Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

ladka23
27. sep 2012

Neodporucam predavajucu MYSKA2233 Mala zavadzajuci inzerat, nepravdive informacie. Pri pokuse o vratenie penazi mi napisala, ze som sa mala opytat.... Myslim si, ze by aj tak klamala.. A ze mi peniaze nevreti. Takyto sposob predaja tu podla mna nema co robit. Dajte si pozor aj na tuto predavajucu.

prdelinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuska30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
27. sep 2012

@emuska30 do tejto témy sa píšu iba mená/nicky nespoľahlivých predávajúcich či nakupujúcich ...poradiť sa poď do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

vivia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ala87
28. sep 2012

Pozor na kupujúcu ( neregistrovaná) Anežka Čonková, Hlboké, Liptovský Mikuláš - neprebrala dobierku prišla som o poštovné, ktoré s pokutou bolo cez 10€ ( posielala som kočík ) A ešte ma vysmiala, že či som normálna sa sťažovať, že som prišla o peniaze Takto objednáva často a nepreberá a vraj sa jej nikto nesťažoval.

kikulienka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuska30
28. sep 2012

1karamelka poslala spinavy hnusny poskriabany tovar ,podla popisu mal byt tovar novy 100% szav vhodny darovania !neodporucem ju nechce problem riesit ! 😒 😒 😒 😒

superzabka
28. sep 2012

evabilekova@azet.sk - Eva Bilekova (neregistrovaná/ý)

tomas2708
28. sep 2012

Pridávam neregistrovanú yveta2@post.sk (Zuzana Gunazerova Nova 44 Lok 935 38 okr. Levice). Najskor chcela tovar poslat na dobierku. Odmietla som s tým, že keď sa mi balík vráti spat, vyjde ma postovne na cca 5 € a navyse ide o monitor dychu, teda dost citlivu technologiu a nemienim riskovat cestu postou tam a spat. Dohodli sme sa teda, ze mi vopred na ucet uhradi 3 €, tyzden cakam na peniaze, pritom dvakrat napisala, ze ich poslala. Takze neodporucam, klame a zavadza. Zbytocna strata casu a odbila som cca 5 zaujemcov. Dakujem, nikdy viac.

si31si
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sammer80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monykam
29. sep 2012

pridávam maminu , ktorá si objedná tovar, dá si ho dlhšie rezervovať, vraj do materskej, potom napíše že posiela paniaze a odrazu nič, ani obraz ani zvuk, nepáči sa mi tento prístup jej meno je Miška Morvayová, Čabiny 17.....neverila by som jej, ani už nič neodkladala, prišla som tak o záujem ďalšej maminy po nej.....

monykam
29. sep 2012

a ešet jedna mamina Morka008@zoznam. sk Lucia Lacková, Handlová....objedná si tovar a už sa neozvýva, napíše adresu že pošle korunky a nič....

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milamoniq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnunka
30. sep 2012

píšem sem, nakoľko moje negatívne hodnotenie bolo vymazané, ani neviem z akého dôvodu. Na výmenu som pristúpila, poslala značkovú nike bundu kupovanú v športovom obchode a ona mi poslala staré spraté maskáče, keď som jej napísala ako sa veci majú, tak sa na mňa ešte osočila, že to je bazár a ak chcem nové veci mám ísť do butiku, hanba jej- nick: lia88

zuzanadida
30. sep 2012

POZOR NA PAPINU 33 VLOŽILA SOM JEJ PENIAZE A KOLIESKOVE KORCULE NEPRISLI :( ASI JE TO PODVODNICKA

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnunka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnunka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
30. sep 2012

@danielllka
@stastnunka
kočky píšte si cez IP,alebo choďte do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ ....sem sa píšu iba nicky,vymažú vám to 😉

stanislavao
2. okt 2012

anabela30@centrum.sk - Andrea Obertova (neregistrovaná/ý)
vymysla, nechce zaplatit postovne. ako vzdy, co neregistrovana, to zly obchodik.

janakjk
2. okt 2012

monicka333@azet.sk
ja vôbec nerozumiem, či niekto doma už nemá čo iné robiť, ako zabávať sa zbytočným zavádzaním predávajúcich... už viac krát sa mi stalo, že nachystám balík ... a zbytočne..
dotyčná si vypýtala č.u., poslala adresu a viac nič...Lenka Prokopčáková, Nábrežie Dr.A.Stodolu 1584/9, 03101 Liptovsý Mikuláš"

mawka
2. okt 2012

@iwettka13
@martinka17
@vikka
@vikka
lia88 je postrach.mne sa podarilo predat jej to, co si rezervovala po vymene xy sprav, este ja som bola za vola, ze vobec chcem po nej peniaze, ved co, ved mi ich posiela, ale zabudla na to, ze skoro dva tyznde..kks. s nou uz nikdy viac.

mamisa
2. okt 2012

Ale už som vytočená..! Napíšem pani strawberry7 hodnotenie také aké si zaslúži a ona urobí so mňa debila? Keď mi niekto napíše"
ok tak ja by som ju vzala"" a ani sa len zo slušnosti neozve , že nemá záujem , jej odpoveď na hod.je

ja som vam napísala len či ju máte ... nepovedala som,že ju berem ... ale nevadí... -
Ja viem, že sú aj iné dôležitejšie veci ako MK ale nech nezavádza,

szighardt
3. okt 2012

pozor na Lucia Jakubikova, Budovatelska 23, Presov, neprebera dobierku

mata262
3. okt 2012

Macka.Mazorova@zoznam.sk prejavi zaujem a dalej nekomunikuje ☹