickom "yurish" - islo "len" o styri eura, tak som odoslala balicek v den, ked pani udajne zaplatila, zatial som mala len dobre skusenosti s bazarom. Lenze pani nezaplatila, rozne sa vyhovarala na chybu v cisle uctu, co vraj urobila a podobne uz vyse mesiaca. Dajte si pozor, aby ste niekto neprisli o vacsiu sumu.

mrsdanielie
29. mar 2014

Ernest Balog
Odborarska 1256/2
979 01 Rimavská Sobota 1
Email : balogcars@citromail.hu

Nepreberá dobierky!

soni76
30. mar 2014

@mirkaslan michaela pavlikova tu uz je ja ju mam v mojej tabulke niekolko krat uz som si k nej dala aj vykricniky

janakjk
31. mar 2014

@michaelapsotova - neodporúčam ju,
- klamala o stave kočíka, že je ako nový, že oblečenie na kočíku je vybraté zo škatule mesiac..., mne prišiel na strieške riadne zničený, namiesto jedného gombíka diera.., bez dvoch súčastí, ktoré k nemu mali patriť, s čím som nebola oboznámená, a to nehovorím o naťahovaní doby dodania

- namiesto toho, aby sa nad sebou zamyslela, mňa teraz obviňuje, že som si ho zničila sama (to už neviem, či sa mam smiať, alebo plakať 😖 😖 😖

- behom niekoľkých dní sa jej nazbieralo niekoľko negatívnych hodnotení, škoda, že tam neboli skôr, 550 eur za kočík nie je malá suma

(zrejme preto tu pred pár dňami písala, že je to trestné, písať sem adresy, lebo jej svedomie kričalo, že sa tu ocitne, na čom som ju aj upozornila)

michaelapsotova
1. apr 2014

@janakjk absolutne ma nezaujima ci som tu alebo nie ja nezijem zivot s koniku. S Toho kocika mam fotky ked sme ho posielali a ne jedneho svedka moja pekna 🙂 a dalsia vec vobec nemam naladu sa s vami dohadovat. Mali ste aj moznost sa na neho prist pozriet a od vas ruky prec Lebo ako som sa uz docitala aj tu na listine vy nejste s nikym a s nicim spokojna.

janakjk
1. apr 2014

@michaelapsotova neviem, čo ste sa o kom dočítali 🙂 🙂 🙂 ste moja prvá zlá skúsenosť s poškodeným tovarom, dúfam, že aj posledná... Ani náhradu som nežiadala, čo by som mohla, lebo ste klamali, iba som vás upozornila, že ked niečo predávate a tvrdíte že to je nové, malo by to tak aj vyzerať. Ale vaše hodnotenia hovoria za všetko ...

michaelapsotova
1. apr 2014

@janakjk vy cely cas klamete este aj odkupujete Tovar a za drahsie ho predavate ale to uz povedat neviete 🙂

janakjk
1. apr 2014

@michaelapsotova hej a čo ? 🙂 🙂 🙂 to ste zrejme vy robili a teraz si tu na mna vymyšlate. 🙂

michaelapsotova
1. apr 2014

@janakjk ale jasne :D :D uz Ste mi,smiesna ako Nic c zlom ale ja nemam cas tu sediet a odpisovat vam na vase blaboty 🙂

miskakyska
1. apr 2014

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅 😅 neviem zdá to ešte niekomu,či len mne,že z tejto témy sa spravila téma "skúsenosti z predávajúcimi..........."
..............tu prítomné diskutujúce,kuknite na názov témy a riešte si to IP,alebo sa presunte niekde inde 😝

kokazm
2. apr 2014

@katka_e No asi stále tá Božena75 funguje, pretože mne neprebrala dobierku. Prišla som o 2,15 Eura. Písala som jej, či sa niečo deje a prečo si teda objednávala. No potom som si dala do googla vyhľadať jej e-mail a ukázalo sa mi to tu, že medzi spoľahlivé nepatrí už od minulého roka. No pekne.....Adresa Bozena Stancova, Gonščáka 567, 023 14 Skalité.

ishkaa
2. apr 2014

Christie Rakuskova...babenka ma odrbala o riadne peniaze, uprosila ma na dobierku vraj ezne tak si dava posielat a ze prebera, ja krava som sa nechala nahovorit, samozrejme ze neprebrala, vysvetlenie ziadne, je to jedna uboha zenska, stalo sa to na FB ale je dost mozne ze sa aj tu s nou stretnete davajte riadny pozor a NIC neposielat na dobierku tejto "mamicke"

lubinka3355
3. apr 2014

Dobry den, mile damy uz tu bola tato osoba spominana, ale davam ju tu este raz. Jej mailova adresa: morka008@zoznam.sk Zaplatila som jej za koberec 22 eur a ona mi ho neposlala. Svina jedna. Ja si ju najdem. Dakujem konkretne marci77, ze ju tu vyhodila aj s jej adresou. Ta ma teraz uz po prdeli! 😠 Och aj sama na seba som zla, ze som jej naletela. Kym sa zjednavalo, tak sa ozyvala a ked trebalo nieco poslat odrazu ani odpisat nevie. Ked to citas zlata moja, tes sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!